Úvod » CONTEMPORARY KIDS | 9-12 let

CONTEMPORARY KIDS | 9-12 let

Taneční kroužek Contemporary Dance pro děti, holky a kluky ve věku 9, 10, 11 a 12 let v Olomouci. Moderní tanec, jazz dance, balet, lyrický tanec, atd.

Contemporary Kids | Taneční kroužek Contemporary Dance pro děti, holky a kluky ve věku 9, 10, 11 a 12 let v Olomouci. Moderní tanec, jazz dance, balet, lyrický tanec, atd.

Upozornění: V tomto tanečním kroužku zbývá posledních 30% volných míst
Contemporary Kids je taneční kroužek pro děti, holky a kluky ve věku 9, 10, 11 a 12 let, který organizuje 331 Dance Studio Olomouc. Je zaměřený na taneční styly související s Contemporary Dance (současným tanec), tedy na moderní tanec, jazzový tanec, lyrický tanec a balet.

Přidejte se k naší #331family

Poznejte nové přátele a získejte vzpomínky na celý život.
Zažijte radost z prvních tanečních kroků i z vítězství na tanečních soutěžích.

ZAČÍT TANCOVAT CONTEMPORARY DANCE V OLOMOUCI

Základní informace

Taneční kroužekContemporary Kids
Termíny lekcípondělí 17:30 – 18:30
Místo konání lekcítaneční sál Svornosti 57, Olomouc (mapa)
Věk9 – 12 let (ročník 2008 – 2011)
Taneční sezóna 2020 / 20217. 9. 2020 – 13. 6. 2021
Taneční zkušenostizačátečníci, mírně pokročilí

Kdo jsme

JSME ORGANIZÁTOŘI

Organizujeme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní taneční představení.

JSME TANEČNÍCI

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

JSME FANOUŠCI

Tanec naplňuje každý náš den, jsme jeho největší fanoušci. Když zrovna nejsme na tanečním sále, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu. Snažíme se naši vášeň šířit mezi širokou veřejnost, jak jen to jde.

Jsme 331 Dance Studio Olomouc a tanec jednoduše milujeme.

Co pro děti uděláme

Budeme rozvíjet
taneční talent dětí

Děti provedeme základy Contemporary Dance (současného tance), naučíme je techniku jednotlivých tanečních stylů a také spoustu nových tanečních kroků. Budeme jim radit, jak v tanci neustále růst a společně budeme budovat jedinečnou osobnost každého našeho tanečníka.

Dětem předáme všechny důležité informace

O tanci se děti dozví vše podstatné. Kdy a kde jaký taneční styl vznikl, proč jej tancovat zrovna takto, atd. Lidí, kteří umí tancovat, je relativně hodně. Naše děti ale budou patřit k těm, kteří tancování kromě toho i rozumí.

Vytvoříme něco, co budete chtít vidět

Ať už to budou jedinečné taneční dovednosti dětí nebo naše originální skupinové Contemporary Dance choreografie, vždy budeme pracovat na tom, aby tanec byl něco, co hrdě ukážeme všem ostatním.

Zlepšíme dětem každý jejich den

Budeme hlídat, aby pro děti tanec kromě fyzické aktivity a možnosti seberealizace vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.

Co děti naučíme

Taneční kroužek Contemporary Kids pro děti, holky a kluky ve věku 9, 10, 11 a 12 let, se věnuje několika tanečním stylům, které souvisí s Contemporary Dance. Každý rok klademe důraz na jiné taneční techniky tak, aby se naši tanečníci neustále zlepšovali a učili se něco nového. Žádná taneční sezóna tak není stejná jako kterákoliv z předchozích. Jaké taneční styly se v 331 Dance Studiu Olomouc tedy děti naučí?

Modern Dance

Taneční styl Modern Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Jazz Dance

Taneční styl Jazz Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Lyrical Dance

Taneční styl Lyrical Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Balet

Taneční styl Balet | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Kromě toho děti vedeme ke správnému držení těla, čímž se zamezí zkřivení páteře a bolesti zad v dospělosti, děti si také osvojí smysl pro rytmus, hudbu, tanec, vyjádření pomocí hudby. Je to tedy skvělý nástroj pro kultivaci osobního seberozvoje.

V prvním pololetí jsou taneční lekce zaměřeny na zdokonalení pohybové paměti a osvojení základních tanečních technik, lektor přitom respektuje tempo tanečníků. V další části roku si děti osvojují baletní techniku, zušlechťují taneční přednes, zkouší gymnastické prvky, učí se týmové a partnerské spolupráci, rozeznávají rozdíly tanečních směrů (současný tanec, moderní tanec, jazz, balet, moderní gymnastika), připravují se na taneční soutěže a divadelní představení 331 Dance Show.

Kdo bude děti trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc tvoří zkušení trenéři, choreografové a tanečníci.
Tanec je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat,
až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti.
Denča Mentlíkovásoučasný, moderní tanec, jazz, lyrický tanec
Od 4 let se věnovala gymnastice a baletu, postupně vyzkoušela různé taneční styly. 331 Dance Studio Olomouc poprvé navštívila v roce 2016 a od té doby se věnuje Contemporary Dance. Mezi její oblíbené techniky patří floorwork nebo jazz.
Bára Březíkovásoučasný, moderní tanec, jazz, lyrický tanec, balet
Začínala jako lektorka stepu na ZUŠ ve Zlíně, při studiu na vysoké škole byla lektorkou tanečních kurzů pod záštitou UPOL, vedla kurzy moderního tance v Přerově a v Baletní škole Iriny Popové. V Brně se podílela se na projektu Industra Stage a pod záštitou MUNI vytvářela choreografie pro divadelní představení.

Kolik to stojí

Pololetní platba

 
kurzovné 09/2020 – 01/2021
kurzovné 02/2021 – 06/2021
celý rok bez starostí
sleva 100 Kč
cena bez slevy: 1790 Kč

1690 Kč
/ pololetí
Přihlásit se

Roční platba

NEJOBLÍBENĚJŠÍ VARIANTA
kurzovné 09/2020 – 01/2021
kurzovné 02/2021 – 06/2021
celý rok bez starostí
sleva 400 Kč
cena bez slevy: 3580 Kč

3180 Kč
/ rok
Přihlásit se
Uvedené ceny jsou včetně slevy za včasné přihlášení. Tato sleva platí ještě:

Co kurzovné obsahuje?

V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (80 Kč / hod.) nebo celou taneční sezónu (75 Kč / hod). Kromě samotných tanečních lekcí získáte také přístup do uzavřených skupin na Facebooku, ve kterých pravidelně zveřejňujeme hudbu, fotky a videa z tréninků, nejrůznější rady a návody pro tanečníky, atd.

Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.

Jak probíhá platba?

Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Pokud potřebujete fakturu vystavit na někoho jiného, dejte nám to vědět, prosím, předem. Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad).

Jak ušetřit?

Ušetřit na kurzovném můžete několika způsoby. Při roční platbě automaticky poskytujeme slevu, stejně tak při včasném přihlášení. Navíc ale můžete získat 30% slevu pro druhého a dalšího člena rodiny. Často u nás tancují sourozenci ve dvou různých tanečních kurzech. Sleva se odečítá vždy z levnějšího kurzovného.

Slevu můžete získat i za doporučení 331 Dance Studia Olomouc někomu jinému. Pokud se díky vám na naše taneční kurzy přihlásí někdo, kdo v 331 Dance Studiu Olomouc ještě netancoval, a uvede vás v přihlašovacím formuláři, získáte 10% slevu. Takto můžete doporučit až 10 lidí a mít tak kurzovné úplně zdarma.

Co o nás říkají rodiče

S tanečním kroužkem Contemporary Kids jsem byla moc spokojená a moje dcera taky. V lektorce získala nejen dobrou trenérku, ale i taky kamarádku.
Oceňuji přístup trenérky k jednotlivým děvčatům, dokáže zapojit každou z nich podle jejich možností a dovedností. Dcera byla z celé skupiny nejmladší a i když to na začátku školního roku vypadalo, že nezvládne téměř nic a že je pro ni každá choreografie příliš náročná, na závěrečném vystoupení jsem viděla, že se velmi dobře zapojila mezi ostatní děvčata. Děkuji tímto slečně trenérce za její trpělivost, kamarádství, které k holčičkám má, a za její osobní přístup k nim.
Dcera byla nadšená a bylo na ní vidět, že se vždy těší na další taneční lekci. Jako matka naopak musím pochválit velmi dobrou organizaci celého studia. Děkuji vám a těším se na příští rok.
Jste nejlepší, za ty roky s Vámi jsme maximálně spokojeni.
Lektorka je moc šikovná, kamarádská a moje dcera s ní ráda tráví čas na lekcích tance.
Výborný přístup, kamarádský a zároveň profesionální. Fandím vám!

* Názory rodičů jsme získali díky anonymnímu dotazníku, který vyplňují vždy na konci taneční sezóny.

Pohled do minulosti

Chcete vidět více videí a fotek z 331 Dance Studia Olomouc?
Odebírejte náš video kanál na YouTube,sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

Co vás ještě zajímá

Jak probíhá taneční sezóna?

Jak probíhá přihlášení?

Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/contemporary-kids (pro pohodlnější vyplňování doporučujeme použít PC). Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby. Max. do 3 pracovních dnů (většinou to stíháme během 24 hodin) vám na uvedený e-mail zašleme potvrzení (z důvodu kontroly jej neposíláme automaticky, proto prosíme o strpení) a zálohovou fakturu. Po úhradě kurzovného (probíhá převodem na bankovní účet) vám pak zašleme daňový doklad.

První týden v září probíhají tzv. ukázkové lekce, na které si můžete taneční kurzy přijít vyzkoušet. Poznáte lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Až poté se rozhodnete, zda se do kurzu závazně přihlásíte nebo ne. Upozorňujeme však, že ukázkové lekce probíhají pouze tanečních u kurzů, ve kterých jsou aktuálně volná místa.

Více k tématu:
Přihláška do 331 Dance Studia Olomouc

Kdy a jak probíhají taneční lekce?

Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny. Výjimkou jsou státní svátky a školní prázdniny pro okres Olomouc, v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.

Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků. Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Více k tématu:
Warm-up a Stretching: Jak začít cvičit nebo tancovat?

Co s sebou na trénink?

Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného, tzn. legíny + tričko, top nebo v zimních měsících i mikinu. Na nohách máme většinou ponožky nebo baletní piškoty.

Doma nebo v šatně odložte také všechny šperky (velké náušnice, řetízky, náramky, ale i hodinky). Určitě si je nechcete rozbít a taky nikoho zranit. Naopak si do baťůžku přibalte vodu a může se hodit i ručník.

Více k tématu:
Oblečení na moderní tanec: Co si vzít na lekci contemporary?

Jaké jsou další výdaje během taneční sezóny?

Každá aktivita s sebou nese během roku nejrůznější vedlejší výdaje. V případě tancování ale nejsou tak velké, my se je navíc vždy snažíme dostat na minimum. Na rozdíl od jiných sportovních aktivit na běžné taneční lekce nepotřebujete nic zvláštního – triko, legíny i ponožky určitě doma najdete. Cenu soutěžních kostýmů držíme při zemi (cca 400 – 800 Kč). Taneční soutěže přednostně vybíráme v okolí Olomouce, abychom rodinný rozpočet zbytečně nezatěžovali výdaji na cestování. Startovné se na soutěžích pohybuje většinou v rozmezí 100 – 150 Kč.

Přihlásit se

Zážitky čekají

Už jen jednou kliknout, vyplnit pár údajů
a stanete se součástí #331family, naší taneční rodiny.

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete přátele na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.

Aktuální obsazenost

70%

Články o tancování

Tanec nás opravdu baví. Už několik let o tancování píšeme na našem blogu. Tanečníkům i jejich rodičům na něm pravidelně pomáháme řešit jejich problémy, zveřejňujeme novinky z tanečního světa, taneční videa nebo třeba hudební tipy na trénink.