Lektoři tanečních kurzů

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc tvoří zkušení trenéři, choreografové, tanečníci, ale i lektoři s pedagogickým vzděláním.

Lektoři a instruktoři Street Dance (pouličního tance) a Contemporary Dance (současného tance) i Fitness Dance v 331 Dance Studiu Olomouc, to jsou nejen prověření tanečníci, ale také trenéři a choreografové, kteří se v tanci neustále vzdělávají. 


Tanec a práce s dětmi je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat, až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti.

Zakladatelem, vedoucím a stále také i jedním z lektorů 331 Dance Studia Olomouc je Dejv Zapletal, dlouholetý tanečník, lektor, porotce tanečních soutěží a organizátor nejrůznějších street dance akcí. 

Lektorský tým

Lektoři Street Dance

Dejv | 331 Dance Studio Olomouc

DEJV ZAPLETAL

Kej | 331 Dance Studio Olomouc

KEJ FOLTÝNOVÁ

Leňa | 331 Dance Studio Olomouc

leňa poledníčková

Fuffy | 331 Dance Studio Olomouc

anet fafílková

Klára | 331 Dance Studio Olomouc

klára skříčková

Kačka | 331 Dance Studio Olomouc

kačka janečková

Martin | 331 Dance Studio Olomouc

MARTIN JANEČKA

Áďa | 331 Dance Studio Olomouc

ÁĎA DOBRÁ

Míša | 331 Dance Studio Olomouc

MÍŠA HRICIŠINOVÁ

Kača | 331 Dance Studio Olomouc

kača koblovská

No photo

amy kočí

Lektoři Contemporary Dance

Bára | 331 Dance Studio Olomouc

BÁRA ALKOVÁ

Denča | 331 Dance Studio Olomouc

denča mentlíková

No photo

IVANKA BURIAN

No photo

KLÁRA ŠTĚPÁNKOVÁ

Externí lektoři

  • Adri (Beat Up)
  • Amy (PH Crew)
  • Andy (M-Plus, OlomouCity Dancers)
  • Aron Mitu (Riddim Dance, School Of Dancehall, Riverpark Dance School)
  • Batteries (The Zoo Clan, All Style Unit)
  • Twinn Dakodak (BFS Kru´mpers)
  • Denča (Wackiki, Fatima)
  • Denčitka (Art Factory)
  • Duďa (Lola´s Dance, Hollywood Stars)
  • Eliška (LeVitare, Baletní škola Iriny Popové)
  • Ezra (Kontrast)
  • Fero (The Zoo Clan, Art Factory)
  • Fifa (Beat Up, Funky Beat)
  • Filip (Just Us)
  • František (Moravské divadlo Olomouc)
  • Hajčes (B-Original, The Fresh)
  • Háňa (High Edition)
  • Janie (All Style Unit)
  • Jitka (Styl Dance)
  • Káč (All Style Unit)
  • KateSun (All Style Unit)
  • Kerda (N-Yoj! Crew)
  • LilSee (Beat Up, Dance Point)
  • Lil´T (B-Fresh, PPC)
  • Lina (Gyals Unity)
  • Locki (Roots Company)
  • Maikl (Duck Beat)
  • Mara (Desire Of Dance)
  • Mikaela (Gyals Unity)
  • Shami (Lola´s Dance, Duck Beat)
  • Nikki (All Style Unit)
  • Pavel (Marverci Dance Center)
  • Pikool (Newside)
  • Raduš (Afros, Wegets Crew)
  • Romeo (Spirit Shop, Newside)
  • Tas (The Floor Kids Crew)
  • Tequila (Alyaschca Crew)
  • Terka (Fascinace)
  • Zao (Newside)
  • Žampion (Freestyle Alliance, Wegets Crew)