Online přihláška na taneční kroužek Streetdance Baby pro děti ve věku 3-4 roky v 331 Dance Studiu Olomouc.

Děkujeme | 331 Dance Studio Olomouc

Děkujeme, že máte zájem navštěvovat naše taneční kurzy, vážíme si toho.
Věříme, že jste si vybrali dobře a nebudete litovat.
[fruitful_dbox heading=“Jste připraveni na pořádný tanec?“ style=“style-2″] Víme, že vyplňování formulářů není žádná zábava. Jenže se o vás potřebujeme dozvědět pár věcí, abychom vás zařadili do správného tanečního kurzu, mohli vám poslat bližší informace a vystavit fakturu. Ale vy to zvládnete a my to víme :-) Slibujeme, že to pak bude stát za to.
[/fruitful_dbox]
[fruitful_box title=“Pár nudných věcí, které je ale třeba zmínit“ radius=“4″ border_color=“#e0e0e0″ header_bg_color=“#f9f9f9″ header_color=“#4a4a4a“ text_color=“#4a4a4a“ content_bg_color=“#ffffff“] Pokud přihlašujete více tanečníků, je potřeba vyplnit pro každého přihlášku zvlášť. Přihlašovací formulář vyplňte pečlivě, zkontrolujte především svůj e-mailový a telefonní kontakt. Na e-mail vám totiž pošleme potvrzení přijetí přihlášky, ale i další informace. Nelekněte se, potvrzení vám nepošleme hned, ale až přihlášku osobně převezmeme. To může trvat max. 3 dny, většinou to ale stihneme do 24 hodin. Pokud ve své e-mailové schránce nebudete mít potvrzení ani po 3 dnech, kontaktujte nás, prosím.

DŮLEŽITÉ E-mail s potvrzením přijetí přihlášky i s dalšími důležitými informacemi vám pošleme z adresy studio@331.cz. E-mail s fakturou vám pošle náš fakturační robot z adresy mail+331dancestudio@fakturoid.cz. Obě dvě adresy si, prosím, uložte do kontaktů ve svém e-mailovém klientovi, zabráníte tak tomu, aby naše zpráva skončila ve spamu. Pokud používáte e-mail na Seznamu nebo Gmailu, doporučujeme pro obě naše adresy vytvořit také filtr „Doručovat vždy do složky Primární“ u Gmailu, resp. „Doručovat vždy do složky Doručené“ u Seznamu. Tímto krokem zamezíte tomu, aby naše zprávy skončily ve složkách Hromadné, Promoakce, atd., kde si jich poté nevšimnete.
[/fruitful_box]

Online přihláška do 331 Dance Studia Olomouc

Storno přihlášky


Přihlášku do 331 Dance Studia Olomouc můžete kdykoliv stornovat na tomto odkazu.

>