14 prosince, 2020

[INTERVIEW] Jak zvládnout roli tanečního lektora? | 331 Dance Studio Olomouc

Jak zvládnout roli tanečního lektora? Na toto téma se rozpovídala Fuffy, lektorka a instruktorka street dance v 331 Dance Studiu Olomouc.

Fuffy radí, jak zvládnout roli tanečního lektora

Rozhovor, který vznikl v průběhu taneční sezóny 2019/2020, měl být součástí projektu, který se kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zatím bohužel nerealizoval. Proto jej nyní zveřejňujeme samostatně. Fuffy, lektorka a instruktorka tanečních lekcí Street Dance v 331 Dance Studiu Olomouc se v něm rozpovídala na téma Jak zvládnout roli tanečního lektora.

Jaká byla její první lekce v pozici lektora? Co jí předcházelo? Jak dlouho trvá vymýšlení jedné choreografie? Co člověk musí udělat pro to, aby se stal součástí lektorského týmu? Tyto i další otázky jsme Fuffy položili. Její odpovědi vám pomohou udělat si obrázek o tom, co role tanečního lektora obnáší nebo jak se takovým lektorem stát.

Rozhovor probíhal pro lekci Streetdance Styles

Natáčení rozhovoru probíhalo po jedné z lekcí tanečního kurzu Streetdance Styles. Na něm každý týden vyučuje jiný lektor 331 Dance Studia Olomouc a věnuje se pokaždé jinému tanečnímu stylu. Fuffy si na tuto lekci vybrala styl MTV Dance (Video Dance) a oblíbenou písničku od anglického zpěváka a textaře Eda Sheerana.

Fuffy můžete znát také díky projektu Tanec Online, v rámci kterého pravidelně zveřejňujeme výukové video tutoriály. Každý týden se tak můžete naučit nějaký nový hiphopový taneční krok nebo krok tanečního stylu House Dance.

A v neposlední řadě je Fuffy také vítězkou online taneční soutěže 331 Online Choreo Contest, která probíhala v jarních měsících roku 2020.

Celý rozhovor můžete shlédnout nahoře na této stránce nebo přímo na YouTube.

Sledujte nás na YouTube, kde najdete mnohem více videí 331 Dance Studia Olomouc.

O autorovi videa

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k videu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobná videa