O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 26 ledna, 2021 .

Ani v říjnu jsme nezapomněli udělit titul Tanečník měsíce. Získala jej Maki z tanečního kurzu Streetdance Juniors, které jsme u této příležitosti také položili pár otázek.

V taneční sezóně 2016/2017 jsme podruhé udělili titul Tanečník měsíce. Po Kej z tanečního kurzu Streetdance Adults, která toto ocenění získala v září, se v říjnu mohla radovat i Maki. Ta navštěvuje taneční kurz Streetdance Juniors pro teenagery ve věku 12-15 let.

Přesto, že šlo vlastně už o desáté udělení této ceny, bylo něčím zvláštní. Poprvé jsme totiž toto ocenění udělili někomu, kdo se v naší taneční škole ještě ani pořádně neohřál. Maki se k 331 Dance Studiu Olomouc připojila teprve na konce srpna, a to konkrétně na našem soustředění ve Žlutavě. I za tak krátkou dobu ale svým přístupem k tréninkům a svou pílí dokázala, že si titul zaslouží. Stejně jako všem předchozím oceněným bychom i Maki titulem Tanečník měsíce chtěli především poděkovat za její snahu a dát ji najevo, že si jejího nadšení velmi vážíme.

U příležitosti udělení této ceny jsme se Maki na pár věcí zeptali. Díky následujícímu rozhovoru tedy máte alespoň malou možnost trochu blíže poznat Tanečnici měsíce října 2016 :-)


Tanečnice měsíce září Kej: Ještě před dvěma lety jsem znala jen Hip Hop

Titul Tanečnice měsíce 331 Dance Studia Olomouc získala v září 2016 Kej z tanečního kurzu Streetdance Adults. Rozhovor s ní najdete v následujícím článku. Po prázdninové pauze jsme v 331 Dance Studiu Olomouc opět začali s udělováním titulu Tanečník měsíce. Toto ocenění vždy získá tanečník (nebo tanečnice samozřejmě), kterému bychom tímto způsobem chtěli poděkovat za […]


Rozhovor s tanečnicí měsíce října 2016

Jak dlouho se tancování věnuješ?

Tancování se věnuji od konce letošních prázdnin, takže zhruba 2 měsíce a pár dní k tomu :-)

Jak tě vlastně napadlo, že začneš tancovat? Jak jsi objevila 331 Dance Studio Olomouc?

Už ani nevím proč, ale začal se mi líbil taneční styl Street Dance. Jaksi jsem cítila, že by mě to mohlo hodně bavit. Chtěla jsem začít tancovat už před rokem, ale nenašla jsem žádný taneční kroužek, který by mi vyhovoval jak po taneční stránce, tak i po té časové. O 331 Dance Studiu Olomouc jsem se dozvěděla od kamarádek, které sem začaly chodit také.

V 331 Dance Studiu Olomouc zatím tancuješ doslova pár týdnů. Tak jaké jsou tvoje první dojmy?

331 Dance Studio Olomouc jsem si jednoduše zamilovala. Tréninky mě moc baví a vždycky se na ně těším. Holky i trenéři jsou hrozně fajn a je s nimi sranda.

Jako úplný nováček jsi hned jela na soustředění. Bylo to náročné? Jak se ti na Žlutavě líbilo?

Soustředění bylo úplně super. Hrozně jsem si to užila, sice to někdy bylo náročné a nohy mě bolely, ale stálo to za to. Nemám k tomu žádnou výtku, jen škoda, že to nebylo delší. Opravdu Žlutava a soustředění bylo super, ráda na to vzpomínám. A jsem strašně moc ráda, že jsem do 331 Dance Studia Olomouc začala chodit.

Na jaře tě pravděpodobně čekají první soutěže. Těšíš se? Budeš nervózní?

Na soutěže se těším strašně moc. Pokud mě teda trenéři na nějakou nominují :-) Nervózní budu určitě, ale budu se snažit co to půjde, abych to nepokazila a zároveň si to užila.

Tanečník měsíce října 2016 v 331 Dance Studiu Olomouc: Maki z tanečního kurzu Streetdance Juniors
Tanečník měsíce října 2016 v 331 Dance Studiu Olomouc: Maki z tanečního kurzu Streetdance Juniors

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články