O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Konec taneční sezóny nabízí ideální příležitost pro různá hodnocení. Zeptali jsme se proto i rodičů dětí z tanečních kroužků Streetdance Baby, Streetdance Mini, Streetdance Kids a Streetdance Juniors, jak 331 Dance Studio Olomouc vlastně vnímají, jak se jejich dětem u nás líbí, co by chtěli zlepšit, atd.

Děkujeme všem rodičům, kteří si našli čas a náš dotazník odpověděli, nebylo vás vůbec málo, a to nás opravdu těší.

Který taneční kurz v 331 Dance Studiu Olomouc Vaše dítě navštěvovalo v uplynulé taneční sezóně?

Děti jsou v 331 Dance Studiu Olomouc spokojené

Na začátku dotazníku padlo několik otázek, ve kterých jsme zjišťovali, jak jste na naše taneční kurzy a kroužky vlastně přišli. Zajímavé je, že v mnoha případech jsou to právě děti, kteří doma vysloví přání tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc. Velmi nás těší, že jsou u nás malí tanečníci podle svých rodičů opravdu spokojení, navíc si skoro všichni alespoň občas tancují doma prvky a vazby, které se v našich tanečních kurzech naučili.

Proč jste dítě do tanečního kurzu v 331 Dance Studiu Olomouc přihlásil/a?

Vzpomenete si, jak jste se o 331 Dance Studiu Olomouc dozvěděli?

Bylo Vaše dítě podle ohlasů doma v tanečním kurzu 331 Dance Studia Olomouc spokojené?

Tancovalo si Vaše dítě doma?

Rodiče zajímá, co jejich děti v 331 Dance Studiu Olomouc dělají

Další okruh otázek se týkal ukázkových lekcí a tanečních soutěží. Zajímalo nás, jestli rodiče zajímá, co jejich děti v 331 Dance Studiu Olomouc dělají, jestli se chodí dívat na ukázkové lekce, jestli je jezdí podporovat na soutěže, atd. Na všechny tyto otázky zazněly většinou kladné odpovědi.

Byl/a jste se podívat na ukázkové lekci v 331 Dance Studiu Olomouc?

Byl/a jste se podívat na tanečních soutěžích?

Se soutěžemi ale souvísí i to, jaká je důvěra rodičů vůči lektorům a instruktorům 331 Dance Studia Olomouc, jestli se nebojí je s námi pustit na celý den do jiného města. Jednoznačná převaha důvěřivých odpovědí nás opravdu potěšila a vážíme si toho.

Když se jede na taneční soutěž celý den do jiného města

Názory rodičů na choreografie 331 Dance Studia Olomouc

331 Dance Studio Olomouc se v letošní taneční sezóně představilo na soutěžích se třemi choreografiemi. Kromě toho, že jsme celkem šestkrát stáli na stupních vítězů, se k nám ale doneslo pozitivní hodnocení i od diváků a rodičů. Některé z nich si můžete přečíst níže …

Líbila se Vám soutěžní choreografie 331 Dance Studia Olomouc?

Choreografie „Člověče“ neměla chybu! Moc se nám líbila. Dcera si ji doma pořád zkouší a CD s hudbou vozíme neustále v autě :-)
Skvělý nápad Člověče. Choreografie byla úžasná, moc se mi líbily jednoduché, ale výstižné kostýmy.
Líbil se mi nápad – vtipný motiv i zpracování. Ve srovnání s jinými skupinami se mi líbilo nadšení dětí a motiv choreografie – zaujalo mne více, byť měly některé skupiny třeba i lepší technické provedení.
Choreografie juniorek se mi líbila, myslím si ale, že je problém v takovém počtu vše bez chybičky zvládnout.
Choreografie Vesmírná prda se mi líbila moc, super nápad i hudba, možná hodně přechodů, kde se holky někdy úplně neshodly (je to jenom můj divácký, laický pohled).
Oceňuji hudební mix, dynamickou choreografii i prostorové zajímavosti.
Zábavné, živé, s myšlenkou.
Všechno dokonale sedělo. Choreografie byla perfektně navržená a hudba se k ní moc hodila, alespoň jsem to tak vnímala z mého laického pohledu. Srovnávání s jinými tanečními skupinami jsem se nevyhnula. I všichni lidé z mého okolí, kteří se taktéž byli podívat na soutěže se shodli, že vaše choreografie vždy vévodila.
Choreografie byla na rozdíl od ostatních nápaditá, většina ostatních byla založena na technických prvcích nežli na nápadu, což se nespíš líbilo více porotám. Dle mého měla v Přerově na třetí místo určitě.
Myslíme, že choreografie byla vytvořena úměrně dovednostem, zkušenostem a věku dětí. Nápad (hra Člověče, nezlob se) hodnotíme kladně (tématické sestavy vždy vypadají na soutěžích lépe, alespoň dle našeho názoru).
Juniorská choreografie se mi moc líbila, i když si děvčata v některých místech nebyla moc jistá. Beru 331 Dance Studio Olomouc jako zájmový kroužek a líbí se mi, že soutěžíte jen v okolí Olomouce a děvčata tím pádem nemusí jezdit po celé republice.

Zkušenosti s lektory 331 Dance Studia Olomouc

Na závěr nás samozřejmě zajímalo, jaké mají rodiče zkušenosti s lektory a instruktory 331 Dance Studia Olomouc. To nejdůležitější u lektorů je pochopitelně práce s dětmi, zajímal nás ale také váš názor na komunikaci lektorů s rodiči.

Spokojenost bez výhrad.
Paní Zuzana působí na první dojem dobře, známe ji již ze školky, takže víme, že je milá :-)
Myslím, že děti Tessu zvládali akceptovat bez problémů. Byla na nich vidět spokojenost, když viděli, že něco umí.
Práci obou hodnotíme velmi dobře, příjemné vystupování, bezprostřední komunikace, pěkný vztah k dětem. Skvělá informovanost (vč. řešení komplikací při soutěžích).
Na jedničku s hvězdičkou :-). Dcera je maximálně spokojená a jméno Tessa je u nás doma skloňováno ve všech pádech :-).
Jsem spokojená. Je vidět že lektory tancování a učení dětí baví.
Terezka a David na mě působí klidným dojmem, jsou ochotní, příjemní, pracovití, a to vše dělají s láskou. Jsou prostě super!
Lektorka se dětem velmi věnuje a odborně je dobře zvládá.
Slečna je velmi šikovná, má hezký vztah k dětem a umí naučit.
Paní učitelku Zuzanu hodnotím kladně, je moc hodná na děti.
Tessa je přátelská s hezkým přístupem k dětem, tanec s ní prostě baví.
Vaši práci hodnotím na jedničku. Vážím si a obdivuji každého, kdo je ochoten věnovat svůj čas někomu jinému.

Jak hodnotíte komunikaci s lektory 331 Dance Studia Olomouc?

Jaká forma komunikace s lektory 331 Dance Studia Olomouc je pro vás nejvhodnější?

Celkové hodnocení dotazníku

Celkově pro 331 Dance Studio Olomouc vyzněl dotazník velmi pozitivně, což je pro nás velký závazek do příštích let. Objevila se výtka k menším prostorům především pro trénink dětí, což souvisí s rozvojem studia a určitě jsme připraveni to do budoucna řešit. Někteří rodiče by své dítě také rádi viděli na více soutěžích v průběhu taneční sezóny, jiným ale stávající počet vyhovuje. Obdobně je to s počtem tréninků – někteří rodiče by uvítali více tréninků, naprosté většině ale pro začátečníky upřednostňuje pouze jeden trénink týdně.

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články