Úvod » Taneční blog | Články nejen o Street Dance a Contemporary Dance » Taneční videa » Video sestřihy » [INTERVIEW] Jak zvládnout roli tanečního lektora?
Video sestřihy

[INTERVIEW] Jak zvládnout roli tanečního lektora?

331 Dance Studio Olomouc

Jak zvládnout roli tanečního lektora? Na toto téma se rozpovídala Fuffy, lektorka a instruktorka street dance v 331 Dance Studiu Olomouc.

Fuffy radí, jak zvládnout roli tanečního lektora

Rozhovor, který vznikl v průběhu taneční sezóny 2019/2020, měl být součástí projektu, který se kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zatím bohužel nerealizoval. Proto jej nyní zveřejňujeme samostatně. Fuffy, lektorka a instruktorka tanečních lekcí Street Dance v 331 Dance Studiu Olomouc se v něm rozpovídala na téma Jak zvládnout roli tanečního lektora.

Jaká byla její první lekce v pozici lektora? Co jí předcházelo? Jak dlouho trvá vymýšlení jedné choreografie? Co člověk musí udělat pro to, aby se stal součástí lektorského týmu? Tyto i další otázky jsme Fuffy položili. Její odpovědi vám pomohou udělat si obrázek o tom, co role tanečního lektora obnáší nebo jak se takovým lektorem stát.

Rozhovor probíhal pro lekci Streetdance Styles

Natáčení rozhovoru probíhalo po jedné z lekcí tanečního kurzu Streetdance Styles. Na něm každý týden vyučuje jiný lektor 331 Dance Studia Olomouc a věnuje se pokaždé jinému tanečnímu stylu. Fuffy si na tuto lekci vybrala styl MTV Dance (Video Dance) a oblíbenou písničku od anglického zpěváka a textaře Eda Sheerana.

Fuffy můžete znát také díky projektu Tanec Online, v rámci kterého pravidelně zveřejňujeme výukové video tutoriály. Každý týden se tak můžete naučit nějaký nový hiphopový taneční krok nebo krok tanečního stylu House Dance.

A v neposlední řadě je Fuffy také vítězkou online taneční soutěže 331 Online Choreo Contest, která probíhala v jarních měsících roku 2020.

Celý rozhovor můžete shlédnout nahoře na této stránce nebo přímo na YouTube.

Sledujte nás na YouTube, kde najdete mnohem více videí 331 Dance Studia Olomouc.

LÍBIL SE VÁM TENTO ČLÁNEK?

Přihlašte se k odběru novinek z tanečního blogu a my vás e-mailem upozorníme, jakmile zveřejníme nový článek.

>