Úvod » Taneční blog 331 Dance Studia Olomouc » Ze zákulisí » 331 Dance Show se blíží, bude vyprodáno?
Ze zákulisí

331 Dance Show se blíží, bude vyprodáno?

331 Dance Show se blíží, bude vyprodáno?

331 Dance Show, taneční představení 331 Dance Studia Olomouc, proběhne už 10. června 2017 v olomouckém Divadle na Šantovce. Co všechno vás čeká?

331 Dance Studio Olomouc má za sebou několik milníků. První taneční kurz jsme pod tímto názvem otevřeli v roce 2011, první taneční soutěž (battle) jsme zorganizovali v roce 2013. Přelomový byl rok 2015, kdy jsme postavili první soutěžní choreografii, uspořádali první taneční flashmob v Olomouci, ale také první příměstský taneční tábor. A rok 2017 se do historie 331 Dance Studia Olomouc zapíše díky první vlastní taneční show.

331 Dance Show – taneční představení na prknech, která znamenají svět

331 Dance Show je název tanečního představení, na kterém vám ukážeme, co vlastně děláme. V rámci 90min programu se představí všechny složky 331 Dance Studia Olomouc, od nejmenších dětí až po „dospěláky“. A aby to nebylo jen tak mimochodem, celá show proběhne v divadle, konkrétně v Divadle na Šantovce. Všichni tanečníci si tak budou moci na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to stát na prknech, která znamenají svět :-)

„Symbolicky má pro mě show velký význam. Dáváme tím světu vědět, že jsme se rozrostli natolik, abychom dokázali dát dohromady hodinu a půl dlouhý program. To by mě ještě před dvěma roky vůbec nenapadlo. Ale je to tady :-)“, prozradil Dejv, vedoucí 331 Dance Studia Olomouc. A proč vybral zrovna prostory Divadla na Šantovce? „Chtěl jsem, aby to nebylo jen tak někde v tělocvičně. Každý, kdo s námi celý rok maká, si zaslouží postavit se na jeviště a vyzkoušet si, jaké to je, když na něj míří reflektory a z hlediště kouká více než 200 lidí. Závěrečná show má být poděkováním nejen našim fanouškům, rodičům a přátelům, ale především samotným tanečníkům.“

A bude teda vyprodáno?

Zájem o 331 Dance Show předčil naše očekávání a momentálně to opravdu vypadá, že bude opravdu vyprodáno. Pokud jste si nestihli včas pořídit vstupenku, sledujte webové stránky Divadla na Šantovce. V případě, že některé rezervace nebudou včas uhrazeny, místa se uvolní. Zároveň uvažujeme o přidání několika míst na přístavky.

A na co se vlastně v rámci 331 Dance Show můžete těšit? Uvidíte všechny naše letošní soutěžní choreografie, představí se ale i tanečníci z „nesoutěžních kurzů“. Uvidíte prostě vše, co jsme během letošní taneční sezóny vytvořili. Už se moc těšíme! :-)

Více informací o 331 Dance Show najdete na www.331.cz/show.

331 Dance Show | Taneční show 331 Dance Studia Olomouc
331 Dance Show | Taneční show 331 Dance Studia Olomouc