O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 26 ledna, 2021 .

Podívejte se na nejlepší taneční videa uplynulého roku. Z našeho YouTube kanálu jsme pro vás vybrali 10 nejsledovanějších.

Už jsme měli více než dva týdny na to, abychom si zvykli psát datum se sedmnáctkou na konci. Na uplynulý rok v 331 Dance Studiu Olomouc jsme vzpomínali v našem hodnotícím článku, dnes si pojďme připomenout, která taneční videa byla v roce 2016 nejúspěšnější.

YouTube kanál 331 Dance Studia Olomouc poměrně žije, takže pokud ještě nejste našimi odběrateli, napravit to můžete tady. Během loňských 12 měsíců jsme zveřejnili 52 videí z tanečních kurzů, soutěží, vystoupení, ale byly mezi nimi také různé sestřihy, reportáže, apod.

A jaká videa byla nejúspěšnější, co se týče sledovanosti? Nabízíme vám výběr 10 nejlepších tanečních videí 331 Dance Studia Olomouc za rok 2016.

Máte problém s přehráváním našich videí na mobilu?

Může se stát, že některé naše video bude na mobilním telefonu nedostupné. Bohužel YouTube v poslední době blokuje čím dál více videí pro přehrávání na mobilních telefonech a set-top-boxech, proto doporučujeme videa přehrávat na stolním PC nebo notebooku. Děkujeme za pochopení.

10) Choreografie Člověče (Olomoucký talent)

Na dětskou Street Dance choreografii Člověče na motivy známé deskové hry se v našem přehledu můžete podívat hned dvakrát. První video je ze soutěže Olomoucký talent, kde děti vybojovaly 1. místo.

9) Choreografie Člověče (Mia Festival)

Zlato si formace Člověče v choreografii Tessy Lukášové odvezla i z taneční soutěže Mia Festival.

8) Little Richard – Tutti Frutti

Kluci z kurzů Streetdance Styles a Streetdance Seniors se v létě odhodlali natočit taneční video. Někteří z nich v době natáčení tancovali doslova teprve pár měsíců, přesto se krátká choreografie povedla vytvořit. Tady je výsledek.

7) Choreografie Vesmírná prda (Olomoucký talent)

Máme tu ještě jedno video z Olomouckého talentu. Na něm se totiž představila i choreografie Vesmírná prda, kterou mají na svědomí tanečnice z kurzu Streetdance Juniors určeného pro děti ve věku 12-15 let. Vytancovaly si skvělé první místo.

6) Fifth Harmony – Worth It

Tanečnice z kurzu Streetdance Adults začaly na podzim natáčet během lekcí taneční videa. A hned to první na song od Fifth Harmony se zařadilo mezi 10 nejúspěšnějích videí uplynulého roku.

5) Tanec je radost

Krátký sestřih z tanečních soutěží a vystoupení o tom, že nás tanec prostě baví a přináší nám radost, se vyšplhal na páté místo.

4) Vystoupení Streetdance Mini

První a zatím také jediné veřejné vystoupení dětí ve věku 5-7 let z tanečního kroužku Streetdance Mini proběhlo v prostorách mateřské školy Komenium při příležitosti ukončení školního roku. A záznam z vystoupení vás evidentně baví :-)

3) Choreografie Back To The 90s (Motion & Emotions)

A jsme na bedně. Třetí nejúspěšnější taneční video uplynulého roku mají na svědomí dospělí tanečníci z kurzů Streetdance Styles, Streetdance Adults, a Streetdance Seniors. Jejich choreografie Back To The 90s se na soutěži Motion & Emotions v Uničově umístila na krásném 3. místě.

2) Streetdance Kids – ukázková taneční lekce

Děti ve věku 8-11 let z tanečního kroužku Streetdance Kids sledujete na YouTube opravdu často. V našem přehledu mají už třetí video, které je vyneslo až na stříbrnou příčku. Mrkněte, jak vypadala ukázková lekce pro rodiče.

1) Vybz Kartel – White Line

Těsné vítězství? Ale kdepak. Léto máte evidentně rádi a naše holky taky :-) Není proto divu, že dancehallová choreografie White Line na song od jamajského krále Vybz Kartela nedala žádnému jinému videu šanci. Tady je jednoznačně nejúspěšnější video roku 2016.

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Rubrika: 

Tipy na podobné články