Lektoři tanečních kurzů v 331 Dance Studiu Olomouc

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc tvoří zkušení trenéři, choreografové, tanečníci, ale i lektoři s pedagogickým vzděláním.

Lektoři a instruktoři Street Dance (pouličního tance) a Contemporary Dance (současného tance) v 331 Dance Studiu Olomouc, to jsou zkušení trenéři, choreografové, tanečníci a často také učitelé s pedagogickým vzděláním. Tanec a práce s dětmi je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat, až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti.

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc

[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Dejv-2.jpg“ name=“Dejv Zapletal“ role=“Hip Hop, Hype, House Dance, Litefeet, Locking, Popping“] Tancování se věnuje cca 25 let. Od roku 1995 tancoval a později vyučoval v taneční skupině Rytmus, v roce 2004 byl jedním ze zakladatelů Alyaschca Crew. Od roku 2005 se věnuje organizování street dance battlů, workshopů a tanečních zájezdů do zahraničí. Je zakladatelem 331 Dance Studia Olomouc.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Kej-3.jpg“ name=“Kej Foltýnová“ role=“House Dance, Dancehall, MTV Dance, Litefeet“] Od svých 8 let příležitostně navštěvovala různé taneční kroužky. Vážně začala tancování brát v roce 2014, kdy poprvé navštívila 331 Dance Studio Olomouc. Od té doby si vyzkoušela mnoho tanečních stylů a zúčastnila se několika vystoupení, soutěží a battlů. Postupně se stala taneční instruktorkou, lektorkou i choreografkou.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Tessa-3.jpg“ name=“Tessa Lukášová“ role=“Dancehall, Hip Hop, House Dance“] Od mala poslouchala hip hop a r’n’b a obdivovala choreografie z amerických videoklipů. Ke Street Dance se dostala v roce 2011 v Olomouci, od té doby absolvovala řadu workshopů s českými i zahraničními lektory. Volný čas věnuje sebevzdělávání a zlepšování taneční techniky a flexibility.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Lena-2.jpg“ name=“Leňa Poledníčková“ role=“Hip Hop, Hype, Dancehall, MTV Dance“] Tanci se věnuje od 5 let, kdy navštěvovala různé taneční kroužky při DDM Litovel. Po několikaleté pauze se k tanci vrátila v roce 2015, kdy začala navštěvovat kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc. Zde v současnosti působí jako tanečnice a lektorka a účastní se tanečních workshopů tuzemských i zahraničních lektorů.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Bara-3.jpg“ name=“Bára Březíková“ role=“Contemporary, Modern Dance, Jazz, Lyrical Dance, Balet“] Začínala jako lektorka stepu na ZUŠ ve Zlíně, při studiu na vysoké škole byla lektorkou tanečních kurzů pod záštitou UPOL, vedla kurzy moderního tance v Přerově a v Baletní škole Iriny Popové. V Brně se podílela se na projektu Industra Stage a pod záštitou MUNI vytvářela choreografie pro divadelní představení.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Domca-2.jpg“ name=“Domča Švecová“ role=“Hip Hop, Hype, House Dance, Locking“] S tancem se poprvé setkala v sedmi letech, kdy navštěvovaná kroužek country tanců. Do svých cca 16 let zkoušela různé taneční styly, ale postupně se jí začal líbit Street Dance. Právě od této doby je členkou 331 Dance Studia Olomouc a tanci se věnuje intenzivně. Postupně se stala instruktorkou a poté také lektorkou dětských tanečních kroužků.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Martin.jpg“ name=“Martin Janečka“ role=“Hip Hop, House Dance“] Už v dětství navštěvoval taneční kroužky, tanec ale začal brát vážněji až roku 2017, kdy nastoupil do 331 Dance Studia Olomouc. Postupně se z tanečníka vypracoval na instruktora i lektora. S dětmi pravidelně pracuje od svých 16 let. Ve volném čase kromě tance skládá hudbu a vystupuje jak v Česku, tak v zahraničí.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Dzejn-2.jpg“ name=“Džejn Orletová“ role=“Hip Hop, Hype, House Dance“] Street Dance se věnuje od roku 2017 – v tomto roce začala navštěvovat 331 Dance Studio Olomouc. Postupně se probojovala do soutěžních týmů a stala se z ní lektorka dětského týmu začínajících tanečníků. V práci s dětmi uplatňuje své pedagogické vzdělání.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Denca.jpg“ name=“Denča Mentlíková“ role=“Contemporary, Modern Dance, Jazz Dance“] Od 4 let se věnovala gymnastice a baletu, postupně vyzkoušela různé taneční styly. 331 Dance Studio Olomouc poprvé navštívila v roce 2016 a od té doby se věnuje Contemporary Dance. Mezi její oblíbené techniky patří floorwork nebo jazz.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Eliska-1.jpg“ name=“Eliška Pátková“ role=“Hip Hop, House Dance“] S tancem začala už ve 3 let díky taneční skupině Rytmus. Později vyzkoušela i další aktivity, ale k tanci se postupně zase vrátila, a to prostřednictvím kroužků pro nejmenší děti v 331 Dance Studiu Olomouc. Díky pedagogickému vzdělání má blízký vztah k dětem a podporuje je v jejich tanečních začátcích.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Verka-2.jpg“ name=“Věrka Faksová“ role=“Hip Hop, Hype, House Dance“] Street Dance ji poprvé zaujal na tanečním táboře, po kterém začala navštěvovat taneční skupinu SDG Escape. Zhruba o rok později se přihlásila do juniorské skupiny 331 Dance Studia Olomouc. Dnes už zde nepůsobí pouze jako tanečnice, ale také jako instruktorka.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Fuffy.jpg“ name=“Aneta Fafílková“ role=“Hip Hop, House Dance, Popping, Locking“] S tancem začala ve svých 3 letech, kdy navštěvovala pohybové kroužky a od 6 let působila v taneční skupině Rytmus Olomouc. Později se jí začal líbit Street Dance, a tak už 6 let tancuje v 331 Dance Studiu Olomouc.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Maki-1.jpg“ name=“Maki Zapletalová“ role=“Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance“] S tancem se poprvé setkala ve svých 12 letech. To se přihlásila do juniorského Street Dance týmu 331 Dance Studia Olomouc, kde dnes již působí jako instruktorka. Kromě tancování se věnuje hraní na klavír a celkově moc ráda sportuje.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Thea-1.jpg“ name=“Thea Horáková“ role=“Hip Hop“] S tancem začala už jako malá ve školce, 331 Dance Studio Olomouc začala navštěvovat v roce 2017. Stala se instruktorkou, což ji (dle jejích vlastních slov) v tanci posunulo zase o kus dál. Mimo tancování se ve volném čase věnuje také psaní (mimojiné i pro taneční blog).
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Dori.jpg“ name=“Dori Meisnerová“ role=“Contemporary, Modern Dance, Jazz Dance“] Tancovat začala v pěti letech v ZUŠ Trutnov, kde se věnovala baletu a contemporary dance. Během svého studia v Brazílii se zapojila do výuky baletu, s čímž po návratu do ČR pokračovala. Od září 2017 je členkou skupiny Contemporary Adults v 331 Dance Studiu Olomouc.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/KackaJ.jpg“ name=“Kačka Janečková“ role=“Hip Hop, Dancehall, House Dance“] Jako malá zkoušela společenské tance i další pohybové kroužky, Street Dance si poprvé vyzkoušela na základní škole. Několik let dělala i capoeiru. Kromě tancování se věnuje nejrůznějším sportům a hudbě.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Klarka.jpg“ name=“Klára Severová“ role=“Hip Hop“] K prvním pohybovým kroužkům se dostala ve 4 letech. O tři roky později se přihlásila na aerobik, který ji ale postupem času přestal bavit, a tak přešla na Hip Hop. Do juniorské skupiny 331 Dance Studia Olomouc ji v roce 2017 přivedla kamarádka, dnes tancuje mezi dospělými a stala se také instruktorkou.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Janca.jpg“ name=“Janča Pavlišová“ role=“Hip Hop, Dancehall“] Už od dětství se věnovala různým sportům. Tanec si ji ale získal ve 14 letech, kdy poprvé navštívila 331 Dance Studio Olomouc a začala se věnovat Street Dance. Zjistila, že tanec není jenom o tanečních krocích, ale také o vyjádření emocí, a to ji nadchlo.
[/su_member]

Externí lektoři

Kromě stálých lektorů můžete na tanečních lekcích v 331 Dance Studiu Olomouc potkat i hostující trenéry, tzv. externí lektory. Ti působí v jiných tanečních školách, v jiných městech, ale zveme je na víkendové workshopy nebo další speciální lekce. V minulosti u nás vyučovali:

 • Andy (M-Plus, OlomouCity Dancers)
 • Aron Mitu (Riddim Dance, Riverpark Dance School)
 • Batteries (The Zoo Clan, All Style Unit)
 • Twinn Dakodak (BFS Kru´mpers)
 • Denča (Wackiki, Fatima)
 • Duďa (Lola´s Dance, Hollywood Stars)
 • Eliška (LeVitare, Baletní škola Iriny Popové)
 • Fero (The Zoo Clan, Art Factory)
 • Fifa (Beat Up, Funky Beat)
 • Filip (Just Us)
 • František (Moravské divadlo Olomouc)
 • Hajčes (B-Original)
 • Háňa (High Edition)
 • Janie (All Style Unit)
 • Jitka (Styl Dance)
 • Káč (All Style Unit)
 • LilSee (Beat Up, Dance Point)
 • Lina (Gyals Unity)
 • Locki (Roots Company)
 • Maikl (Duck Beat)
 • Mara (Desire Of Dance)
 • Míša (Duck Beat)
 • Nikki (All Style Unit)
 • Pikool (Newside)
 • Raduš (Afros, Wegets Crew)
 • Romeo (Spirit Shop, Newside)
 • Sun (All Style Unit)
 • Tas (The Floor Kids Crew)
 • Tequila (Alyaschca Crew)
 • Terka (Fascinace)
 • Zao (Newside)
 • Žampion (Freestyle Alliance, Wegets Crew)