Úvod » Taneční blog | Články nejen o Street Dance a Contemporary Dance » Ze zákulisí » Nová taneční sezóna začíná. Co všechno potřebujete vědět?
Novinky z tanečních kroužků a kurzů Ze zákulisí

Nová taneční sezóna začíná. Co všechno potřebujete vědět?

Nová taneční sezóna 2019/2020 je doslova za rohem. Připravili jsme pro vás souhrn nejdůležitějších informací před návštěvou první lekce.

Dnešní článek možná nebude tak zábavný jako jiné příspěvky na našem blogu (za to se předem omlouváme), ale zase jsme se do něj pokusili vměstnat veškeré důležité informace o nové taneční sezóně, která právě startuje.

Jedná se o taneční sezónu s pořadovým číslem 9 (ano, přesně tolik let už existujeme). Přejeme vám, ať je na lekcích sranda, naučíte se spoustu nových tanečních kroků, najdete spoustu nových přátel a prostě ať se vám u nás líbí.

A co je tedy dobré vědět, než se vypravíte na první letošní taneční lekci?

Nová taneční sezóna startuje 9. září

Oficiálně startujeme 9. 9. 2019. První lekce všech kurzů budou spíše informativní – s některými se uvidíme poprvé po více než 2 měsících, s jinými se uvidíme vůbec poprvé :-) Dozvíte se na nich veškeré důležité informace o průběhu taneční sezóny, seznámíte se s lektory, apod. Z tohoto důvodu doporučujeme na úvodní lekci dětských kroužků účast rodičů, a to především u menších dětí. Bude se ale samozřejmě i tancovat, takže převlečení (viz další bod) si určitě nezapomeňte :-)

Kompletní přehled termínů úvodních lekcí najdete v tabulce. Pokud přesně nevíte, kde se jednotlivé taneční sály nacházejí nebo jak se k nim dostat, mrkněte do Kontaktů, kde máme adresy jednotlivých sálů podrobně popsány.

9. 9. 2019první lekce Streetdance Baby, sál DAS (Krapkova 3, Olomouc)
9. 9. 2019první lekce Streetdance Kids Lil´Gangstas, sál DAS (Krapkova 3, Olomouc)
9. 9. 2019první lekce Contemporary Kids, sál TIM (tř. Svornosti, Olomouc)
9. 9. 2019první lekce Streetdance Juniors Flavaz, sál HEY (Tomkova 45, Olomouc)
10. 9. 2018první lekce Streetdance Adults Swaggaz, sál HEY (Tomkova 45, Olomouc)
9. 9. 2019první lekce Contemporary Adults, sál HEY (Tomkova 45, Olomouc)
10. 9. 2019první lekce Streetdance Kids Lil´Heroes, sál EPOL (Pöttingova 2, Olomouc)*
10. 9. 2019první lekce Streetdance Kids Lil´Monstas, sál EPOL (Pöttingova 2, Olomouc)
10. 9. 2019první lekce Streetdance Juniors Catchaz, sál EPOL (Pöttingova 2, Olomouc)
11. 9. 2019první lekce Streetdance Mini Stars, sál DAS (Krapkova 3, Olomouc)
11. 9. 2019první lekce Streetdance Juniors Groovz, sál HEY (Tomkova 45, Olomouc)
11. 9. 2019první lekce Streetdance Juniors Steppaz, sál HEY (Tomkova 45, Olomouc)
11. 9. 2019první lekce Streetdance Adults Warriorz, sál HEY (Tomkova 45, Olomouc)
12. 9. 2019první lekce Streetdance Mini Monkeys, sál DAS (Krapkova 3, Olomouc)
12. 9. 2019první lekce Contemporary Juniors, sál TIM (tř. Svornosti, Olomouc)
12. 9. 2019první lekce Streetdance Seniors, sál DAS (Krapkova 3, Olomouc)
12. 9. 2019první lekce Streetdance Styles, sál DAS (Krapkova 3, Olomouc)

* Pozn.: První dvě lekce týmu Streetdance Kids Lil´Heroes (10. 9. 2019, 17. 9. 2019) proběhnou na sále EPOL společně s týmem Streetdance Kids Lil´Monstas (rozřazovací tréninky). Další lekce od 24. 9. 2019 už budou probíhat samostatně na sále DAS.

Do kterého týmu patřím?

Pokud jste s námi tancovali v minulé taneční sezóně, lektoři vás určitě informovali o případné změně týmu (přestup do vyšší věkové kategorie, přesun do pokročilejšího týmu). Pokud jste s námi v minulé taneční sezóně netancovali, patříte automaticky do týmu začátečníků, tedy Streetdance Kids Lil´Monstas (8-11 let), Streetdance Juniors Catchaz (12-15 let), příp. Streetdance Adults Warriorz (16-29 let). Příp. přeřazení proběhne během prvních týdnů (viz info dále v článku).

U věkové kategorie Streetdance Mini týmy nerozdělujeme dle pokročilosti, přihlásili jste se tedy na den, který vám více vyhovuje (Mini Stars ve středu nebo Mini Monkeys ve čtvrtek).

Pokud si nejste jistí, do jakého týmu patříte, neváhejte nás kontaktovat formulářem v zápatí stránky.

Co s sebou na taneční lekce?

Co si přibalit do baťůžku na taneční lekce? V případě Street Dance určitě boty na tancování, v případě Contemporary Dance pak teplejší ponožky, příp. baletní piškoty.

Oblečení necháváme čistě na vás, vemte si prostě to, co je vám pohodlné. Tepláky, legíny, tričko, top. V zimních měsících se může hodit i mikina, než se zahřejete. Dívkám určitě doporučujeme sportovní podprsenku.

Zapomenout byste neměli ani na pitný režim, ideální je obyčejná voda, příp. neperlivá Magnesia kvůli doplňování hořčíku. Občas se může hodit i malý ručník nebo nákolenky (ti, co trénují s Dejvem, určitě vědí :-)).

Před tréninkem doporučujeme sundat veškeré šperky, hodinky, velké náušnice, apod. To abychom předešli nejrůznějším úrazům. Ze stejného důvodu vás trenéři určitě poženou, pokud budete mít v puse žvýkačku :-)

Rozdělování do týmů

Během prvních lekcí Streetdance Kids, Streetdance Juniors a Streetdance Adults mohou těm nejšikovnějším z vás lektoři nabídnout přeřazení do jiného (pokročilejšího) týmu. Zda s přeřazením budete souhlasit, záleží samozřejmě pouze na vás. Prosíme proto všechny o trpělivost na prvních lekcích, protože vás na tréninku může být skutečně hodně. Lektoři se ale budou snažit tanečníky co nejdříve roztřídit.

Taneční oblečení

Mnozí z vás si v rámci přihlášky do 331 Dance Studia Olomouc objednali oblečení (trička, mikiny) nebo doplňky (baťůžky, tašky) s naším logem. Ty se budou hodit na tréninky, ale i na společné akce jako jsou soutěže, atd. Pokud jste tak neučinili, máte poslední možnost pouze do poloviny září. Oblečení totiž necháváme vyrábět hromadně jen 1x ročně. Aktuální nabídku oblečení včetně barev, velikostí a cen najdete níže. Takže neváhejte a s požadavkem na doobjednání oblečení nás kontaktujte nejlépe prostřednictvím e-mailu do 15. 9. 2019. Další příležitost bude zase až za rok.

Trička

Mikiny

Baťůžky a tašky

  • baťůžek černý / 240 Kč
  • baťůžek červený / 240 Kč
  • baťůžek modrý / 240 Kč
  • taška černá / 240 Kč
  • taška červená / 240 Kč
  • taška modrá / 240 Kč

Máte dotazy? Pište, volejte, přijďte se zeptat

Pokud se chcete na cokoliv k tanečním kurzům v 331 Dance Studiu Olomouc zeptat, můžete nám napsat formulářem v zápatí stránky, prostřednictvím e-mailu (studio@331.cz), zavolat (777 810 638) nebo za námi přijít osobně. Tento víkend k tomu budete mít ideální příležitost, protože nás v neděli 8. 9. 2019 najdete v obchodním centru Galerie Šantovka. V přízemí obchodního centra najdete náš stánek v čase 9:00 – 18:00.

V rámci Veletrhu zájmových kroužků, který v Šantovce probíhá, organizujeme v sobotu 7. 9. 2019 taneční soutěž Šantovka Dance Contest. V rámci té proběhnou battly v tanečních stylech Hip Hop a House Dance.

Šantovka Dance Contest 2019

Všem přejeme krásnou taneční sezónu 2019/2020 a už teď se moc těšíme na setkání s vámi :-)

Nejčtenější články

Aktuálně

Covid-19 - aktuální informace | 331 Dance Studio Olomouc