Tanec jako ideální dárek

Darujte pohyb a radost. Darujte tanec v Olomouci nebo v Praze.

Tanec jako ideální dárek | 331 Dance Studio Olomouc

TANEC JE SKVĚLÝ DÁREK K VÁNOCŮM NEBO NAROZENINÁM

Netradiční dárek, který si může dovolit opravdu každý

Vymýšlení dárků je často pěkná dřina. My pro vás ale máme jeden, který je velmi originální a zaručeně potěší. Navíc si jej díky jeho ceně může dovolit opravdu každý. 

 

Proč je tanec ideální dárek?

1) JEDINEČNÝ OSOBNÍ ZÁŽITEK

Žádné ponožky nebo antiperspirant. Darujte něco osobnějšího a zajímavějšího. Dárek v podobě tance o vás říká, že jste nad jeho výběrem přemýšleli. Bude to dárek, který opravdu potěší. Protože i když to možná neřekne, každý chce ve skutečnosti tancovat. Tanec je totiž radost a tu chce mít každý. 

2) DLOUHOTRVAJÍCÍ VZPOMÍNKY

Až bude za tři roky obdarovaný vyjmenovávat dárky, na mnoho z nich si už vůbec nevzpomene. Určitě si ale vzpomene na taneční lekce, které dostal. To proto, že je určitě nedostává každý den, ale možná se díky nim začne tanci věnovat dlouhodobě.

Contemporary

3) NOVÉ DOVEDNOSTI

I kdyby se obdarovaný díky tomuto dárku naučil jen pár nových tanečních pohybů, vždy to budou pohyby, díky kterým bude na jakémkoliv večírku nebo party za hvězdu. Budou to pohyby, které s obdarovaným zůstanou navždy.

4) ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Tanec je hlavně zábava. Tento dárek ale pomůže obdarovanému udělat něco i pro své tělo. Kromě celkového zlepšení fyzické kondice tanec buduje svaly, spaluje tuky, posiluje srdce, zvyšuje ohebnost, stimuluje mozek a vyplavuje endorfiny, takže zlepšuje náladu. 

Street Dance, Contemporary nebo Fitness Dance?

Street Dance

Street Dance je uměle vytvořený název označující taneční styly, které se vyvinuly mimo taneční studia, tedy buď přímo v ulicích nebo v tanečních klubech, na školních hřištích, v parcích, apod. Nejde tedy o žádný konkrétní taneční styl. Naopak se tento výraz používá jako zastřešující pojem pro poměrně velké množství tanců, např. Hip Hop, House Dance, Popping, Locking, atd.

Contemporary Dance

Contemporary Dance, v českém pojmenování současný tanec, je pojem, který se začal používat v 90. letech minulého století. Je to styl expresivního (výrazového) tance, který kombinuje prvky několika žánrů tance včetně Modern DanceJazz DanceLyrical Dance či klasického baletu.

Fitness Dance

Fitness Dance je pojem, kterým taneční školy a studia označují lekce kombinující jednoduché prvky moderních tanců a různou formu aerobních cvičení. Jde o druh skupinového cvičení, které má za cíl zatraktivnit klasický aerobní (kardio) pohyb a posilování díky hudbě a zařazení jednoduchých tanečních kroků. 

Tanec jako dárek: Jak to funguje? 

Dárkový voucher - Olomouc | 331 Dance Studio
Dárkový voucher - Praha | 331 Dance Studio

Co vlastně tímto dárkem kupuji? 

Provedením objednávky získáte dárkový voucher (vzor viz obrázek výše) na jednorázovou taneční lekci (tzv. open class), a to buď v Olomouci nebo v Praze. Obdarovaný si sám může vybrat termín lekce i její zaměření (taneční styl). V Olomouci je možné navštívit lekce Street Dance, Contemporary Dance a Fitness Dance, v Praze pak lekce Street Dance a Contemporary Dance. 

Pro koho jsou taneční lekce určeny?

Jednorázové taneční lekce (tzv. open classy) jsou otevřeny pro všechny zájemce. Nezáleží tedy na věku, pohlaví ani tanečních zkušenostech. Taneční lekce jsou vhodné i pro absolutní začátečníky. Lektoři vždy přizpůsobí program lekce tak, aby si z ní každý něco zajímavého odnesl a něco se naučil. 

Kolik to stojí?

Voucher na jednorázovou taneční lekci (open class) je dárek, který si může dovolit opravdu každý. Jedna taneční lekce v Olomouci stojí 150 Kč, jedna taneční lekce v Praze pak 200 Kč. Přímo v objednávkovém formuláři si zvolíte počet lekcí (lze zakoupit i pouze jeden open class). 

Jakým způsobem voucher dostanu? 

Voucher je možné si stáhnout ihned po zaplacení (platební kartou nebo zrychleným online převodem), zasíláme jej také e-mailem na adresu kupujícího. Na voucheru je uvedeno jméno obdarovaného a slevový kód, který zadá do objednávky konkrétní taneční lekce. 

Jak si obdarovaný rezervuje konkrétní taneční lekci?

Termíny open classů zveřejňujeme průběžně, vždy s cca 14denním předstihem, a to na www.331.cz/open-class. Do objednávkového formuláře stačí zadat slevový kód uvedený na voucheru, cena taneční lekce se automaticky sníží o 100%. Platnost voucheru je 90 dnů.

Kde open classy probíhají?

Tancujeme přímo v centru Olomouce, resp. Prahy, vždy v bezprostřední blízkosti MHD.
OLOMOUC - Contemporary: Sportovní centum Gymnázia Hejčín, Tomkova 45, Olomouc
OLOMOUC - Street Dance, Fitness Dance: Střední zdravotnická škola E. Pöttinga 2, Olomouc

PRAHA - Street Dance, Contemporary: Studio Itaka, Korunní 35, Praha - Vinohrady

Co s sebou na taneční lekci?

STREET DANCE / FITNESS DANCE:
Tepláky / kraťasy, tričko / mikinu, čisté boty s rovnou nečernící podrážkou
+ něco na pití (ideálně neperlivá voda), příp. ručník
CONTEMPORARY DANCE:
Legíny / kraťasy, tričko / trikot, teplejší ponožky nebo baletní piškoty 

+ něco na pití (ideálně neperlivá voda), příp. ručník

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď? Napište nám prostřednictvím formuláře v pravém dolním rohu stránky.

Sledujte nás na Instagramu

Pročtěte si náš taneční blog

World Of Dance – přední světová značka tanečních soutěží a televizních reality show už oficiálně působí i v Česku. Pojďme si ji

CELÝ ČLÁNEK

Taneční filmy, seriály a dokumenty, které jsou dostupné na streamovací službě Netflix v roce 2023. Tady je aktuální seznam 45 titulů. Jaké

CELÝ ČLÁNEK

Hip Hop slaví 50. výročí svého vzniku. Nejen pro tanečníky je to významný milník. Co nám uplynulých 50 let Hip Hopu přineslo?

CELÝ ČLÁNEK

Jak jsou na tom v roce 2023 děti a pohyb? A proč je taneční kroužek velmi často ideální volba, jak motivovat děti

CELÝ ČLÁNEK

Letní hudební hity roku 2023 se vrací do 90. let a to nás moc baví. Pojďte si zatancovat na ty nejlepší songy

CELÝ ČLÁNEK

Tanec je zábava a radost. Kromě toho ale tancování poskytuje zdravotní benefity, o kterých možná nemáte tušení. Proč se vyplatí tancovat? Tanec

CELÝ ČLÁNEK