O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

331 Dance Show, taneční představení 331 Dance Studia Olomouc, proběhne už 10. června 2017 v olomouckém Divadle na Šantovce. Co všechno vás čeká?

331 Dance Studio Olomouc má za sebou několik milníků. První taneční kurz jsme pod tímto názvem otevřeli v roce 2011, první taneční soutěž (battle) jsme zorganizovali v roce 2013. Přelomový byl rok 2015, kdy jsme postavili první soutěžní choreografii, uspořádali první taneční flashmob v Olomouci, ale také první příměstský taneční tábor. A rok 2017 se do historie 331 Dance Studia Olomouc zapíše díky první vlastní taneční show.

331 Dance Show – taneční představení na prknech, která znamenají svět

331 Dance Show je název tanečního představení, na kterém vám ukážeme, co vlastně děláme. V rámci 90min programu se představí všechny složky 331 Dance Studia Olomouc, od nejmenších dětí až po „dospěláky“. A aby to nebylo jen tak mimochodem, celá show proběhne v divadle, konkrétně v Divadle na Šantovce. Všichni tanečníci si tak budou moci na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to stát na prknech, která znamenají svět :-)

„Symbolicky má pro mě show velký význam. Dáváme tím světu vědět, že jsme se rozrostli natolik, abychom dokázali dát dohromady hodinu a půl dlouhý program. To by mě ještě před dvěma roky vůbec nenapadlo. Ale je to tady :-)“, prozradil Dejv, vedoucí 331 Dance Studia Olomouc. A proč vybral zrovna prostory Divadla na Šantovce? „Chtěl jsem, aby to nebylo jen tak někde v tělocvičně. Každý, kdo s námi celý rok maká, si zaslouží postavit se na jeviště a vyzkoušet si, jaké to je, když na něj míří reflektory a z hlediště kouká více než 200 lidí. Závěrečná show má být poděkováním nejen našim fanouškům, rodičům a přátelům, ale především samotným tanečníkům.“

A bude teda vyprodáno?

Zájem o 331 Dance Show předčil naše očekávání a momentálně to opravdu vypadá, že bude opravdu vyprodáno. Pokud jste si nestihli včas pořídit vstupenku, sledujte webové stránky Divadla na Šantovce. V případě, že některé rezervace nebudou včas uhrazeny, místa se uvolní. Zároveň uvažujeme o přidání několika míst na přístavky.

A na co se vlastně v rámci 331 Dance Show můžete těšit? Uvidíte všechny naše letošní soutěžní choreografie, představí se ale i tanečníci z „nesoutěžních kurzů“. Uvidíte prostě vše, co jsme během letošní taneční sezóny vytvořili. Už se moc těšíme! :-)

Více informací o 331 Dance Show najdete na www.331.cz/show.

331 Dance Show | Taneční show 331 Dance Studia Olomouc
331 Dance Show | Taneční show 331 Dance Studia Olomouc

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články