Podívejte se na nejlepší taneční videa uplynulého roku. Z našeho YouTube kanálu jsme pro vás vybrali 10 nejsledovanějších.

Už jsme měli více než dva týdny na to, abychom si zvykli psát datum se sedmnáctkou na konci. Na uplynulý rok v 331 Dance Studiu Olomouc jsme vzpomínali v našem hodnotícím článku, dnes si pojďme připomenout, která taneční videa byla v roce 2016 nejúspěšnější.

YouTube kanál 331 Dance Studia Olomouc poměrně žije, takže pokud ještě nejste našimi odběrateli, napravit to můžete tady. Během loňských 12 měsíců jsme zveřejnili 52 videí z tanečních kurzů, soutěží, vystoupení, ale byly mezi nimi také různé sestřihy, reportáže, apod.

A jaká videa byla nejúspěšnější, co se týče sledovanosti? Nabízíme vám výběr 10 nejlepších tanečních videí 331 Dance Studia Olomouc za rok 2016.

Máte problém s přehráváním našich videí na mobilu?

Může se stát, že některé naše video bude na mobilním telefonu nedostupné. Bohužel YouTube v poslední době blokuje čím dál více videí pro přehrávání na mobilních telefonech a set-top-boxech, proto doporučujeme videa přehrávat na stolním PC nebo notebooku. Děkujeme za pochopení.

10) Choreografie Člověče (Olomoucký talent)

Na dětskou Street Dance choreografii Člověče na motivy známé deskové hry se v našem přehledu můžete podívat hned dvakrát. První video je ze soutěže Olomoucký talent, kde děti vybojovaly 1. místo.

9) Choreografie Člověče (Mia Festival)

Zlato si formace Člověče v choreografii Tessy Lukášové odvezla i z taneční soutěže Mia Festival.

8) Little Richard – Tutti Frutti

Kluci z kurzů Streetdance Styles a Streetdance Seniors se v létě odhodlali natočit taneční video. Někteří z nich v době natáčení tancovali doslova teprve pár měsíců, přesto se krátká choreografie povedla vytvořit. Tady je výsledek.

7) Choreografie Vesmírná prda (Olomoucký talent)

Máme tu ještě jedno video z Olomouckého talentu. Na něm se totiž představila i choreografie Vesmírná prda, kterou mají na svědomí tanečnice z kurzu Streetdance Juniors určeného pro děti ve věku 12-15 let. Vytancovaly si skvělé první místo.

6) Fifth Harmony – Worth It

Tanečnice z kurzu Streetdance Adults začaly na podzim natáčet během lekcí taneční videa. A hned to první na song od Fifth Harmony se zařadilo mezi 10 nejúspěšnějích videí uplynulého roku.

5) Tanec je radost

Krátký sestřih z tanečních soutěží a vystoupení o tom, že nás tanec prostě baví a přináší nám radost, se vyšplhal na páté místo.

4) Vystoupení Streetdance Mini

První a zatím také jediné veřejné vystoupení dětí ve věku 5-7 let z tanečního kroužku Streetdance Mini proběhlo v prostorách mateřské školy Komenium při příležitosti ukončení školního roku. A záznam z vystoupení vás evidentně baví :-)

3) Choreografie Back To The 90s (Motion & Emotions)

A jsme na bedně. Třetí nejúspěšnější taneční video uplynulého roku mají na svědomí dospělí tanečníci z kurzů Streetdance Styles, Streetdance Adults, a Streetdance Seniors. Jejich choreografie Back To The 90s se na soutěži Motion & Emotions v Uničově umístila na krásném 3. místě.

2) Streetdance Kids – ukázková taneční lekce

Děti ve věku 8-11 let z tanečního kroužku Streetdance Kids sledujete na YouTube opravdu často. V našem přehledu mají už třetí video, které je vyneslo až na stříbrnou příčku. Mrkněte, jak vypadala ukázková lekce pro rodiče.

1) Vybz Kartel – White Line

Těsné vítězství? Ale kdepak. Léto máte evidentně rádi a naše holky taky :-) Není proto divu, že dancehallová choreografie White Line na song od jamajského krále Vybz Kartela nedala žádnému jinému videu šanci. Tady je jednoznačně nejúspěšnější video roku 2016.

O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>