O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Máme soutěžní taneční skupiny i nesoutěžní taneční kurzy pro děti i dospělé, organizujeme taneční workshopy, open classy, soutěže, letní taneční kempy, atd. 

Léto 2018 je už bohužel za námi, ale naštěstí nám na něj zůstalo spoustu skvělých vzpomínek. Zveme vás na takovou menší vzpomínkovou jízdu :-)

Venku se citelně ochladilo, takže určitě nebude na škodu si připomenout, jaké to bylo v létě. Možná to vypadá, že když neprobíhají klasické taneční lekce jako přes školní rok, tak se v 331 Dance Studiu Olomouc nic neděje. Opak je pravdou a letošní léto je toho důkazem. Pojďme tedy zavzpomínat, co všechno jsme zvládli mezi poslední lekcí minulé taneční sezóny a první lekcí té letošní. Tady je malý přehled, jak vypadalo léto 2018 z pohledu 331 Dance Studia Olomouc :-)

Summer Open Class

Léto je ideální příležitost pro to se sejít a zatancovat si v parku. Děláme to tak každý rok, takže první bod letošního letního programu byl jasný. Zorganizovali jsme dvě otevřené taneční lekce ve Smetanových sadech (tzv. Summer Open Classy) zaměřené na taneční styl, který k létu neodmyslitelně patří, tedy Dancehall. Jedna lekce proběhla v červenci a jedna v srpnu. A jak to dopadlo? Mrkněte na krátkou ukázku v následujícím videu.

331 Dance Summer

Letní příměstský taneční tábor 331 Dance Summer se letos konal už počtvrté. Premiérově však na přelomu července a srpna proběhly hned dva turnusy. Na každém z nich se děti učily pouliční taneční styly jako Hip Hop, House Dance, Dancehall nebo MTV Dance, nechyběl celodenní výlet ani ukázkové vystoupení pro rodiče. Podívejte se na fotky z prvního i druhého turnusu, ale také na videa ze závěrečných vystoupení …

331 Soustředění

Druhá polovina srpna pak patřila tanečnímu soustředění, na které vyrazili tanečníci týmů Streetdance Juniors a Streetdance Adults. Stejně jako v loňském roce se soustředění konalo ve Frenštátě pod Radhoštěm. Makalo se opravdu poctivě, dohlíželi na to nejen lektoři 331 Dance Studia Olomouc, ale také hosté – Fifa (Beat Up, Funky Beat) a Lina (Gyals Unity). Během soustředění vzniklo několik choreografií, jednu z nich uvidíte i v následujícím videu. Fotky pak najdete na našem Facebooku.

Šantovka Dance Contest

A aby toho nebylo málo, na začátku září, tedy těsně před startem nové taneční sezóny, jsme v Galerii Šantovka uspořádali dvoudenní taneční soutěž Šantovka Dance Contest. Soutěžilo se v choreografiích, ale proběhl i Hip Hop battle. Na akci zabodovali týmy Lil´Gangstas v dětské kategorii, Groovz v juniorské kategorii a Swaggaz v dospělých. Gratulujeme! Mezi battlujícími tanečníky se představili Nikča, Terina, Maki (Swaggaz), Toby, Fuffy, Aneéz, Mája a Luca (Flavaz).

V následujícím playlistu můžete mrknout na všechny choreografie 331 Dance Studia Olomouc. Mezi jednotlivými videi se přepínejte prostřednictvím menu vlevo nahoře.

Takže jaké bylo léto 2018?

Letošní léto bylo krátké (ostatně jako každé léto :-)), poměrně dost teplé, ale hlavně jsme se skrz něj protancovali až do nové taneční sezóny. Tak ať je minimálně stejně dobrá jako ta minulá a určitě se už teď můžete těšit na akce, které pro vás vymyslíme v létě 2019 :-)

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Rubrika: 

Tipy na podobné články