O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Že je tanec hlavně zábava, potvrdila i Adinka, tanečnice měsíce června v 331 Dance Studiu Olomouc. Tradičně jsme i jí při této příležitosti položili pár otázek.

Ještě než odstartujeme udělování titulu Tanečník měsíce v letošní taneční sezóně, dlužíme vám rozhovor s poslední oceněnou tanečnicí sezóny minulé. Za červen 2018 toto ocenění získala Adinka z kurzu Streetdance Mini pro děti ve věku 5 – 7 let, konkrétně z týmu Mini Monkeys. Adinka v nové taneční sezóně přestupuje do vyšší věkové kategorie Streetdance Kids, proto jsme se jí během rozhovoru zeptali třeba i na to, jak se na nový tým těší.

Adinka: Ani jsem nevěděla, že se Tanečník měsíce uděluje

Jak dlouho tancuješ a jak ses k tancování vlastně dostala? Byl to nápad tvůj nebo rodičů?

Do 331 Dance Studia Olomouc chodím jeden rok, jinak ale doma tancuju odmalička :-) Chtěla jsem chodit na balet, ale mamka viděla, že jsem na balet divoká, proto mě přihlásila na Street Dance. Jako menší jsem zkoušela i aerobic a atletiku.

Co tě na tancování nejvíc baví?

Tanec je pro mě hlavně zábava. Baví mě na něm ta rychlost. Vždycky se tréninky těším.

Minulou taneční sezónu jsi tancovala s týmem Mini Monkeys. Jaké to bylo?

Tancování s Mini Monkeys mě moc bavilo. Nacvičování choreografie Jako kočky a psi bylo super. Nejvíc mě na ní bavilo, když jsem dělala hvězdu s Julčou :-)

Jak dlouho vám trvalo připravit soutěžní choreografii? Bylo to náročné?

Představení se vymýšlelo a trénovalo docela dlouho, ale náročné to pro mě moc nebylo.

Od září přestupuješ do dětské věkové kategorie, trenérka Verča tě poslala rovnou do výběrového týmu Lil´Gangstas, gratulujeme! Těšíš se?

Anoooo, moc se těším. V Lil´Gangstas to bude asi trochu náročnější, ale zvládnu to.

Gratulujeme taky k titulu Tanečnice měsíce června. Překvapilo tě to? Věděla jsi, že se v 331 Dance Studiu Olomouc takové ocenění uděluje?

Ano, překvapilo mě to. Mám radost. Nečekala jsem to. Vlastně jsem ani nevěděla, že se takový titul uděluje :-)

A jak jsi trávila letošní prázdniny?

Prázdniny mě moc bavily. Byla jsem s rodiči a sestrou na Korsice, s kamarádkou jsme tam nacvičovaly taneční vystoupení pro rodiče, i ve vodě. Potom jsem jela na čtrnáctidenní skautský tábor, byli jsme u kamarádky na chalupě, kde jsme se starali o morčátka a králíky. Taky jsem byla u babičky v Beskydech.

Děkujeme za rozhovor a ať se v Lil´Gangstas daří!

Tanečník měsíce června 2018 v 331 Dance Studiu Olomouc: Adinka z tanečního týmu Streetdance Mini Monkeys
Přečtěte si i rozhovory s dalšími tanečníky měsíce:

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články