24 listopadu, 2020

Macklemore & Ryan Lewis - Can´t Hold Us | Dance Workout | 331 Dance Studio Olomouc

Skloubit tanec a cvičení můžete i doma díky projektu Tanec Online. Vyzkoušejte dance workout na song Can´t Hold Us od Macklemore.

5 minut cvičení nebo tance zvládne každý

Kardio tanec. I tak bychom mohli nazvat kombinaci tance a cvičení, která se běžně označuje jako Dance Workout. Je to vlastně lekce zaměřená na posílení a tvarování celého těla pomocí jednoduchých a často se opakujících tanečních prvků. V rámci projektu Tanec Online zveřejňujeme krátké workouty, které vždy trvají zhruba 3-4 minuty, podle délky písničky.

Tím, že jde pouze o jeden song, je před televizní obrazovky nebo monitory notebooků ochotno postavit více lidí než v případě fyzicky náročných hodinových lekcí. Ještě jste to nezkoušeli? Právě teď máte možnost. Pohyb je totiž velmi důležitý a pět minut to vydrží zkrátka každý.

Navíc, pokud vás tento způsob jednoduchého tance či cvičení chytne, nic vám nebrání vyzkoušet i další Dance Workouty 331 Dance Studia Olomouc.

Zatancujte si na song Macklemore – Can´t Hold Us

Pro dnešní Dance Workout jsme si vybrali song Can´t Hold Us od amerického rappera, který si říká Macklemore. Ten začal hudbu vydávat v roce 2000, tehdy ještě pod jménem Professor Macklemore. První album mu vyšlo v roce 2005, a to pouze digitálně. Úspěšné nijak zvlášť nebylo.

To ovšem nelze říct o jeho druhém albu The Heist, které světlo světa spatřilo v roce 2012. Celé jej produkoval producent, hudebník, režisér videoklipů, fotograf, grafik a DJ v jedné osobě: Ryan Lewis. Album bylo v lednu 2014 oceněno třemi cenami Grammy. Pochází z něj hned tři velmi úspěšné singly: Trift Shop, Same Love a Can´t Hold Us.

A právě třetí jmenovaná písnička Can´t Hold Us je i součástí dnešního dance workoutu. Hostuje na ní r´n´b zpěvák Ray Dalton. Stejně jako Macklemore (vlastním jménem Benjamin Hammond Haggerty) a Ryan Lewis i on pochází z amerického Seattlu.

Pojďte si tedy zatancovat (nebo zacvičit, pokud chcete) na tento hitový singl z roku 2011 (píseň vyšla ještě před vydáním alba). Dnešní Dance Workout je možná o kousek fyzicky náročnější než minulý Shake It Off od Taylor Swift, ale tak to přece má být :-)

Tanec Online

Toto video je součástí série Tanec Online, v rámci které vám kromě jednotlivých tanečních kroků, jejich variant a kombinací, budeme zprostředkovávat také tzv. Dance Workout, tedy kombinaci cvičení a tancování.

Ve videu se představila Leňa, lektorka 331 Dance Studia Olomouc a tanečnice skupiny Streetdance Adults Swaggaz.

Sledujte nás na YouTube, kde najdete mnohem více videí 331 Dance Studia Olomouc.

O autorovi videa

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k videu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobná videa