O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Podívejte se na nejlepší taneční videa uplynulého roku. Z našeho YouTube kanálu jsme pro vás vybrali ty nejpopulárnější.

Na začátku každého roku se ohlížíme za rokem uplynulým. Na našem blogu jste si už mohli přečíst, jaký byl rok 2019, zatím nejúspěšnější rok pro 331 Dance Studio Olomouc, dnes se podíváme na to, která taneční videa se vám na našem YouTube kanálu v loňském roce nejvíce líbila.

Statistika videí roku 2019

Nejdříve ale trochu statistiky. 788 352 krát jste si v roce 2019 pustili nějaké naše video. 89% z vás si video pustilo z území České republiky, zbytek pak ze zahraničí. Drtivá většina sledujících je něžnějšího pohlaví, celých 84%. Co se týče věku, tři čtvrtiny sledujících má mezi 18 – 24 lety, 13% sledujících je starších, naopak pouze 5% sledujících ještě není plnoletých. A na jakém zařízení naše videa sledujete? Dle předpokladů vede mobilní telefon (61%), následuje stolní počítač nebo notebook (26%) a na třetí příčku se poprvé v historii sledování dostala televize (7%).

Třetina sledujících jsou naši odběratelé, naopak dvě třetiny sledujících našimi odběrateli nejsou. Napravit to ale můžete kliknutím na tento odkaz a následně potvrdit odběr kanálu. A proč to udělat? Jednoduše proto, že vám tak neuteče žádné nové video, které zveřejníme. Loni jich bylo 96, no a to už je docela škoda o tolik nových videí přijít.

Číslo dne 788 352.
Tolikrát jste si v roce 2019 pustili některé z našich videí na YouTube.

Nejlepší seznamy videí roku 2019

Pokud se na našem YouTube kanálu trochu orientujete, určitě víte, že jednotlivá videa jsou seskupena do tzv. seznamů (playlistů). Třeba podle toho, kdo na nich tancuje. Jednoduše se tak můžete podívat na všechna videa konkrétního týmu nebo třeba na videa z konkrétní taneční soutěže. A které seznamy jste v uplynulém roce nejvíce sledovali?

1. Contemporary Adults
2. Streetdance Adults
3. Contemporary Kids
4. Streetdance Seniors
5. Streetdance Juniors

Nejlepší taneční videa roku 2019

Pojďme tedy k tomu, co vás zajímá asi nejvíce. Která videa byla v roce 2019 nejsledovanější? Vytvořili jsme pro vás žebříček TOP 15 videí s tím, že u choreografií, které se v žebříčku umístili vícekrát, vám nabízíme ke shlédnutí pouze video, které je v žebříčku nejvýše. Ano, tipujete správně, právě videa z tanečních soutěží jsou tradičně těmi nejsledovanějšími. A týmu, kterému se v loňském roce dařilo na soutěžích nejvíce, logicky patří i nejvíce míst v našem žebříčku. Juniorský tým Flavaz, který v roce 2019 získal 7 zlatých medailí a stal se Mistrem ČR s choreografií Kult, se v naší TOP 15 umístil hned 6x. Na nejvyšší příčku ale ani tak nedosáhl, tu totiž z loňského roku obhájil tým Streetdance Adults Swaggaz.

1. SWAGGAZ – RADIOACTIVE / ORIGINAL STREET DANCE CUP

2. FLAVAZ – KULT / TANCER CUP

3. FLAVAZ – KULT / ORIGINAL STREET DANCE CUP

4. FLAVAZ – KULT / ČESKOTŘEBOVSKÝ TANEČNÍ POHÁR

5. SWAGGAZ – RADIOACTIVE / TANCER CUP

6. WARRIORZ – RICH / CZECH DANCE TOUR

7. FLAVAZ – KULT / TMD CUP

8. 331 DANCE SUMMER I. TURNUS

9. FLAVAZ – KULT / MIA FESTIVAL

10. SWAGGAZ – RADIOACTIVE / ČESKOTŘEBOVSKÝ TANEČNÍ POHÁR

11. LIL´GANGSTAS – SWEET LIKE A CANDY / ČESKOTŘEBOVSKÝ TANEČNÍ POHÁR

12. 331 DANCE SUMMER II. TURNUS

13. FLAVAZ – KULT / MAKING OF

14. SWAGGAZ – RADIOACTIVE / TMD CUP

15. GROOVZ – BLACK OR WHITE / TANCER CUP

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Rubrika: 

Tipy na podobné články