O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Poslední osceněnou tanečnicí měsíce v uplynulé taneční sezóně se stala Nikolka z týmu Streetdance Kids Lil´Heroes. I jí jsme samozřejmě při této příležitosti položili pár otázek.

Nedávno jsme odstartovali novou taneční sezónu, v 331 Dance Studiu Olomouc v pořadí už sedmou. I v ní každý měsíc oceníme jednoho tanečníka nebo tanečnici za jeho snahu, přístup k tréninkům, taneční progres, apod. Prostě s titulem Tanečník měsíce se v 331 Dance Studiu Olomouc budete setkávat i nadále :-)

Ještě předtím, než vyhlásíme tanečníka měsíce září, vám ale nabídneme rozhovor s tanečnicí měsíce června. Tedy s poslední oceněnou tanečnicí uplynulé taneční sezóny. Tou se stala jedenáctiletá Nikolka Kašpárková z dětského týmu Lil´Heroes. Vznikl přesně před rokem a má za sebou tedy první soutěže, kterých se zúčastnil s choreografií UUU-AAA.

Nikolka je už ale zhruba 14 dnů členkou jiného tanečního týmu, a to Lil´Gangstas. Do něj ji vybrala lektorka a choreografka Tessa. Jak se na Lil´Gangstas Nikolka těší? A jak vzpomíná na uplynulou taneční sezónu? Tak jako každému oceněnému jsme i jí samozřejmě položili pár otázek …

Nikolka: Kromě tancování jezdím na kole, plavu a lyžuju

Jak dlouho tancuješ a jak ses k tancování dostala? Byl to nápad tvůj nebo rodičů?

Tancuji od září 2016, takže teď je to rok. Už jako malá jsem ráda tancovala, a tak mě rodiče přihlásili do kroužku Streetdance Kids v 331 Dance Studiu Olomouc.

Co tě na tancování nejvíc baví?

Na tancování mě nejvíce baví celá ta choreografie (sestava).

Získala jsi titul Tanečník měsíce června, gratulujeme. Každého se ptáme, co udělal pro to, aby ocenění získal. Co bys tedy doporučila ostatním, kteří by chtěli tento titul také získat?

To, že dostanu titul tanečníka měsíce června, jsem určitě nečekala. Jinak ostatním bych doporučovala, aby všechno na soutěžích odtancovali co nejlépe a aby chodili všude včas :-)

V uplynulé taneční sezóně jsi byla členkou Lil´Heroes. Jaké to ten uplynulý rok bylo? A jak se ti líbila choreografie UUU-AAA?

Být ve skupině Lil´Heroes bylo fakt super a choreografie se mi moc líbila, bavilo mě ji tancovat.

Byli se rodiče podívat na nějaké soutěži? Ukazovala jsi choreografii i třeba nějakým kamarádům?

Rodiče se byli dívat na každou soutěž a moc nám fandili :-) Jinak jsem ale sestavu jako takovou nikomu jinému neukazovala.

Příští rok budeš členkou týmu Lil´Gangstas. Těšíš se? Myslíš, že to bude náročnější?

Na Streetdance Kids Lil´Gangstas se moc těším, potkám tam i kamarádky ze školy, které tam už chodí. Náročnější to asi bude, s tím počítám, ale doufám, že mi to půjde :-)

Co dalšího tě baví kromě tancování?

Ze všech ostatních věcí mě asi nejvíce baví jízda na kole, plavání a lyžování.

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně dalších úspěchů v tancování.

Tanečník měsíce června 2017 v 331 Dance Studiu Olomouc: Nikolka z tanečního kurzu Streetdance Kids
Tanečník měsíce září 2017 v 331 Dance Studiu Olomouc: Gejba z tanečního kurzu Streetdance Juniors

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články