Street Dance Music

Každý měsíc nová hudba pro Street Dance tanečníky

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Respektujeme zásady ochrany osobních údajů.

Písničky pro tanečníky Street Dance

Hudba je hlavní inspirací každého tanečníka Street Dance. Jenže kde pořád hledat nové písničky, na které by se dalo tancovat? Chcete písničky na taneční tréninky nebo si chcete zatancovat doma jen tak pro zábavu? Máme pro vás 30 pečlivě vybraných songů, které vás zaručeně roztancují. A to každý měsíc! 


Ano, počítáte správně. Každý den jeden nový song na Street Dance. Odteď už napořád. 

Hudební inspirace na Hip Hop, House Dance nebo Dancehall

Je jedno, jestli se věnujete tanečním stylům Hip Hop, House Dance, Popping, Locking, Dancehall nebo třeba Litefeet. Do našeho playlistu vždy vybíráme písničky, na které můžete tancovat. V naprosté většině jde o úplné novinky, občas mezi songy najdete ale i časem prověřené hity nebo zajímavé remixy. 


Už žádné zdlouhavé poslouchání stovek náhodných písniček. Náš výběr dostanete každý měsíc přímo do vaší e-mailové schránky. 

Hudba a tanec patří k sobě, Street Dance není výjimkou

Přihlaste se k odběru prostřednictvím formuláře níže a hudba na Street Dance tréninky už vám nikdy nebude chybět. Na každou taneční lekci, na každý taneční jam nebo na každou party s dalšími tanečníky můžete přijít s novou hudební inspirací. 


Playlist s 30 songy nazvaný Street Dance Music posíláme jednou měsíčně všem přihlášeným. Písničky můžete poslouchat v aplikaci SoundCloud, prostřednictvím webového prohlížeče nebo si je jednoduše stáhnout jako mp3. 

Hudební inspirace pro Street Dance tanec každý měsíc

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Respektujeme zásady ochrany osobních údajů.