O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 5 srpna, 2021 .

Jaké jsou zkušenosti rodičů s 331 Dance Studiem Olomouc? Mají pro nás slova chvály nebo se jim něco nelíbí? Zeptali jsme se v anonymním dotazníku.

Na konci každé taneční sezóny prosíme rodiče o vyplnění anonymního dotazníku, ve kterém se ptáme na nejrůznější věci týkajících se našich tanečních kurzů pro děti a juniory, ať už se zaměřením na pouliční tanec (Street Dance) nebo moderní tanec (Contemporary Dance). Co jsme zjistili z toho letošního dotazníku? Jaké jsou zkušenosti rodičů s tanečními kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc? O to se s vámi rádi podělíme :-)

Spokojenost s lekcemi v 331 Dance Studiu Olomouc

Jako první jsme se ptali na spokojenost s našimi tanečními lekcemi. 92% rodičů bylo spokojeno bez výhrad, průměrnou spokojenost uvedlo 4% rodičů, stejný počet, tedy 4% rodičů, pak s letošní taneční sezónou spokojeno nebylo. Zeptali jsme se i na to, jestli rodiče umí od svých dětí odpozorovat, jak byly spokojené ony. Podle rodičů bylo 84% dětí spokojených bez výhrad, 12% dětí bylo spokojeno průměrně a 4% dětí spokojeny nebyly.

Rodičů jsme se ptali, jak často jejich dítě na lekci nedorazilo. My tohle samozřejmě víme z docházky, ale zajímal nás pohled rodičů i důvody, proč dítě na lekci nedorazilo. 79% rodičů uvedlo, že jejich dítě nechybělo ani jednou za celou taneční sezónu, 13% chybělo maximálně třikrát a 8% tanečníků chybělo vícekrát. Důvodem neúčasti na lekci byla buď nemoc (86%) nebo školní povinnosti (14%).

Zajímalo nás také to, jak se vlastně rodiče dozvídají o tom, co se na jednotlivých tanečních lekcích děje. 35% dětí doma rodičům ukazuje, co nového se naučily, 33% dětí o dění na trénincích rodičům povídá a 27% rodičů sleduje naše kanály na sociálních sítí (Facebook, Instagram, YouTube), kde zveřejňujeme fotky, videa a další informace z tanečních lekcí. 4% rodičů uvedlo, že dění v 331 Dance Studiu Olomouc sledují až v době, kdy začnou taneční soutěže.

Spokojenost s tanečními soutěžemi

Druhou oblast dotazů tvořily otázky na taneční soutěže, kterých jsme se v uplynulé taneční sezóně zúčastnili. Jak jsme na jednotlivých soutěžích dopadli, si můžete přečíst v tomto článku.

Prvním často diskutovaným tématem je počet soutěží. Pravidelně se totiž setkáváme s tím, že někteří tanečníci by chtěli jezdit na více soutěží, ale najdou se i takoví, kteří by počet soutěží snížili. A jak to tedy vidí rodiče? 70% rodičů uvedlo, že jim počet soutěží naprosto vyhovuje, 26% rodičů by uvítalo více soutěží a 4% rodičů naopak méně. 65% rodičů se během uplynulé taneční sezóny bylo podívat na několika soutěžích, kde jsme vystupovali, 30% rodičů se bylo podívat na jedné soutěži a 5% rodičů své dítě na soutěži tancovat nevidělo.

Zeptali jsme se také na názor na letošní choreografii svého dítěte (jednotlivé soutěžní choreografie pro uplynulou taneční sezónu jsme představovali v tomto článku). Tady vybíráme pár nejsdílnějších názorů:

Choreografie se mi líbila, troufám si říci, že byla i velmi dobře zvládnuta. Protože jsem se zúčastnila i několika soutěžních vystoupení, mám tak možnost srovnání s jinými vystoupeními v dané kategorii. Myslím si, že vítězné choreografie nebyly tak náročné, ale byly postaveny více na efekt.
Jsem ráda, že trenérka zvolila ožehavé téma „záchrany oceánů“.
Kult byl naprosto skvělý.
Pro celkově lepší dojem bych se ještě soustředila na postavení jednotlivých tanečníků. Trochu mi to kazilo celkový dojem. Nedodržují řady a postavení za sebou. Snad jen se dobře vyjádřila. I tak si myslím , že je za tím kus práce :-)
Vaše choreografie jsou vždy oproti ostatním velmi originální. Ostatní skupiny často jen tancují, u vás vždy vidím nějakou myšlenku. Moc se mi líbí.
Na začátečníky velmi dobrá choreografie. Jen bych volila nějaké zajímavější kostýmy.

Spokojenost s lektory

V rámci dotazníku nás samozřejmě také zajímalo, jak jsou rodiče, resp. děti, spokojeni s jednotlivými lektory.

Trenérka Bára byla milá a fajn, dcera si ji oblíbila. Jsem ráda, že v rámci předsoutěžních tréninků dovedla být na dívky i přísná :-)
Lektorka Kej je výborná,s holkama si psala, věnuje se jim i mimo tréninky. Maximální spokojenost.
Pro lektory mohu mít jen slova chvály a uznání. Věnují se dětem příkladně, pozoruji velmi hezký vztah mezi nimi a dětmi. To má také odezvu v tom, že na trénink děti chodí rády, aspoň určitě ty naše.
Přístup lektorů je velmi profesionální, což celkově souvisí s výbornou organizací všeho, co děláte. Děkujeme.
Hodní, příjemní, spolehliví. Nemáme ani zlomek výhrad.
Chcete svou recenzi 331 Dance Studia Olomouc sdílet veřejně? Můžete tak učinit s účtem na Googlu nebo Facebooku.

Vzkazy na závěr

Rodiče jsme také nechali, ať nám anonymně napíší cokoliv, co chtějí. Chválu, stížnosti, návrhy pro příští rok, prostě co je napadne. Opět vybíráme ty nejzajímavější vzkazy.

Dobrý den! Dcera je zde už druhým rokem. Komunikace s lektory je profesionální, vždy vše perfektně připravené. Co se tyče dcery, ta jednoduše 331 miluje. Těšíme se na další taneční sezónu. Snažíme se vždy se zúčastnit, i když máme ještě syna, který hraje fotbal, takže naše víkendy jsou prostě vyloženě věnované dětem. Ale to je právě pro nás priorita, když to miluješ, není co řešit :-)
Jste nejlepší, za ty roky s Vámi jsme maximálně spokojeni.
Myslím, že studio jako takové funguje velmi dobře, vše je vždy dobře zorganizované, všichni jsme řádně a včas informováni o akcích i eventuálních změnách.
Velmi oceňuji, že jste se zajistili dopravu na / ze soutěží.
Celkově se mi směřování 331 líbí. Děti, i když ne vždy zvládají, tak je tanec baví.
Chtěla bych Vám poděkovat, dcera navštěvovala tým Catchaz a byla nadšená celý rok. Lektorka Kej je super, umí holky nabudit. Jsem moc ráda, že jsem ji minulé září zapsala. 100% chce pokračovat dál.
Byla jsem se podívat na soutěži v Olomouci a byla jsem byla dojata k slzám, moc se mi to líbilo.
Líbí se mi chování trenérů. Ocenila bych, kdyby byly lekce vícekrát týdně.
Jste super kolektiv :-)

Děkujeme všem rodičům, kteří se našli pár minut, aby nám napsali svůj názor. Některé návrhy jsme už zapracovali do rozvrhu na novou taneční sezónu (delší trénink dětského týmu Lil´Gangstas, druhý trénink juniorského týmu Groovz, atd.). Nová taneční sezóna startuje co nevidět a pokud na ni stále nejste přihlášení, máte nejvyšší čas :-) Veškeré informace se dozvíte na www.331.cz/zapis :-) Těšíme se na vás.

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články