O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

23. února jsme v Praze zorganizovali taneční soutěž Plaza Dance Contest. Jak bylo a kdo vyhrál? To si můžete přečíst v následující reportáži.

Poslední únorový pátek jsme trochu netradičně v Praze zorganizovali Hip Hop Battle 1×1 pod názvem Plaza Dance Contest. Akce proběhla v obchodním centru Novodvorská Plaza jako vyvrcholení třídenního putovního „festivalu“ Students Day. V rámci něj vystoupili např. youtubeři Ati & Veronika Spurná, proběhla DJ Academy, neurohra Mindball, atd.

Na taneční soutěž se sjelo skoro 50 tanečníků

Plaza Dance Contest nabídl dva battly, a to konkrétně v kategoriích U15 (děti a junioři do 15 let) a 16+ (dospělí ve věku 16 a více let). Na zorganizování jsme měli pouze zhruba týden, i přesto se do battlů přihlásilo bezmála 50 tanečníků. Prahu reprezentovali tanečnici z tanečních skupin BDS Academy, Brownies, B-Original, Danceway, Double Cookies, Fantasy Dance Studio, Fukeshi, HD Zlouni, Left J-Awa, Opatow Flavours, Team GJ, The Next Movement a TS Hazard. Z Liberce dorazili zástupci Street Beast, své zastoupení v battlu měl i Duck Beat Přerov, Wegets Cheb nebo Virus Crew z Vietnamu.

O tom, kdo získá opravdu hodnotné věcné ceny, diplomy, poháry a v dospělé kategorii také prize money v hodnotě 6000 Kč, rozhodovala porota ve složení Hajčes (B-Original), Vladuš (Team GJ) a Mikee (The Next Movement). Za kola z oceli se postavil Dj DeenO (BDS Academy) a celým tanečním programem provedl za mikrofonem Epic.

Bodovali tanečníci z Left J-Awa, B-Original a BDS Academy

V kategorii U15 se mezi nejlepší čtyři do semifinále probojovali Kubko z B-Original, Lil´Nack z BDS Academy, Brian z B-Original a Kevin z Prahy. Vítězové semifinále s proti sobě utkali ve finále, poražení pak v battlu o 3. místo. Tady jsou výsledky:

1. Kubko / B-Original
2. Kevin / Praha
3. Lil´Nack / BDS Academy
4. Brian / B-Original

Plaza Dance Contest – nejlepší tanečníci v kategorii U15

Stejným způsobem vygradoval i battle dospělých, i když zde to byla skoro výhradně záležitost tanečníků a tanečnic z Left J-Awa. Posuďte sami:

1. Elmer / Team GJ
2. Adamson / Left J-Awa
3. Don / Left J-Awa
4. HBO / Left J-Awa

Plaza Dance Contest – nejlepší tanečníci v kategorii 16+

I když šlo o opravdu malou akci (v programu celého Students Day jsme měli vyhrazeny pouze dvě hodiny), bylo vážně na co koukat. Kvalita tanečníků byla opravdu vysoká, a to i v dětské a juniorské kategorii, takže spoustu dobrých tanečníků se mezi nejlepší čtyřku vůbec neprobojovalo.

Na závěr nezbývá než pogratulovat těm nejlepším, poděkovat všem tanečníkům za účast, porotcům za jejich hodnocení, deejayovi a speakerovi za jejich skvělý hudební i mluvený doprovod. V následujících videích se můžete podívat na oba dva finálové battly.

Finále U15: Kubko / B-Original vs Kevin / Praha

Finále 16+: Elmer / Team GJ vs Adamson / Left J-Awa

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články