331 Dance Show | Taneční představení 331 Dance Studia Olomouc

331 Dance Show – taneční představení 331 Dance Studia Olomouc, které se zaměřuje na Street Dance (pouliční tanec) a Contemporary Dance (současný tanec).

Čeká vás nabitý taneční program, v rámci kterého uvidíte choreografie všech týmů 331 Dance Studia Olomouc. Představí se tedy nejen tanečníci, kteří se zúčastnili různých soutěží, ale i ti, kteří si speciální vystoupení připravili pouze pro toto představení. Těšte se na spoustu skvělého tancování a také neopakovatelnou atmosféru.

[su_icon_text icon=“icon: check-circle“]KDY: bude upřesněno[/su_icon_text]
[su_icon_text icon=“icon: check-circle“]KDE: Divadlo na Šantovce, Galerie Šantovka Olomouc[/su_icon_text]
Z důvodu pandemie koronaviru COVID-19 a souvisejícího zrušení hromadných akcí dle Nařízení vlády ČR jsme taneční představení 331 Dance Show 2020 plánované na 12. prosince 2020 museli zrušit. Děkujeme za pochopení.

MÁTE UŽ ZAKOUPENY VSTUPENKY? Z organizačních důvodů bude Divadlo na Šantovce vracet peníze za zakoupené vstupenky v průběhu března 2021.

V rámci programu se představí např.:

Jaký je rozdíl mezi představeními v 16:00 a 18:00 hod.?
V obou představeních uvidíte soutěžní choreografie dětí, juniorů a dospělých pro rok 2019. V odpoledním představení (16:00) navíc zatancují také týmy nejmenších dětí (Streetdance Baby, Streetdance Mini). Ve večerním představení (18:00) naopak navíc uvidíte nesoutěžní choreografie dospělých tanečníků.

Kolik stojí vstupenka?
Standardní cena vstupenky je 150 Kč. Dětí do 15 let mají zvýhodněné vstupné 100 Kč (věk bude u vchodu kontrolován).

Kdy a pro koho mám vstupenku koupit?
V minulém roce se velmi rychle zaplnila obě představení, proto doporučujeme s nákupem příliš neváhat. Vstupenky se kupují na konkrétní místa a počet míst je omezený. Představení je určeno rodičům, prarodičům a sourozencům tanečníků, také přátelům, kamarádům a všem fanouškům 331 Dance Studia Olomouc. Vystupující vstupenku samozřejmě nepotřebují.

Jak zakoupím vstupenku?
Nejjednodušší způsob je nákup vstupenky online přes portál Divadla na Šantovce. V menu Program vyberete představení, následně konkrétní místo, vstupenku uhradíte např. kartou a doma vytisknete. Je možná také rezervace a následný odběr na pokladně divadla nebo kompletní nákup na pokladně divadla. Otevírací dobu najdete na www.divadlonasantovce.cz/kontakty. Přes 331 Dance Studio Olomouc není možné vstupenky zakoupit.

Jak to vypadalo v předchozích letech?

Články

Červnová divadelní taneční show je vyprodaná. Přidáváme další představení

Díky loňskému úspěchu se i letos můžete těšit na divadelní taneční show 331 Dance Studia Olomouc s názvem 331 Dance Show. Před pouhými 14 dny jsme spustili předprodej vstupenek na 331 Dance Show a dnes jsme zjistili, že v Divadle na Šantovce zbýva už jen pár posledních volných míst. Podle informací divadla byla první větší […]

Žádný komentář

331 Dance Show se blíží, bude vyprodáno?

331 Dance Show, taneční představení 331 Dance Studia Olomouc, proběhne už 10. června 2017 v olomouckém Divadle na Šantovce. Co všechno vás čeká? 331 Dance Studio Olomouc má za sebou několik milníků. První taneční kurz jsme pod tímto názvem otevřeli v roce 2011, první taneční soutěž (battle) jsme zorganizovali v roce 2013. Přelomový byl rok […]