Taneční kroužky pro děti v Olomouci

Taneční kroužky pro děti v Olomouci zaměřené na taneční styly Street Dance a Contemporary Dance. Pro začátečníky i pokročilé tanečníky. 

Taneční kurzy v Olomouci zaměřené na výuku Street Dance a Contemporary Dance. Pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé tanečníky | 331 Dance Studio Olomouc

Taneční kroužky v 331 Dance Studiu Olomouc

331 Dance Studio Olomouc organizuje již několik let taneční kroužky pro děti zaměřené na taneční styly Street Dance (pouliční tanec) a Contemporary Dance (současný tanec). Na našich tanečních lekcích se děti naučí, jak tancovat Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, ale i Modern Dance, Jazz Dance nebo Balet. Kromě toho vyučujeme mnoho dalších tanečních stylů.

Už od roku 2011 v Olomouci organizujeme taneční kroužky pro děti ve všech věkových kategoriích. V 331 Dance Studiu Olomouc si zatancují nejmenší děti už od 3 let (taneční kroužek Streetdance Baby), děti od 5 do 8 let (taneční kroužek Streetdance Mini), děti od 9 do 12 let (taneční kroužky Streetdance Kids a Contemporary Kids) i junioři od 12 do 16 let (taneční kurzy Streetdance Juniors a Contemporary Juniors).

Stejně tak si můžete vybrat, jestli dítě bude součástí choreografií, které každoročně připravujeme, a bude s námi jezdit na taneční soutěže a vystoupení. Jen v uplynulém roce zažili naši tanečníci celkem 27x radost z medailového umístění na tanečních soutěžích. Taneční kroužky v 331 Dance Studiu Olomouc ale samozřejmě může dítě navštěvovat i v případě, že se tanečních soutěží a vystoupení účastnit nechce.

[fruitful_dbox heading=“Přihláška na taneční kroužek“ style=“style-2″]Pokud už víte, který taneční kroužek v 331 Dance Studiu Olomouc si vyberete,
můžete rovnou přejít k vyplnění přihlášky.
[fruitful_btn color=“primary“ type=“button“ size=“extra-large“ link=“https://www.331.cz/prihlaska“]VYPLNIT PŘIHLÁŠKU NA TANEČNÍ KROUŽEK V 331 DANCE STUDIU OLOMOUC[/fruitful_btn] [/fruitful_dbox]

Proč si vybrat tanec v 331 Dance Studiu Olomouc

[fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-three-one“ image=“5182″ icon=““ title=“Zkušenosti“ align=“center“ icon_position =“top left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Naše taneční kroužky v Olomouci jsou zúročením více než 20 let tanečních zkušeností. Právě díky nim neustále rosteme a každý rok se zlepšujeme.
[/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-three-one“ image=“5181″ icon=““ title=“Skvělé ohlasy“ align=“center“ icon_position =“top left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Od našich tanečníků máme velmi pozitivní ohlasy. Pravidelně nám poskytují zpětnou vazbu i nové nápady, které průběžně zapracováváme.
[/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-three-one“ image=“5183″ icon=““ title=“Zábava“ align=“center“ icon_position =“top left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Tanec je pro nás ze všeho nejvíc hlavně zábava a víme, že aby byli naši tanečníci spokojení, musí tancování bavit i je. A právě to je naše priorita.
[/fruitful_ibox] [/fruitful_ibox_row]
[fruitful_separator title_align=“center“ style=“solid“ color=“#e0e0e0″ title_color=“#4a4a4a“ title_bg_color=“#ffffff“]10 důvodů, proč tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc[/fruitful_separator] [fruitful_ttt style=“white“ type=“default“ resp_break=“767″] [fruitful_ttt_item title=“#1″ icon=“fa fa-heart“ icon_search=“fa fa-heart“]  MÁME PROPRACOVANÝ SYSTÉM KROUŽKŮ PRO DĚTI  Pod 331 Dance Studio Olomouc spadá několik tanečních skupin. Každá z nich je zaměřena na určité taneční styly, určitý věk tanečníků i jejich pokročilost. Máte tedy jistotu, že budete v partě tanečníků stejného věku i taneční úrovně.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“#2″ icon=“fa fa-heart“ icon_search=“fa fa-heart“]  TANCEM ŽIJEME  Tanec pro nás není jenom hobby, je to naše životní cesta. Neustále se zajímáme o novinky z tanečního světa, sami se pořád v tanci vzděláváme. Baví nás nejen tancovat, ale o tanci také psát. Náš taneční blog patří k nejobsáhlejším v Česku.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“#3″ icon=“fa fa-heart“ icon_search=“fa fa-heart“]  NEUSTÁLE ROSTEME  Každý den sbíráme zkušenosti a vyvíjíme se. Před 5 lety jsme si nás skoro nikdo nevšiml, dnes máme titul z Mistrovství ČR i několik velmi cenných vítězství na prestižních tanečních soutěžích.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“#4″ icon=“fa fa-heart“ icon_search=“fa fa-heart“]  S NÁMI POROSTETE I VY  U tancování to totiž zdaleka nekončí. Z nejlepších tanečníků se u nás stávají instruktoři a později i lektoři, nabídneme vám ale i spoustu dalších možností seberealizace. Pokud budete chtít, vaše taneční cesta může být velmi zajímavá a bohatá.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“#5″ icon=“fa fa-heart“ icon_search=“fa fa-heart“]  V TANCI JSME ODBORNÍCI  Věnujeme se mu totiž už opravdu dlouho. Naše webové stránky patří k nejcitovanějším ve svém oboru, jsme součástí mnoha bakalářských i magisterských prací (např. na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity).
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“#6″ icon=“fa fa-heart“ icon_search=“fa fa-heart“]  VAŠE VÝDAJE DRŽÍME PŘI ZEMI  Neustálou snahou našich lektorů je snížit vedlejší výdaje, které s tancováním souvisí (za kostýmy, soutěže, atd.), na minimum. Velké množství času proto věnujeme tomu, abychom pro vás našli tu cenově nejvýhodnější variantu.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“#7″ icon=“fa fa-heart“ icon_search=“fa fa-heart“]  JSME ORIGINÁLNÍ  Nespolupracujeme s externími choreografy, kteří pro mnoho tanečních škol tvoří navzájem velmi podobné choreografie. Již od počátku si vychováváme vlastní lektory a choreografy, abychom si zachovali originalitu a jedinečný přístup.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“#8″ icon=“fa fa-heart“ icon_search=“fa fa-heart“]  MÁME SYSTEMATICKÝ CELOROČNÍ PROGRAM  U tanečních kroužků to teprve začíná. Pro tanečníky v průběhu roku připravujeme množství dalších akcí, od speciálních workshopů přes taneční soutěže a vystoupení až po letní tábory nebo taneční soustředění.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“#9″ icon=“fa fa-heart“ icon_search=“fa fa-heart“]  BUDUJEME DŮVĚRU A PŘÁTELSTVÍ  Tanečníky označujeme za naši druhou rodinu, tzv. #331family. Lektoři s nimi tráví mnoho času, často jim radí a pomáhají i ve věcech, které s tancováním přímo nesouvisí, a občas jim pomáhají řešit i osobní problémy.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“#10″ icon=“fa fa-heart“ icon_search=“fa fa-heart“]  VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ  Každoročně se prostřednictvím dotazníků našich tanečníků i jejich rodičů ptáme, co bychom v 331 Dance Studiu Olomouc mohli vylepšit. Na základě jejich podnětů jsme už provedli několik úprav týkajících se chodu studia.
[/fruitful_ttt_item] [/fruitful_ttt]

Street Dance vs Contemporary Dance

Tanec je poměrně široký pojem. V 331 Dance Studiu Olomouc se zaměřujeme na taneční směry Street Dance (pouliční tanec) a Contemporary Dance (současný tanec) a každý začínající tanečník si hned na začátku bude muset položit otázku, kterému z nich se chce věnovat a které taneční styly chce tancovat. Může si samozřejmě taneční kroužky nakombinovat tak, aby se věnoval oběma tanečním směrům, o to komplexnější pak tanec v jeho podání bude.

[fruitful_box title=“Street Dance“ radius=“4″ border_color=“#e0e0e0″ header_bg_color=“#f9f9f9″ header_color=“#4a4a4a“ text_color=“#4a4a4a“ content_bg_color=“#ffffff“] Street Dance (do češtiny překládáno jako „pouliční tanec“) je uměle vytvořený název označující taneční styly, které se vyvinuly mimo taneční studia. Patří sem mezi mladou generací velmi oblíbené styly jako Hip Hop, House Dance, Popping, Locking, Dancehall nebo MTV Dance. Tyto taneční styly jsou v posledních letech nesmírně populární, a to nejen u mladé generace. Mohou za to především taneční filmy a hudební interpreti, kteří pouliční tanec ve svých videoklipech často prezentují.

[/fruitful_box]
[fruitful_box title=“Contemporary Dance“ radius=“4″ border_color=“#e0e0e0″ header_bg_color=“#f9f9f9″ header_color=“#4a4a4a“ text_color=“#4a4a4a“ content_bg_color=“#ffffff“] Contemporary Dance (do češtiny překládáno jako „současný tanec“) je pojem, který se začal používat v 90. letech minulého století. Čerpá prvky z moderního a postmoderního scénického tance, zastřešuje a využívá různé taneční techniky a pohybové styly jako floorwork, improvizaci, kontaktní improvizaci a release techniku. Jsou zde cítit i vlivy klasického tance a jazzu, nedrží se však jejich striktních pravidel. S Contemporary Dance souvisí i další taneční styly jako Modern Dance, Jazz Dance, Lyrical Dance nebo Balet.

[/fruitful_box]
[fruitful_chart title=“Přibližný poměr tanečníků Street Dance vs Contemporary Dance v 331 Dance Studiu Olomouc“] Street Dance:80:#6883ad
Contemporary Dance:20:#34c36b
[/fruitful_chart]

Nevíte, který taneční styl začít tancovat? Podívejte se na naše podrobné porovnání Street Dance (pouličního tance) a Contemporary Dance (současného tance).

Přihlášení na taneční kroužky v Olomouci

Přihlášení na taneční kroužky probíhá formou online zápisu. Neprobíhají tedy žádné konkurzy ani nic podobného. Stačí pouze vyplnit online přihlašovací formulář. Přihlásit se mohou úplní začátečníci stejně tak jako pokročilejší tanečníci. Stačí si jen vybrat správný taneční kroužek podle tanečního stylu a věku tanečníka. Ve všech věkových kategoriích funguje v 331 Dance Studiu Olomouc několik tanečních skupin, které jsou rozděleny podle tanečních zkušeností. Nemusíte se tedy bát, že by úplný začátečník byl zařazený do skupiny mezi pokročilé tanečníky.

Ve skutečnosti to probíhá tak, že všichni noví tanečníci jsou automaticky zařazeni do taneční skupiny pro začátečníky. Během prvních cca 2-3 tanečních lekcí pak lektoři mohou některým tanečníkům nabídnout přestup do některé z pokročilejších tanečních skupin. Ti tuto nabídku samozřejmě mohou, ale také nemusí přijmout.

Tento postup probíhá každoročně, taneční kurz pro začátečníky je totiž jen začátek. Všichni tanečníci mají neustále šanci se posouvat, dokud neskončí v některé z výběrových tanečních skupin. A ani tam často jejich cesta nekončí …

[fruitful_dbox heading=“Přihláška na taneční kroužek“ style=“style-2″]Pokud už víte, který taneční kroužek v 331 Dance Studiu Olomouc si vyberete,
můžete rovnou přejít k vyplnění přihlášky.
[fruitful_btn color=“primary“ type=“button“ size=“extra-large“ link=“https://www.331.cz/prihlaska“]VYPLNIT PŘIHLÁŠKU NA TANEČNÍ KROUŽEK V 331 DANCE STUDIU OLOMOUC[/fruitful_btn] [/fruitful_dbox]

Taneční kroužky pro děti v Olomouci

Tancování patří mezi vůbec ty nejlepší volnočasové aktivity pro děti. Je totiž prokázáno, že tanec má poměrně vzácnou kombinaci pozitivních přínosů, fyzických, sociálních a dokonce i ekonomických. Pokud se rozhodnete svou dceru nebo svého syna přihlásit na taneční kroužek, vrátí se vám to nejen v podobě šťastného dítě, ale také v podobě dalších benefitů. Tanec je totiž zábava, která zlepšuje fyzickou kondici, zvyšuje imunitu, učí zodpovědnosti, podporuje kolektivní myšlení, ale také třeba zlepšuje náladu (více o benefitech tance jako pohybového kroužku pro děti se dočtete tady). Tak neváhejte a vyberte pro vaše dítě některý taneční kurz 331 Dance Studia Olomouc.

UPOZORNĚNÍ Všechny taneční kroužky mají omezenou kapacitu, která bývá naplněna často ještě před zahájením taneční sezóny. Doporučujeme rezervovat si místo s předstihem.

[fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“3378″ icon=““ title=“Streetdance Baby“ align=“left“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““]
  • tanečníci ve věku 3 – 4 roky
  • výuka základních tanečních pohybu, vnímání rytmu, atd. formou her a jednoduchých cvičení
[fruitful_btn color=“primary“ link=“https://www.331.cz/streetdance-baby“]Více informací o Streetdance Baby[/fruitful_btn]
[/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“3381″ icon=““ title=“Streetdance Mini“ align=“left“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““]
[fruitful_btn color=“primary“ link=“https://www.331.cz/streetdance-mini“]Více informací o Streetdance Mini[/fruitful_btn]
[/fruitful_ibox] [/fruitful_ibox_row]

[fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“3380″ icon=““ title=“Streetdance Kids“ align=“left“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““]
[fruitful_btn color=“primary“ link=“https://www.331.cz/streetdance-kids“]Více informací o Streetdance Kids[/fruitful_btn]
[/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“3376″ icon=““ title=“Contemporary Kids“ align=“left“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““]
[fruitful_btn color=“primary“ link=“https://www.331.cz/contemporary-kids“]Více informací o Contemporary Kids[/fruitful_btn]
[/fruitful_ibox] [/fruitful_ibox_row]
[fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“3379″ icon=““ title=“Streetdance Juniors“ align=“left“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““]
[fruitful_btn color=“primary“ link=“https://www.331.cz/streetdance-juniors“]Více informací o Streetdance Juniors[/fruitful_btn]
[/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“4057″ icon=““ title=“Contemporary Juniors“ align=“left“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““]
[fruitful_btn color=“primary“ link=“https://www.331.cz/contemporary-juniors“]Více informací o Contemporary Juniors[/fruitful_btn]
[/fruitful_ibox] [/fruitful_ibox_row]

Potřebujete pomoci s výběrem?

Taneční kroužky v 331 Dance Studiu Olomouc jsou sestaveny tak, aby si z nich vybral opravdu každý. Dítě může být úplný začátečník i pokročilý tanečník, může se zajímat o taneční styly spadající pod Street Dance nebo Contemporary Dance. Může mít zájem o zařazení do soutěžní taneční skupiny nebo se můžete chtít tanci věnovat jen tak pro zábavu. Je to úplně jedno, v Olomouci totiž může tancovat každý. V 331 Dance Studiu Olomouc máme pro každého něco.

Pokud si ale přesto nejste úplně jistí, které taneční kroužky budou pro vás nebo vaše dítě to pravé, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Kontakty na nás najdete tady.

[fruitful_dbox heading=“Přihláška na taneční kroužek“ style=“style-2″]Pokud už víte, který taneční kroužek v 331 Dance Studiu Olomouc si vyberete,
můžete rovnou přejít k vyplnění přihlášky.
[fruitful_btn color=“primary“ type=“button“ size=“extra-large“ link=“https://www.331.cz/prihlaska“]VYPLNIT PŘIHLÁŠKU NA TANEČNÍ KROUŽEK V 331 DANCE STUDIU OLOMOUC[/fruitful_btn] [/fruitful_dbox]