Úvod » 331 Dance Show | Taneční představení 331 Dance Studia Olomouc

331 Dance Show | Taneční představení 331 Dance Studia Olomouc

331 Dance Show – taneční představení 331 Dance Studia Olomouc, které se zaměřuje na Street Dance (pouliční tanec) a Contemporary Dance (současný tanec).

Čeká vás nabitý taneční program, v rámci kterého uvidíte choreografie všech týmů 331 Dance Studia Olomouc. Představí se tedy nejen tanečníci, kteří se zúčastnili různých soutěží, ale i ti, kteří si speciální vystoupení připravili pouze pro toto představení. Těšte se na spoustu skvělého tancování a také neopakovatelnou atmosféru.

KDY: bude upřesněno
KDE: Divadlo na Šantovce, Galerie Šantovka Olomouc
Z důvodu pandemie koronaviru COVID-19 a souvisejícího zrušení hromadných akcí dle Nařízení vlády ČR jsme taneční představení 331 Dance Show 2020 plánované na 12. prosince 2020 museli zrušit. Děkujeme za pochopení.

MÁTE UŽ ZAKOUPENY VSTUPENKY? Z organizačních důvodů bude Divadlo na Šantovce vracet peníze za zakoupené vstupenky v průběhu března 2021.

V rámci programu se představí např.:

Jaký je rozdíl mezi představeními v 16:00 a 18:00 hod.?
V obou představeních uvidíte soutěžní choreografie dětí, juniorů a dospělých pro rok 2019. V odpoledním představení (16:00) navíc zatancují také týmy nejmenších dětí (Streetdance Baby, Streetdance Mini). Ve večerním představení (18:00) naopak navíc uvidíte nesoutěžní choreografie dospělých tanečníků.

Kolik stojí vstupenka?
Standardní cena vstupenky je 150 Kč. Dětí do 15 let mají zvýhodněné vstupné 100 Kč (věk bude u vchodu kontrolován).

Kdy a pro koho mám vstupenku koupit?
V minulém roce se velmi rychle zaplnila obě představení, proto doporučujeme s nákupem příliš neváhat. Vstupenky se kupují na konkrétní místa a počet míst je omezený. Představení je určeno rodičům, prarodičům a sourozencům tanečníků, také přátelům, kamarádům a všem fanouškům 331 Dance Studia Olomouc. Vystupující vstupenku samozřejmě nepotřebují.

Jak zakoupím vstupenku?
Nejjednodušší způsob je nákup vstupenky online přes portál Divadla na Šantovce. V menu Program vyberete představení, následně konkrétní místo, vstupenku uhradíte např. kartou a doma vytisknete. Je možná také rezervace a následný odběr na pokladně divadla nebo kompletní nákup na pokladně divadla. Otevírací dobu najdete na www.divadlonasantovce.cz/kontakty. Přes 331 Dance Studio Olomouc není možné vstupenky zakoupit.

Jak to vypadalo v předchozích letech?

Články

Červnová divadelní taneční show je vyprodaná. Přidáváme další představení

Díky loňskému úspěchu se i letos můžete těšit na divadelní taneční show 331 Dance Studia Olomouc s názvem 331 Dance Show. Před pouhými 14 dny jsme spustili předprodej vstupenek na 331 Dance Show a dnes jsme zjistili, že v Divadle na Šantovce zbýva už jen pár posledních volných míst. Podle informací divadla byla první větší […]

Žádný komentář

Video: Taneční představení 331 Dance Show 2017

Taneční představení 331 Dance Show 2017 je sice dávno za námi, právě teď si jej ale můžete připomenout díky 15 videím. Premiérové taneční představení 331 Dance Studia Olomouc proběhlo pod názvem 331 Dance Show v Divadle na Šantovce sice už před půl rokem, právě teď se ale můžete podívat na jednotlivá vystoupení. Náš YouTube kanál […]

Žádný komentář

331 Dance Show se blíží, bude vyprodáno?

331 Dance Show, taneční představení 331 Dance Studia Olomouc, proběhne už 10. června 2017 v olomouckém Divadle na Šantovce. Co všechno vás čeká? 331 Dance Studio Olomouc má za sebou několik milníků. První taneční kurz jsme pod tímto názvem otevřeli v roce 2011, první taneční soutěž (battle) jsme zorganizovali v roce 2013. Přelomový byl rok […]