Úvod » Zápis nových tanečníků do 331 Dance Studia Olomouc

Zápis nových tanečníků do 331 Dance Studia Olomouc

Zápis nových tanečníků do tanečních kroužků pro děti i tanečních kurzů pro dospělé v 331 Dance Studiu Olomouc. Přidejte se a začněte tancovat.

Přidejte se k naší #331family

Poznejte nové přátele a získejte vzpomínky na celý život.
Zažijte radost z prvních tanečních kroků i z vítězství na tanečních soutěžích.

Kdo jsme

Jsme 331 Dance Studio Olomouc. Od roku 2011 se snažíme rozšířovat to, co máme rádi – tanec. Původně jsme byli zaměření výhradně na Street Dance (pouliční tanec), ale už několik let se intenzivně věnujeme také Contemporary Dance (současnému tanci). Učíme tancovat děti všech věkových skupin (3-4 roky, 5-8 let, 9-12 let, 13-16 let), ale i mládež a dospělé. Nezapomínáme dokonce ani na rodiče a všechny starší 30 let.

Pokud se o 331 Dance Studiu Olomouc chcete něco více dozvědět, určitě si přečtěte stránku O nás. Pokud máte trochu více času, doporučujeme zabrouzdat i na náš blog, kde pravidelně zveřejňujeme články o tom, co děláme, proč to děláme a jak to děláme. A pokud máte raději videa, nezapomeňte také mrknout na náš YouTube kanál.

Proč tancovat

Tanec, to je jedna z nejlepších věcí, kterou pro sebe můžete udělat. Díky tanci totiž udržujete v kondici nejen své tělo (spalujete kalorie, zpevňujete svaly, zvyšujete flexibilitu), ale také svou mysl a sociální interakce. Tancovat navíc můžete v kterémkoliv věku. Má totiž velmi příznivý vliv na rozvoj dětí, které jsou díky tanci fyzicky i psychicky odolné, mají dobrou morálku a hlavně jsou šťastné. A co si budeme říkat, v dnešní době je taky fajn je občas odtrhnout od mobilů :-) Určitě ale nezastáváme názor, že tancování je jen pro mladé. Už nějakou dobu jsou všude po světě populární taneční kurzy pro rodiče i prarodiče. Nikdy totiž není pozdě, abyste začali tancovat.

Tanec je ale především výborná zábava. Máte kolem sebe skvělé lidi, hraje vám u toho oblíbená hudba, zapomínáte na starosti všedního dne.

Proč tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc

Zkušenosti

Naše taneční kurzy v Olomouci jsou zúročením více než 20 let tanečních zkušeností. Právě díky nim neustále rosteme a každý rok se zlepšujeme.

Skvělé ohlasy

Od našich tanečníků máme velmi pozitivní ohlasy. Pravidelně nám poskytují zpětnou vazbu i nové nápady, které průběžně zapracováváme.

Zábava

Tanec je pro nás ze všeho nejvíc hlavně zábava a víme, že aby byli naši tanečníci spokojení, musí tancování bavit i je. A právě to je naše priorita.
10 důvodů, proč tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc

#1

 MÁME PROPRACOVANÝ SYSTÉM TANEČNÍCH KURZŮ  Pod 331 Dance Studio Olomouc spadá několik tanečních skupin. Každá z nich je zaměřena na určité taneční styly, určitý věk tanečníků i jejich pokročilost. Máte tedy jistotu, že budete v partě tanečníků stejného věku i taneční úrovně.

#2

 TANCEM ŽIJEME  Tanec pro nás není jenom hobby, je to naše životní cesta. Neustále se zajímáme o novinky z tanečního světa, sami se pořád v tanci vzděláváme. Baví nás nejen tancovat, ale o tanci také psát. Náš taneční blog patří k nejobsáhlejším v Česku.

#3

 NEUSTÁLE ROSTEME  Každý den sbíráme zkušenosti a vyvíjíme se. Před 5 lety jsme si nás skoro nikdo nevšiml, dnes máme titul z Mistrovství ČR i několik velmi cenných vítězství na prestižních tanečních soutěžích.

#4

 S NÁMI POROSTETE I VY  U tancování to totiž zdaleka nekončí. Z nejlepších tanečníků se u nás stávají instruktoři a později i lektoři, nabídneme vám ale i spoustu dalších možností seberealizace. Pokud budete chtít, vaše taneční cesta může být velmi zajímavá a bohatá.

#5

 V TANCI JSME ODBORNÍCI  Věnujeme se mu totiž už opravdu dlouho. Naše webové stránky patří k nejcitovanějším ve svém oboru, jsme součástí mnoha bakalářských i magisterských prací (např. na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity).

#6

 VAŠE VÝDAJE DRŽÍME PŘI ZEMI  Neustálou snahou našich lektorů je snížit vedlejší výdaje, které s tancováním souvisí (za kostýmy, soutěže, atd.), na minimum. Velké množství času proto věnujeme tomu, abychom pro vás našli tu cenově nejvýhodnější variantu.

#7

 JSME ORIGINÁLNÍ  Nespolupracujeme s externími choreografy, kteří pro mnoho tanečních škol tvoří navzájem velmi podobné choreografie. Již od počátku si vychováváme vlastní lektory a choreografy, abychom si zachovali originalitu a jedinečný přístup.

#8

 MÁME SYSTEMATICKÝ CELOROČNÍ PROGRAM  U tanečních kurzů to teprve začíná. Pro tanečníky v průběhu roku připravujeme množství dalších akcí, od speciálních workshopů přes taneční soutěže a vystoupení až po letní tábory nebo taneční soustředění.

#9

 BUDUJEME DŮVĚRU A PŘÁTELSTVÍ  Tanečníky označujeme za naši druhou rodinu, tzv. #331family. Lektoři s nimi tráví mnoho času, často jim radí a pomáhají i ve věcech, které s tancováním přímo nesouvisí, a občas jim pomáhají řešit i osobní problémy.

#10

 VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ  Každoročně se prostřednictvím dotazníků našich tanečníků i jejich rodičů ptáme, co bychom v 331 Dance Studiu Olomouc mohli vylepšit. Na základě jejich podnětů jsme už provedli několik úprav týkajících se chodu studia.

Co aktuálně děláme

Podívejte se na některé taneční choreografie, které jsme vytvořili v roce 2019. Jde opravdu jen o malou ukázku, více videí najdete na našem YouTube.

Streetdance Juniors
Kult (mistři ČR 2019)

Streetdance Adults
Radioactive (II. vícemistři ČR 2019)

Streetdance Kids
Sweet Like A Candy

Contemporary Juniors
Plastový oceán

Taneční kroužky pro děti v Olomouci

Tancování patří mezi vůbec ty nejlepší volnočasové aktivity pro děti. Je totiž prokázáno, že tanec má poměrně vzácnou kombinaci pozitivních přínosů, fyzických, sociálních a dokonce i ekonomických. Pokud se rozhodnete svou dceru nebo svého syna přihlásit na taneční kurz, vrátí se vám to nejen v podobě šťastného dítě, ale také v podobě dalších benefitů. Tanec je totiž zábava, která zlepšuje fyzickou kondici, zvyšuje imunitu, učí zodpovědnosti, podporuje kolektivní myšlení, ale také třeba zlepšuje náladu (více o benefitech tance jako pohybového kroužku pro děti se dočtete tady). Tak neváhejte a vyberte pro vaše dítě některý taneční kurz 331 Dance Studia Olomouc.

UPOZORNĚNÍ Všechny taneční kurzy mají omezenou kapacitu, která bývá naplněna často ještě před zahájením taneční sezóny. Doporučujeme rezervovat si místo s předstihem.

Streetdance Baby

  • tanečníci ve věku 3 – 4 roky
  • výuka základních tanečních pohybu, vnímání rytmu, atd. formou her a jednoduchých cvičení

Streetdance Mini

Streetdance Kids

Contemporary Kids

Streetdance Juniors

Contemporary Juniors

Taneční kurzy pro dospělé v Olomouci

Mnoho lidí si myslí, že tanec je doménou pouze mladých lidí, resp. dětí. Jenže tak to určitě není. I v dospělém věku přináší tanec velké množství výhod. Třeba i těch, které byste jako děti nedocenili. Je dokázáno, že díky tanci se budete cítit mladší. Taneční kurzy vám pomohou udržovat své tělo v kondici, kromě toho si zvýšíte sebevědomí a navíc alespoň na chvíli utečete od každodenních starostí (ze školy, z práce, atd.). Neláká vás občas tzv. vypnout a hýbat se hýbat v rytmu svých oblíbených písniček? No řekněte sami, nestojí za to vybrat si jeden z tanečních kurzů pro dospělé v Olomouci a přidat se k poměrně početné skupině těch, kteří ví, že na tanec není nikdy pozdě?

UPOZORNĚNÍ Všechny taneční kurzy mají omezenou kapacitu, která bývá naplněna často ještě před zahájením taneční sezóny. Doporučujeme rezervovat si místo s předstihem.

Streetdance Adults

Contemporary Adults

Streetdance Seniors

Streetdance Styles

Potřebujete pomoci s výběrem?

Taneční kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc jsou sestaveny tak, aby si z nich vybral opravdu každý. Můžete být úplný začátečník i pokročilý tanečník, můžete se zajímat o taneční styly spadající pod Street Dance nebo Contemporary Dance. Můžete hledat taneční kurz pro své tříleté dítě nebo se můžete sami odreagovat na taneční lekci pro rodiče. Můžete mít zájem o zařazení do soutěžní taneční skupiny nebo se můžete chtít tanci věnovat jen tak pro zábavu. Je to úplně jedno, v Olomouci totiž může tancovat každý. V 331 Dance Studiu Olomouc máme pro každého něco.

Pokud si ale přesto nejste úplně jistí, které taneční kurzy budou pro vás nebo vaše dítě to pravé, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Kontakty na nás najdete tady.

Přihláška na taneční kurz

Pokud už víte, který taneční kurz v 331 Dance Studiu Olomouc si vyberete, můžete rovnou přejít k vyplnění přihlášky.

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU NA TANEČNÍ KURZ V 331 DANCE STUDIU OLOMOUC
>