331 Dance Show

331 Dance Show

taneční představení 331 dance studia olomouc

10. června 2023

Divadlo na Šantovce

Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc

331 Dance Show je divadelní taneční představení, v rámci kterého vás čeká nabitý 90minutový taneční program.

Uvidíte choreografie všech našich soutěžních i nesoutěžních týmů od dětí až po dospělé tanečníky. 

Jsme velmi rádi, že vás po několikaleté pauze můžeme pozvat do Divadla na Šantovce. V sobotu 10. června 2023 se s taneční sezónou 2022/2023 rozloučíme tímto jedinečným představením, které je zároveň poděkováním všem tanečníkům a tanečnicím 331 Dance Studia Olomouc za jejich snahu v uplynulém roce. 

Srdečně zváni jsou nejen všichni rodiče, prarodiče a další příbuzní, ale také přátelé a fanoušci tanečníků. 


Čeká vás nabitý taneční program, v rámci kterého uvidíte choreografie všech týmů 331 Dance Studia Olomouc. Představí se tedy nejen tanečníci, kteří se zúčastnili různých tanečních soutěží, ale i ti, kteří si speciální vystoupení připravili pouze pro toto představení.


Vstupenky na 331 Dance Show

Kolik stojí vstupenka?

Standardní cena vstupenky je 250 Kč. Dětí do 15 let mají zvýhodněné vstupné 150 Kč (věk bude u vchodu kontrolován).

Kdy a pro koho mám vstupenku koupit?

V předchozích letech se představení vždy relativně rychle vyprodala, proto doporučujeme s nákupem příliš neváhat. Vstupenky se kupují na konkrétní místa a počet míst je omezený. Představení je určeno rodičům, prarodičům a dalším příbuzným, ale také přátelům, kamarádům a všem fanouškům 331 Dance Studia Olomouc. Vystupující vstupenku samozřejmě nepotřebují.

Jak zakoupím vstupenku?

Nejjednodušší způsob je nákup vstupenky online přes portál Divadla na Šantovce. V menu Program vyberete představení, následně konkrétní místo, vstupenku uhradíte např. kartou a doma vytisknete. Je možná také rezervace a následný odběr na pokladně divadla nebo kompletní nákup na pokladně divadla. Otevírací dobu najdete na www.divadlonasantovce.cz

Divadlo na Šantovce