O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Titul Tanečník měsíce v 331 Dance Studiu Olomouc doputoval až do nového kroužku Streetdance Mini Monkeys. Získala jej Adélka, která nedávno oslavila své osmé narozeniny. Co na to říká táta tanečnice měsíce března? Dozvíte se v následujícícm článku …

Linda, Verča a teď také Adélka. To jsou tři „dámy“, které se v tomto roce mohou pyšnit titulem Tanečník měsíce v 331 Dance Studiu Olomouc.

Nejmladší z nich, Adélka, oslavila před pár týdny své osmé narozeniny. Navštěvuje taneční kroužek Streetdance Mini Monkeys a pomalu se chystá na své první veřejné taneční vystoupení. Poslední květnovou sobotu ji, stejně jako další děti z kroužku, čeká soutěžní premiéra s choreografií nazvanou Party Monkeys.

Táta tanečnice měsíce března: Adélka se těší na každý trénink

Při příležitosti udělení třetího letošního titulu Tanečník měsíce jsme se zeptali táty Adélky, jak ji vlastně tancování baví a jestli si třeba dovede představit i to, že by se tanci věnovala dalších 10 nebo 15 let …

Adélka se stala Tanečnicí měsíce března v 331 Dance Studiu Olomouc, gratulujeme! Jak dlouho se tancování věnuje a jak Vás vlastně napadlo, že by ji tancování mohlo bavit?

Taneční kroužek Streetdance Mini Monkeys v 331 Dance Studiu Olomouc navštěvuje od září 2016. Chtěli jsme vybrat nějaký pohybový kroužek, zvítězilo tancování. Jednak ji ten nápad zaujal, a také často „poskakovala“ u poslouchání písniček.

Je Adélka v kroužku spokojená? Ukazuje Vám někdy doma, co nového se naučila?

Adélka si vždy těší na další hodinu tancování. Co se nového naučila samozřejmě ukáže a ve volném čase doma tančí na písničky s mladší sestrou.

Zkuste zavzpomínat na úplně první lekce. Některé děti mají ze začátku problém zůstat na lekci na samy bez rodiče. Byl to i případ Adélky?

Nebyl. Na tancování se opravdu vždy těší, a také začala taneční kroužek navštěvovat až v 7 letech, takže zůstat bez rodiče na tréninku jí problém nedělalo.

A když se naopak podíváte do budoucnosti. Dovedete si představit, že by Adélka u tancování zůstala a věnovala se mu třeba i za 10, 15 let?

Myslím, že dovedu. Pokud ji bude tancování natolik bavit, že u něj zůstane, bude to jedině dobře. Na jaké úrovni by se tanci věnovala v budoucnosti, je ale určitě pouze na ní.

Jak vy sám vlastně vnímáte tanec? Máte s tancováním nějakou vlastní zkušenost?

Vlastní zkušenost s tancováním nemám, jediné co k němu můžu říct, že obdivuji všechny kdo se tanci věnují a jsou na tom pohybově a rytmicky dobře. Tanec jako takový se mi líbí a je to určitě výborná a zábavná forma pohybu.

Tanečník měsíce března 2017 v 331 Dance Studiu Olomouc: Adélka z tanečního kurzu Streetdance Mini

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články