Proč zvolit 331 Dance Studio

Proč začít tancovat je ten nejlepší nápad?

331 Dance Studio Olomouc

Tanec patří mezi nejlepší volnočasové aktivity

Je prokázáno, že tanec má poměrně vzácnou kombinaci pozitivních přínosů, fyzických, psychických i sociálních. 

 • Tanec zlepšuje fyzičku
  Tanec je v prvé řadě pohyb, takže díky tanci budete zlepšovat svou fyzickou kondici a udržovat se fit. Díky optimální frekvenci srdečního tepu vám bude tanec také pomáhat při hubnutí, resp. udržování váhy.
 • Tanec je zábava
  Tanec je zábavný pohyb. Na rozdíl od klasického cvičení, běhání, posilování, atd. vám často vůbec nepřijde, že pro své tělo děláte něco zdravého.
 • Tanec vyčistí hlavu
  Tanec udělá něco nejen pro vaše tělo, ale i pro mozek. Tancování totiž umí skvěle vyčistit hlavu po náročném dnu v práci nebo ve škole. Tanec je radost, která kdykoliv zlepší náladu.
 • Tanec zvyšuje sebevědomí
  Zvládnout své první taneční kroky, svou první taneční vazbu a později třeba své první veřejné taneční vystoupení, to je skvělý pocit. Máloco dokáže zvýšit sebevědomí tak jako tanec.
 • Tanec pomáhá najít nové přátele
  Tanec je odjakživa sociální aktivita. Taneční kurzy jsou proto ideálním místem, kde hledat nové přátele, se kterými vás bude spojovat stejný koníček.

Proč pro tancování zvolit 331 Dance Studio?

331 Dance Studio Olomouc

Taneční kurzy na míru

V 331 Dance Studiu najdete taneční kurz přesně pro vás i taneční kroužek přesně pro vaše děti. Naše taneční skupiny jsou rozděleny podle věku, tanečních stylů i úrovně tanečníků.

Začátečníkům představujeme tanec jako ideální pohybovou aktivitu kombinující sport a umění. Pokročilým tanečním pomáháme se neustále tanečně rozvíjet.

U nás si zatancuje opravdu každý bez ohledu na věk, pohlaví nebo taneční zkušenosti.

Streetdance Juniors | 331 Dance Studio Olomouc

Originální choreografie

Vytváříme taneční choreografie, které mají myšlenku, téma na zamyšlení nebo originální příběh. Tanec je způsob, kterým můžeme vyjádřit spoustu věcí.

Naše choreografie získaly v uplynulých letech mnoho ocenění na tanečních soutěžích v celé ČR. Mezi naše úspěchy patří např.: 

 • 5x titul Mistr ČR 
 • 8x titul Vícemistr ČR 
 • 1. místa na tanečních soutěžích Right 2 Dance, Original Streetdance Cup, Czech Dance Tour, Mia Festival, Tancer Cup, TMD Cup, atd.
Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc

Přes 20 let zkušeností

Každá naše taneční lekce je zúročením více než 20 let zkušeností s výukou tance, vytvářením choreografií, organizováním i porotováním tanečních soutěží.

Tanečníkům se vždy snažíme předat kromě samotného pohybu i něco navíc. Seznamujeme je s historií tance a jednotlivých tanečních stylů, učíme je pochopit principy a souvislosti. 

Naši taneční lektoři se neustále vzdělávají, aby mohli tanečníkům předávat vždy pouze ty nejaktuálnější informace.

331 Dance Studio Olomouc

Zábava na prvním místě

Díky 331 Dance Studiu vás tanec bude skutečně bavit. I když má tanec mnoho zdravotních a sociálních benefitů, lidé tancují především proto, že je to jednoduše baví. 

Spojení oblíbené hudby, skvělých přátel a zdravého pohybu opravdu zlepší každý den. Tanec umožňuje na chvíli zapomenout na starosti všedního dne a věnovat se tomu, co nám dělá radost. 

Opravdu to funguje, vyzkoušejte to.

10 důvodů, proč tancovat v 331 Dance Studiu

#1

Máme propracovaný systém tanečních kurzů

Pod 331 Dance Studio spadá několik tanečních skupin. Každá z nich je zaměřena na určité taneční styly, určitý věk tanečníků i jejich pokročilost. Máte tedy jistotu, že budete v partě tanečníků stejného věku i taneční úrovně.

#2

Tancem žijeme

Tanec pro nás není jenom hobby, je to naše životní cesta. Neustále se zajímáme o novinky z tanečního světa, sami se pořád v tanci vzděláváme. Baví nás nejen tancovat, ale o tanci také psát. Náš taneční blog patří k nejobsáhlejším v Česku.

#3

Neustále rosteme

Každý den sbíráme zkušenosti a vyvíjíme se. Před 5 lety jsme si nás skoro nikdo nevšiml, dnes máme tituly z Mistrovství ČR i několik dalších velmi cenných vítězství na prestižních tanečních soutěžích.

#4

S námi porostete i vy

U tancování to totiž zdaleka nekončí. Z nejlepších tanečníků se u nás stávají instruktoři a později i lektoři, nabídneme vám ale i spoustu dalších možností seberealizace. Pokud budete chtít, vaše taneční cesta může být velmi zajímavá a bohatá.

#5

V tanci jsme odborníci

Věnujeme se mu totiž už opravdu dlouho. Naše webové stránky patří k nejcitovanějším ve svém oboru, jsme součástí mnoha bakalářských i magisterských prací (např. na Fakultě sportovních studií MUNI).

#6

Vaše výdaje držíme při zemi

Neustálou snahou našich lektorů je snížit vedlejší výdaje, které s tancováním souvisí (za kostýmy, soutěže, atd.), na minimum. Velké množství času proto věnujeme tomu, abychom pro vás našli tu cenově nejvýhodnější variantu.

#7

Jsme originální

Nespolupracujeme s externími choreografy, kteří pro mnoho tanečních škol tvoří navzájem velmi podobné choreografie. Již od počátku si vychováváme vlastní lektory a choreografy, abychom si zachovali originalitu a jedinečný přístup.

#8

Máme systematický celoroční program

U tanečních kurzů to teprve začíná. Pro tanečníky v průběhu roku připravujeme množství dalších akcí, od speciálních workshopů přes taneční soutěže a vystoupení až po letní tábory nebo taneční soustředění.

#9

Budujeme důvěru a přátelství

Tanečníky označujeme za naši druhou rodinu, tzv. #331family. Lektoři s nimi tráví mnoho času, často jim radí a pomáhají i ve věcech, které s tancováním přímo nesouvisí, a občas jim pomáhají řešit i osobní problémy.

#10

Váš názor nás zajímá

Každoročně se prostřednictvím dotazníků našich tanečníků i jejich rodičů ptáme, co bychom v 331 Dance Studiu mohli vylepšit. Na základě jejich podnětů jsme už provedli několik úprav týkajících se chodu studia.

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Nezáleží na tom, kolik vám je let. 

Ani na tom, jestli máte s tancováním nějaké zkušenosti. 

V naší nabídce tanečních kurzů si vyberou děti i dospělí, začátečníci i pokročilí tanečníci.