Úvod » Přihláška na taneční kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc » Přihláška – Streetdance Baby

Přihláška – Streetdance Baby

Online přihláška na taneční kroužek Streetdance Baby pro děti ve věku 3-4 roky v 331 Dance Studiu Olomouc.

Děkujeme | 331 Dance Studio Olomouc

Děkujeme, že máte zájem navštěvovat naše taneční kurzy, vážíme si toho.
Věříme, že jste si vybrali dobře a nebudete litovat.

Jste připraveni na pořádný tanec?

Víme, že vyplňování formulářů není žádná zábava. Jenže se o vás potřebujeme dozvědět pár věcí, abychom vás zařadili do správného tanečního kurzu, mohli vám poslat bližší informace a vystavit fakturu. Ale vy to zvládnete a my to víme :-) Slibujeme, že to pak bude stát za to.

Pár nudných věcí, které je ale třeba zmínit

Pokud přihlašujete více tanečníků, je potřeba vyplnit pro každého přihlášku zvlášť. Přihlašovací formulář vyplňte pečlivě, zkontrolujte především svůj e-mailový a telefonní kontakt. Na e-mail vám totiž pošleme potvrzení přijetí přihlášky, ale i další informace. Nelekněte se, potvrzení vám nepošleme hned, ale až přihlášku osobně převezmeme. To může trvat max. 3 dny, většinou to ale stihneme do 24 hodin. Pokud ve své e-mailové schránce nebudete mít potvrzení ani po 3 dnech, kontaktujte nás, prosím.

DŮLEŽITÉ E-mail s potvrzením přijetí přihlášky i s dalšími důležitými informacemi vám pošleme z adresy studio@331.cz. E-mail s fakturou vám pošle náš fakturační robot z adresy mail+331dancestudio@fakturoid.cz. Obě dvě adresy si, prosím, uložte do kontaktů ve svém e-mailovém klientovi, zabráníte tak tomu, aby naše zpráva skončila ve spamu. Pokud používáte e-mail na Seznamu nebo Gmailu, doporučujeme pro obě naše adresy vytvořit také filtr „Doručovat vždy do složky Primární“ u Gmailu, resp. „Doručovat vždy do složky Doručené“ u Seznamu. Tímto krokem zamezíte tomu, aby naše zprávy skončily ve složkách Hromadné, Promoakce, atd., kde si jich poté nevšimnete.

Online přihláška do 331 Dance Studia Olomouc

Kapacita tohoto tanečního kroužku byla naplněna, nové přihlášky již nepřijímáme. Kontaktujte nás v případě, že máte zájem o místo náhradníka. Děkujeme za pochopení.

Storno přihlášky


Přihlášku do 331 Dance Studia Olomouc můžete kdykoliv stornovat na tomto odkazu.