CONTEMPORARY KIDS | 9 – 12 let

Taneční kroužek Contemporary Dance pro děti, 
holky a kluky ve věku 9, 10, 11 a 12 let v Olomouci

Taneční kurz Contemporary Kids | 331 Dance Studio Olomouc

CONTEMPORARY KIDS:
ZÁKLADNÍ INFORMACE

Vícemistři ČR 2022 | 331 Dance Studio Olomouc
 • Taneční kurz: Contemporary Kids
 • Typ tanečního kurzu: soutěžní
 • Termíny lekcí: pondělí 16:30 - 18:00
 • Místo konání lekcí: taneční sál Pöttingova 2, Olomouc (mapa)
 • Věk tanečníků: 9 - 12 let (ročník 2012 - 2015)
 • Zkušenosti: začátečníci, pokročilí
 • Semestr Jaro 2024: 5. 2. 2024 - 16. 6. 2024

HLEDÁTE něco jiného? VYBERTE SI Z KOMPLETNÍ NABÍDKY TANEČNÍCH KURZŮ

Přidejte se k naší taneční rodině #331family

Poznejte nové kamarády a získejte vzpomínky na celý život.


Zažijte radost z prvních tanečních kroků, ale i z vítězství na tanečních soutěžích. 

Aktuální obsazenost:

70%

Tanec je pro děti důležitý a významný. Udržuje tělo v kondici, podporuje kreativní myšlení, ... 

Hlavně je to pro ně ale zábava a potěšení.

Kdo jsme a co děláme

Jsme 331 Dance Studio Olomouc, taneční škola pro děti i dospělé, která se zaměřuje na pouliční a současný tanec.

Organizujeme

Od roku 2011 pořádáme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní představení.

Tancujeme

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

Podporujeme

Tanec naplňuje každý náš den, proto se snažíme maximálně podporovat všechny, kteří se mu věnují. Na Instagramu zveřejňujeme tipy a rady pro začínající tanečníky, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu

Sledujte nás na sociálních sítích

Kdy tancujeme

PONDĚLÍ 16:30 - 18:00 (90 minut)

Kde tancujeme

TANEČNÍ SÁL PÖTTINGOVA

 • Pöttingova 624/2, 779 00 Olomouc (Mapy.cz)
 • tělocvična Střední zdravotnické školy Emanuela Pöttinga
 • vchod z ulice Palackého (naproti tramvajové zastávky)
 • MHD: bus č. 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 28, (zastávka Nám. Hrdinů)
 • MHD: tram. č. 2, 7 (zastávka Palackého

Tancujeme přímo v centru Olomouce, pouze jednu tramvajovou zastávku nebo cca 5 minut pěšky od Náměstí Hrdinů. 

Co v Contemporary Kids pro vaše děti uděláme

TANEČNÍ RŮST

Budeme rozvíjet taneční talent dětí

Děti provedeme základy Contemporary Dance (současného tance), naučíme je techniku jednotlivých tanečních stylů a také spoustu nových tanečních kroků. Budeme jim radit, jak v tanci neustále růst a společně budeme budovat jedinečnou osobnost každého našeho tanečníka.

INFORMACE

Dětem předáme všechny důležité informace

O tanci se dozví vše podstatné. Kdy a kde jaký taneční styl vznikl, proč jej tancovat zrovna takto, atd. Poradíme, jak to udělat, aby je tanec bavil a byly v něm úspěšné. Lidí, kteří umí tancovat, je relativně hodně. Naše děti ale budou patřit k těm, kteří tancování kromě toho i rozumí.

SHOW

Vytvoříme něco, co budete chtít vidět

Ať už to budou jedinečné taneční dovednosti dětí nebo naše originální skupinové Street Dance choreografie, vždy budeme pracovat na tom, aby tanec byl něco, co hrdě ukážeme všem ostatním.

zábava

Zlepšíme dětem každý jejich den

Budeme hlídat, aby pro děti tanec kromě fyzické aktivity a možnosti seberealizace vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.

Co vaše děti v Contemporary Kids naučíme

Taneční kroužek Contemporary Kids pro děti, holky a kluky ve věku 9, 10, 11 a 12 let, se věnuje několika tanečním stylům, které souvisí s Contemporary Dance.


Každý rok klademe důraz na jiné taneční techniky tak, aby se naši tanečníci neustále zlepšovali a učili se něco nového. Žádná taneční sezóna tak není stejná jako kterákoliv z předchozích.


Jaké taneční styly se v 331 Dance Studiu Olomouc tedy děti naučí?

Kdo bude vaše děti trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc

Jednotlivé taneční lekce vede tým zkušených lektorů a instruktorů.  Díky systematickému vzdělávání většina z nich vyrostla z řadových tanečníků 331 Dance Studia Olomouc, doplňují je ale i další taneční trenéři, choreografové a učitelé s pedagogickým vzděláním.


Tanec a práce s dětmi je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat, až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti. 

Kolik Contemporary Kids stojí

Vyberte si interval platby kurzovného

POLOLETNÍ PLATBA

Kurzovné na období
02/2024 - 06/2024

 

 

2690,-

/ pololetí

  

 • pololetní vstup na taneční lekce dle rozvrhu
 • pololetní vstup do uzavřené členské sekce 
 • přístup k videím z tanečních lekcí
 • přístup k bonusovým výukovým videím
 • přístup k hudební knihovně 331 Dance Studia Olomouc 
 •  50% sleva na otevřené taneční lekce (tzv. open classy)
 • možnost účastnit se speciálních víkendových akcí
zÁRUKA

100%

vrácení peněz

100% záruka vrácení peněz

Pokud si z jakéhokoliv důvodu rozmyslíte svou účast a do 14 dnů od objednání taneční kurz stornujete, vrátíme vám zpět 100% uhrazené částky.

* po odečtení administrativního a bankovního poplatku 10 Kč + 2,9%
** pozdější storno tanečního kurzu se řídí Všeobecnými podmínkami

DOTAZY KE KURZOVNÉMU

 1. 1
  Co kurzovné obsahuje?
  V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (semestr) nebo celou taneční sezónu (školní rok). Kromě samotných tanečních lekcí dle rozvrhu získáte také přístup do uzavřené členské sekce, přístup k videím z tanečních lekcí, přístup k bonusovým výukovým videím  nebo naší hudební knihovně. Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.
 2. 2
  Jak probíhá platba?
  Kurzovné můžete uhradit klasickým převodem na účet, platební kartou nebo online (zrychleným) bankovním převodem na základě vystavené objednávky / zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad). Platbu je nutné provést vždy nejpozději do 7 dnů od odeslání přihlášky. V opačném případě může být přihláška stornována. 
 3. 3
  Jaké jsou další výdaje?
  Záleží na tom, jestli se tanečník / tanečnice bude účastnit tanečních vystoupení a soutěží. Pokud nebude, žádné další výdaje vás nečekají. Pokud bude tanečník / tanečnice součástí soutěžní skupiny, požádáme vás před začátkem soutěžní sezóny (cca v lednu, únoru) o úhradu nákladů spojených se soutěžemi: kostým, startovné na soutěžích, cestovné (pokud využijete hromadnou dopravu mimo Olomouc), víkendové předsoutěžní soustředění. 

Co o Contemporary Kids říkají rodiče

S tanečním kroužkem Contemporary Kids jsem byla moc spokojená a moje dcera taky. V lektorce získala nejen dobrou trenérku, ale i taky kamarádku.

"

Oceňuji přístup trenérky k jednotlivým děvčatům, dokáže zapojit každou z nich podle jejich možností a dovedností. Dcera byla z celé skupiny nejmladší a i když to na začátku školního roku vypadalo, že nezvládne téměř nic a že je pro ni každá choreografie příliš náročná, na závěrečném vystoupení jsem viděla, že se velmi dobře zapojila mezi ostatní děvčata. Děkuji tímto slečně trenérce za její trpělivost, kamarádství, které k holčičkám má, a za její osobní přístup k nim.

"

Dcera byla nadšená a bylo na ní vidět, že se vždy těší na další taneční lekci. Jako matka naopak musím pochválit velmi dobrou organizaci celého studia. Děkuji vám a těším se na příští rok.

"

Výborný přístup, kamarádský a zároveň profesionální. Fandím vám!

"

Co všechno tanečníky čeká

331 Dance Studio Olomouc, to nejsou jen pravidelné taneční lekce. Děti toho během roku mohou zažít mnohem více: speciální tréninky, taneční soutěže a vystoupení, ale třeba i seznamovací víkend. 

 • ZÁŘÍ: Šantovka Dance Contest, Seznamovací víkend
 • ŘÍJEN - LISTOPAD: taneční workshopy
 • PROSINEC: 331 Xmass Show
 • LEDEN - ÚNOR: víkendové soustředění 
 • BŘEZEN - KVĚTEN: taneční soutěže
 • ČERVEN: 331 Dance Show, 331 Flashmob
 • ČERVENEC - SRPEN: 331 Dance Summer City Kemp, 331 Dance Kemp

Pohled do minulosti

2023

Upozornili jsme na Bílý kruh bezpečí

Bílý kruh bezpečí - to je název taneční formace dětí z roku 2023, ale také nestátní neziskové organizace, která se v Česku snaží pomáhat obětem a svědkům trestných činů domácího násilí. S touto choreografií děti např. zvítězily na Mia Festivalu nebo získaly 5. místo na Mistrovství ČR.

2022

Získali jsme titul Vícemistrů ČR

V roce 2022 soutěžily děti z Contemporary Kids společně s juniory a jejich choreografie Delirium získala titul Vícemistrů ČR na mezinárodním finále Mia Festivalu v pražské Lucerně. 

Contemporary Juniors Uniquez | Finals Mia Festival Prague 2022

2020, 2021

Zrušili nám všechny taneční soutěže

I když tanečníci z tanečního kroužku Contemporary Kids v roce 2020 intenzivně pracovali na nových choreografiích, kvůli zrušení všech tanečních soutěží v souvislosti s pandemií COVID-19 nemohli zatím žádnou z nich představit veřejnosti v Olomouci ani nikde jinde. O rok později na přípravu soutěžního tanečního vystoupení ani nedošlo. 

2019

Upozornili jsme na ekologický problém

Rok 2019 byl poslední, kdy tanečníci ze skupin Contemporary Kids a Contemporary Juniors vytvořili společnou choreografii. Jmenovala se Plastový oceán a pojednávala o aktuálním tématu znečištění moří a oceánů plasty, o plíživosti, zákeřnosti a destruktivní síle blížící se civilizační katastrofy.

2018

Tanečně jsme ztvárnili čtyři roční období

„Každá královna vládne svému ročnímu období, to je ale vždy vystřídáno další sezónou podle toho, jak se Země otáčí a pohybuje. Královny se proto musí naučit pokoře, což určitě není jednoduchý úkol.“ Tak přesně to bylo tématem choreografie 4 sezóny, kterou v roce 2018 vytvořily děti z tanečního kroužku Contemporary Kids. Zúčastnily se s ní soutěží v Olomouci, Uničově a Přerově.

2017

Vytvořili jsme první choreografii

Taneční kroužek Contemporary Kids v 331 Dance Studiu Olomouc vznikl v roce 2017 a hned první rok se děti vydaly na své premiérové taneční soutěže. Lektorka Bára Březíková jim připravila choreografii s názvem Andělé.

Co vás ještě zajímá

PŘIHLÁŠENÍ DO TANEČNÍHO KURZU

Jak probíhá přihlášení?

Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/contemporary-kids. Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby.


Veškerá další komunikace (potvrzení přihlášky, zaslání informací k platbě, zaslání faktury) probíhá e-mailem. 


Aktuální informace k tanečnímu kurzu vám zašleme cca týden před první lekcí.

Je možné se taneční lekci nejdříve vyzkoušet?

Ukázkové lekce organizujeme vždy před startem taneční sezóny. Poznáte na nich lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Přesné termíny zveřejňujeme na našich webových stránkách a sociálních sítích. 


Upozorňujeme však, že ukázkové lekce budou probíhat pouze u tanečních kurzů, ve kterých budou aktuálně ještě volná místa.

Je třeba pořídit si nějaké speciální vybavení?

Vůbec ne. Tanec má výhodu, že v podstatě nemá žádné vedlejší výdaje.


Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného. Úplně postačí prostě jen tepláky a tričko, které najdete doma. V létě můžete tepláky vyměnit za kraťasy, v zimě můžete přibalit i mikinu. 


Důležité jsou čisté tenisky (tzn. ne ty na ven) ideálně s rovnou podrážkou. Do baťůžku si přibalte vodu a může se hodit i ručník.

PRŮBĚH TANEČNÍ LEKCE / TANEČNÍHO KURZU

Jak probíhá taneční sezóna?

Na podzim budujeme kořeny | Září, říjen a listopad jsou měsíce, kdy se seznamujeme nejen mezi sebou, ale také s novými tanečními technikami a kroky. Ty jsou základem pro budování osobnosti každého tanečníka a určitě je využijeme i v dalších částech taneční sezóny.


V zimě rosteme | Zhruba od prosince do února tvoříme nové taneční choreografie. Pro mnoho tanečníků jde o nejzajímavější období, kdy se zkouší a trénují nejrůznější věci. Tady máme pocit, že vytváříme něco, co bude stát za to.


Na jaře vám to ukážeme | Období mezi březnem a červnem je vyvrcholením každé taneční sezóny, probíhají totiž soutěže skupinových choreografií. Právě tady zúročíme naši celoroční snahu a ukážeme světu, jak jsme se od loňského roku v tancování zlepšili.

Jak a kdy probíhají taneční lekce?

Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny (školního roku). Výjimkou jsou státní svátky, školní prázdniny pro okres Olomouc a volný týden mezi semestry (na přelomu ledna a února), v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.


Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků.


Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Co když se díky protiepidemickým opatřením opět uzavřou sportoviště?

Věříme, že se již nebude opakovat situace, díky které jsme byli nuceni přerušit běžný tréninkový program. Je ale určitě dobré vědět, že jsme připraveni i na tuto variantu.


Už v loňském roce jsme si vyzkoušeli, že jsme v případě potřeby schopni okamžitě přejít na online výuku prostřednictvím video lekcí, příp. livestreamů. 


Hodnota online lekce je 50% standardní lekce. Zbytek by byl nahrazen po uvolnění opatření nebo finančně kompenzován snížením kurzovného na další období. 

Už jen kliknout, vyplnit pár údajů a stanete se součástí
naší taneční rodiny #331family 

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete kamarády na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď? Napište nám prostřednictvím formuláře v pravém dolním rohu stránky.

Chcete se o tancování dozvědět ještě víc?

Prozkoumejte nové články na našem tanečním blogu nebo nás sledujte na Instagramu ...

Instagram @331dancestudio | 331 Dance Studio Olomouc

HLEDÁTE něco jiného? VYBERTE SI Z KOMPLETNÍ NABÍDKY TANEČNÍCH KURZŮ