O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Blíží se prázdniny a s nimi i období dětského volna a nepřeberných možností aktivit. My pro děti ve věku od 7 do 14 let nabízíme alternativu v podobě letního příměstského tanečního táboru nazvaného 331 Dance Summer, který probíhá v Olomouci vždy na přelomu července a srpna. Aktuální přehled termínů najdete tady.

Vyšlete svého potomka na náš letní taneční kurz zaměřený především na Street Dance (patří sem taneční styly Hip Hop, House Dance, MTV Dance, atd.), zábavu a nezapomenutelné zážitky. Podívejte se na všechny výhody, které vám i vašim dětem nabízíme, a nechte své ratolesti, ať si společně s námi užijí několik dní aktivní zábavy.

1) Příznivá cena

Oproti klasickým letním táborům máme k dispozici výrazně lepší, resp. nižší cenovou nabídku. Jsme tudíž dostupnou alternativou i pro rodiny s menším příjmem, které díky nám mohou svému dítěti dopřát zábavný program bez zbytečných výdajů.

2) Budete mít potomka stále pod kontrolou

Příměstský tábor spočívá v poskytnutí celodenního programu, kdy se na večer a noc vracejí děti do svých domovů. Budete tak okamžitě vědět o všem, co se s vaším dítětem děje a po každém dni se s ním doma zase setkáte, čímž získáte přehled o všech aktivitách, které se na táboře budou dít.

3) Děti se naučí tancovat

Hlavní přednost tanečního tábora je jasná. Street Dance je populární záležitost a určitě se vám bude líbit, když ho bude umět tancovat i vaše dítě. Tanec je ohromně přínosná činnost, ať z pohledu společenského, kulturního či zdravotního. Na letní taneční kurz se navíc mohou přihlásit i děti, které s tancováním nemají žádné zkušenosti, 331 Dance Summer je otevřený i pro úplné začátečníky.

4) Zkušení vedoucí

Během celého dne bude táborový program zajištěn zodpovědnými vedoucími, kteří si s vašimi dítky hravě poradí. Naši lektoři mají zkušenosti se zacházením a jednáním s dětmi, během celého dne budou mít děti na očích a dávat na ně pozor.

5) Stravování zajištěno

Během dne také zajišťujeme stravování pro děti v podobě oběda (každý den je na výběr ze tří jídel) v nedaleké jídelně, takže si nemusíte lámat hlavu s vařením. Máte tedy jistotu, že dítě bude mít plnohodnotné jídlo každý den.

6) Žádné noční telefonáty a pláč dětí, že se jim stýská

S příměstským táborem se také vyvarujete večerních a nočních telefonátů od dětí nebo od organizátorů, že se vašim potomkům po vás stýská a chtějí z tábora zpátky k rodičům. Vzhledem k tomu, že jde pouze o denní program a na noc si berete děti k sobě domů, je náš tábor vhodný i pro menší děti, které špatně snášejí odloučení.

7) Žádné velké balení, přípravy a následné praní

Na příměstský tábor nemusíte balit kufry, shánět nejrůznější „coby kdyby“ kusy oděvů a děsit se příjezdu vašeho potomka zpět domů kvůli množství špinavého prádla. Na každý den si děti berou s sebou jen to, co budou zrovna potřebovat. Pravděpodobně se tak vyvarujete zbytečných výdajů za oblečení, které vaše dítě možná nikdy nevyužije a nebudete se muset o potomka bát, že kvůli nošení nedostatku oblečení vzhledem k počasí v konkrétním dni onemocní.

+ Děti budou neustále v pohybu

To asi nejdůležitější jsme si nechali na závěr. V dnešní době děti tráví svůj volný čas často pouze za počítačem nebo s mobilem v ruce. Navíc se tak často děje pod dozorem babiček či jiných přátel, kteří jsou rádi, že se dítě samo zabaví a mají tak na chvíli po starostech. Proti tomu se snažíme co nejvíce bojovat, proto i na 331 Dance Summer budou děti po většinu dne v pohybu. Kromě tancování je totiž čeká taky spousta her a další zábavy.

Veškeré informace o 331 Dance Summer 2016 včetně přihlášky najdete na www.331.cz/summer.
331 Dance Summer | Letní příměstský taneční tábor v 331 Dance Studiu Olomouc
331 Dance Summer | Letní příměstský taneční tábor v 331 Dance Studiu Olomouc
331 Dance Summer | Letní příměstský taneční tábor v 331 Dance Studiu Olomouc
331 Dance Summer | Letní příměstský taneční tábor v 331 Dance Studiu Olomouc

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články