Úvod » Lektoři

Lektoři

Lekce v 331 Dance Studiu Olomouc probíhají pod taktovkou oblíbených a zkušených lektorů. Jde vždy o specialisty na daný taneční styl. Pokud máte zájem se do lektorského týmu přidat, pošlete svůj taneční životopis na e-mail studio@331.cz, děkujeme.

Dejv Zapletallektor Streetdance Juniors, Streetdance Adults, Streetdance Seniors, Streetdance Styles
Tancování se věnuje více než 20 let. Od roku 1995 tancoval a později vyučoval v taneční skupině Rytmus, v roce 2004 byl jedním ze zakladatelů Alyaschca Crew. Od roku 2005 se věnuje organizování Street Dance battlů, workshopů a tanečních zájezdů do zahraničí. Je zakladatelem 331 Dance Studia Olomouc, ale také třeba šéfredaktorem tanečního magazínu HipHopDance.cz.
[více o Dejvovi]
Tessa Lukášoválektorka Streetdance Kids, Streetdance Juniors, Streetdance Adults, Streetdance Styles
Tanečnice, lektorka a choreografka původem z východních Čech, která absolvovala několik tanečních kurzů a workshopů v ČR i zahraničí (Itálie, Francie, …). Díky svému pedagogickému vzdělání pracuje každý den s dětmi, a to nejen v 331 Dance Studiu Olomouc. Mezi tanečními styly preferuje především Hip Hop, Dancehall, Waacking a Vogue.
Verča Doupaloválektorka Streetdance Mini, Streetdance Seniors, Streetdance Styles
Tanci se věnuje od svých 5 let, kdy začínala v TŠ Atlas Přerov. Na soutěže začala jezdit s taneční skupinou Duck Beat, z tohoto období má mj. i titul Mistra ČR. Po delší pauze se k tancování vrátila díky 331 Dance Studiu Olomouc. Mezi její nejoblíbenější taneční styly patří Hip Hop, MTV Dance a poslední dobou také Dancehall.
Bára Březíkoválektorka Contemporary Kids, Contemporary Basic, Contemporary Advanced
Vystudovala lidový tanec, současný tanec a základy klasické taneční praxe. Vedla stepařskou taneční skupinu, učila step na základní umělecké škole ve Zlíně, nejmenší žáčky moderní tanec a vedla kurz v Akademik Sport Centru Univerzity Palackého v Olomouci. Specializuje se především na Contemporary Dance, věnuje se ale také např. Jazz Dance. Řídí se mottem: „Co na srdci, to na parketu“.
Kej Foltýnoválektorka Streetdance Kids, Streetdance Styles
Od svých 8 let příležitostně navštěvovala různé taneční kroužky. Vážně začala tancování brát v roce 2014, kdy poprvé navštívila 331 Dance Studio Olomouc. Od té doby si vyzkoušela mnoho tanečních stylů a zúčastnila se několika vystoupení, soutěží a battlů. Postupně se stala taneční instruktorkou, lektorkou i choreografkou. Jejími nejoblíbenějšími tanečními styly jsou MTV Dance a Hip Hop.
Domča Švecoválektorka Streetdance Mini, Streetdance Styles
S tancem se poprvé setkala v sedmi letech, kdy navštěvovaná kroužek country tanců. Do svých cca 16 let zkoušela různé taneční styly, ale postupně se jí začal líbit Street Dance. Právě od této doby je členkou 331 Dance Studia Olomouc a tanci se věnuje intenzivně. Postupně se stala instruktorkou a poté také lektorkou dětských tanečních kroužků.
Nikča Malenkoválektorka Streetdance Baby, Streetdance Styles
Tanečnice a lektorka, která se tancování věnuje cca 10 let. Její začátky jsou spojeny s Domem dětí a mládeže v Olomouci, kde několik let vedla taneční kroužky. Byla členkou taneční skupiny Desire Of Dance, která působí právě pod hlavičkou DDM. Kromě toho pravidelně jezdí jako lektorka na taneční tábory, kde se dětem také věnuje. Mezi její oblíbené taneční styly patří House Dance, MTV Dance a samozřejmě i Hip Hop.

Externí lektoři

Andyexterní lektorka
Tanci se věnuje od 6 let. Byla členkou M-Plus Olomouc, se kterou se pravidelně účastnila domacích i zahraničních soutěží. Na kontě má z této doby např. titul mistryně světa v malých skupinách. Později se přidala k OlomouCity Dancers, s touto crew se zúčastnila mnoha tanečních battlů. Mezi její nejoblíbenější taneční styly patří Hip Hop a Dancehall.
Aron Mituexterní lektorka
Aron „Mitu“ je velmi úspěšná tanečnice a lektorka původem z Etiopie. Pravidelně vyučuje v Bratislavě, ale velmi často také v Anglii, Slovinsku, Maďarsku, Rakousku, atd. Na kontě má mnnoho úspěchů, ať jsou to vítězství v battlech, účinkování v televizních nebo divadelních show, spolupráce s hudebními umělci (Nicole J. McCloud, Beenie Man, Black Eyed Peas, atd).
Batteriesexterní lektorka
Tanečnice, která se věnuje především tanečním stylům Hip Hop, House Dance a MTV Dance. Je členkou taneční skupiny All Style Unit. Během své taneční kariéry se zúčastnila mnoha mezinárodních street dance akcí jako Juste Debout, European Buck Session, SDK Europe, atd. Absolvovala mj. workshopy s krumpovými legendami Tight Eyezem Grichkou nebo Big Wavem.
BFS Kru´mpers / Bucksexterní lektoři
Twinn Dakodak, MaraSt a Juni jsou členové legendární české krump family BFS Kru´mpers (vznikla v roce 2006), na jejíž tradici od roku 2013 navazuje projekt Bucks. Všichni tři patří mezi tanečníky, kteří se zasloužili o rozvoj krumpu v České republice. Mezinárodně největšího úspěchu zaznamenal Twinn Dakodak, který byl přijat do krump family Warriorz reprezentující Švýcarsko.
Denča H.externí lektorka
Je úspěšná tanečnice a oblíbená lektorka z Ostravy. Začínala v taneční skupině Akcent, později se začala věnovat waackingu a stala se členkou přední české waackingové crew Waacki (Wackiki). Nyní vyučuje v tanečním studiu Fatima Ostrava. Věnuje se tanečním stylům Waacking, Vogue a Dancehall. V poslední době se zaměřuje na Twerk a je to také akreditovaná lektorka fitness.
Denča J.externí lektorka
Street dance se věnuje od roku 2009, kdy se stala členkou taneční skupiny Just Us. Věnuje se tanečním stylům Hip Hop, House Dance a Dancehall. Jejím prozatím největším úspěchem je dvojnásobné vítězství na akci Battle In The House, zabodovala však také na Bounce It Battlu ve Zlíně nebo Soul 2 Floor v Ostravě.
Duďaexterní lektor
Jeden z předních českých funkerů, jehož jméno je spojeno s tanečními seskupeními Hollywood Stars, L&L Funky nebo AIM Crew. Věnuje se tanečním stylům Popping, Locking a je to také velmi dobrý imitátor Michaela Jacksona. Pravidelně se účastní nejrůznějších Street Dance battlů nejen v ČR, ze kterých si již přivezl nespočet úspěchů.
Filipexterní lektor
Tanci se věnuje od svých 15 let. Začátek své taneční kariéry spojil s taneční skupinou SDG Snappy, poté se stal tanečníkem a trenérem v taneční škole Lola´s Dance Olomouc, kde působil více než šest let. Od roku 2013 je trenérem v taneční skupině Just Us. Věnuje se Hip Hopu, baví jej především tzv. „oldschoolové“ tancování.
Františekexterní lektor
Lektor baletního studia při Moravském divadle v Olomouci který studoval Taneční konzervatoř v Brně (během studia účinkoval v mnoha inscenacích Národního divadla). Své choreografické ambice uplatnil na koncertě Šťastná cesta a na Mezinárodní choreografické soutěži v Plzni získal ocenění Mladý choreografický talent. Během svého působení v Olomouci účinkoval v inscenacích Labutí jezero nebo Romeo a Julie.
Háňaexterní lektorka
Jedna z nejlepších tanečnic v ČR, členka street dance crew High Edition z Brna. Tanci se věnuje od roku 1995, především stylům Dancehall, Waacking, Locking, House Dance, New Style Hustle. Úspěchů má nepočítaně (např. vítězství na Queens Style Zone, Waaho, Street Life Jam, Street Flava Battle), v roce 2014 také zvítězila na mezinárodním battlu v rámci SDK Europe.
Janieexterní lektorka
Tanečnice a lektorka All Style Unit, která se věnuje především tanečním stylům House Dance a Hip Hop. Má za sebou workshopy v několika zahraničních tanečních studiích (Juste Debout School, Studio Bleu, Studio MRG). Pravidelně se vzdělává na SDK Europe, Sporitshop Campu, v taneční sezóně 2013/2014 pobývala v Londýně.
Jitkaexterní lektorka
Několik let působí v taneční skupině Styl Dance Uničov jako aktivní tanečnice a choreografka. Každoročně se účastní několika tanečních soutěží a občas se zúčastní i nějakého battlu. Mezi její nejoblíbenější taneční styly patří Hip Hop, House Dance, Dancehall a Twerk.
Káčexterní lektorka
Je členkou a choreografkou taneční skupiny All Style Unit ze Vsetína, mezi její oblíbené taneční styly patří MTV Dance, L.A. Style, Dancehall a Hip Hop. Má za sebou spolupráci s Mauricem Yekou a Suzanne Siren, spolupracovala na organizaci ASU Street Love Project. Kromě Vsetína a Olomouce pravidelně vyučuje také ve Valašském Meziříčí a Zlíně.
Kača J.externí lektorka
Tanečnice a lektorka All Style Unit, od roku 2013 také choreografkou taneční skupiny Funky Beat. Věnuje se především tanečním stylům Hip Hop a House Dance. Pravidelně se vzdělává v rámci akcí SDK Europe, House Of Spirit Shop nebo Juste Debout v Paříži. Natáčela propagační video pro módní značku MDFK.
Lil Seeexterní lektor
Se street dance začínal v taneční skupině Funky Beat, poté se stal tanečníkem a lektorem v Beat Upu a nyní působí v taneční skupině Dance Point. Často a rád se účastní Street Dance battlů, ze kterých má i mnohé porotcovské zkušenosti. Věnuje se hlavně Hip Hopu a Dancehallu, je však schopný zatancovat prakticky cokoliv. Jak sám tvrdí, díky tanci nemá stres, nudu ani depresi.
Lockiexterní lektorka
Pochází z Ostravy. Tanci se věnuje od již svých 3 let a je její životní vášní. Začínala se společenským tancem, Street Dance ji uchvátil v roce 2010, kdy se stala součástí ostravské crew Roots Company. Její nejoblíbenější taneční styl je House Dance, bez problémů si ale poradí i s Dancehallem nebo Hip Hopem.. Zaměřuje se především na freestyle, pravidelně se účastní tanečních battlů a jamů.
Maiklexterní lektor
Oblíbený tanečník, lektor a choreograf, který své jméno v minulosti spojil s tanečními skupinami SDG nebo Lola´s Dance. Nyní již několik let působí v přerovském Duck Beatu, se kterým má na kontě mnoho úspěchů. Je např. dvojnásobným Mistrem ČR v kategorii Hip Hop sólo.
Maraexterní lektor
Tanečník a lektor věnující se především tanečnímu stylu B-boying (Break Dance). Působí v taneční skupině Desire Of Dance, kde také pravidelně vyučuje. Má za sebou bohatou taneční kariéru, díky které získal také mnoho zkušeností z tanečních battlů.
Míšaexterní lektorka
Je členkou taneční skupiny Duck Beat. Zajímá se především o Dancehall, ale bez problémů se orientuje ve všech tanečních stylech spadajících pod Street Dance. V roce 2013 jako jediná z ČR vyhrála soutěž „Na parket“, což jí umožnilo jet se vzdělávat do tanečního studia Pineapple v Londýně. Zahrála si také v tanečních muzikálech – hlavní roli v In time a vedlejší v Pošli to dál.
Nikkiexterní lektorka
Je zakladatelkou a pořadatelkou tanečního projektu ASU Street Love Project, tanec vyučuje v taneční skupině All Style Unit Vsetín, v základní umělecké škole Alfréda Radoka ve Valašském Meziříčí a v mateřské škole Štěpánov. Má za sebou také spolupráci s Mauricem Yekou a Suzanne Siren. Její nejoblíbenější taneční styly jsou MTV Dance a Waacking.
Pikoolexterní lektorka
Tanečník úspěšné přerovské Street Dance crew Newside, který se zaměřuje především na taneční styl Popping. Věnuje se zejména freestylovému tancování, díky čemuž se zúčastnil již mnoha tanečních battlů.
Radušexterní lektorka
I když se k tancování dostala ve svých 17 letech díky Janě Jelínkové, dosud nebyla členkou žádné crew. Vzdělávala se sama absolvováním množství tanečních workshopů s českými i zahraničními lektory. Nyní je členkou Wegets All Stylez Crew. Její předností jsou především „dámské“ taneční styly Dancehall a Twerk. Působí také v tanečním studiu Tancelář a ASC UP.
Romeoexterní lektor
Patří mezi nejúspěšnější freestylové tanečníky na Moravě, na kontě má již mnoho vítězství z battlů v tanečních stylech House Dance, Hip Hop nebo Hype. Je členem přerovské crew Newside a od roku 2013 také předního českého houseového projektu Spirit Shop, který působí v Brně, ale získal si již velký respekt i na mezinárodních akcích.
Tequilaexterní lektorka
Její taneční začátky jsou spojeny s taneční skupinou Rytmus Olomouc, ve které se věnovala především choreografiím (show dance, disco dance). Poté se na několik let stala členkou Alyaschca Crew, se kterou se zúčastnila množství Street Dance battlů nejen v ČR.
Zaoexterní lektor
Tanečník a lektor taneční skupiny New Side z Přerova. Jeho nejoblíbenějším tanečním stylem je Popping, věnuje se ale např. také Hip Hopu. Je to freestylový tanečník, proto se pravidelně účastní nejrůznějších tanečních battlů v České republice i zahraničí. Na nich posbíral nejen mnoho zkušeností, ale také úspěchů.
Žampionexterní lektorka
Tanečníce a lektorka taneční skupiny Beat Up, která nyní působí v tanečních uskupeních Freestyle Alliance a Wegets Allstyle Crew v Ostravě. Věnuje se především tanečním stylům Hip Hop, Hype, House Dance, ale také v současné době čím dál více populárnímu New Style Hustle. Její dominantou je freestylové tancování, často se účastní nejrůznějších battlů, ze kterých si již také odnesla několik ocenění.