O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Titulem Tanečník měsíce listopadu 2017 se může pyšnit Natálka z týmu Lil´Gangstas, kterou v tancování podporuje celá rodina.

Dodržujeme tradici a přinášíme vám další ze série rozhovorů s tanečníky 331 Dance Studia Olomouc. Tentokrát jsme vyzpovídali desetiletou Natálku z dětského týmu Lil´Gangstas, která získala ocenění Tanečník měsíce listopadu 2017.

Kdo by chtěl získat Tanečníka měsíce, měl by poctivě trénovat

Ahoj Natálko, jak dlouho tancuješ a co tě k tancování vlastně přivedlo?

Tancuji vlastně od malička, chodila jsem do různých tanečních kroužků a nakonec jsem se dozvěděla o 331 Dance Studiu Olomouc. Tady se mi moc zalíbilo a už tu tancuji vlastně třetí rok.

Co se ti všeobecně na tancování nejvíc líbí a jaké taneční styly tě nejvíc baví?

Na tancování se mi líbí úplně vše. Prostě se u toho odreaguji a nechám se vést hudbou. Co se týče tanečních stylů, nejvíc se mi líbí Dancehall a House Dance.

Jak vzpomínáš na loňskou choreografii týmu Lil´Gangstas, ve kterém tancuješ?

Měli jsme choreografii NBA, která mě moc bavila. Byli jsme na několika soutěžích, všechny byly fajn, ale nejlepší to bylo v Přerově na Dance Evolution. Byla tam super atmosféra :-)

Brzo ale začne nová soutěžní sezóna, jak probíhají přípravy?

S týmem Lil´Gangstas chystáme novou choreografii a samozřejmě se na ni těším strašně moc. Hlavně na to, co trenérka Tessa všechno vymyslí :-) Už se těším i na víkendové soustředění, kde novou sestavu pilně natrénujeme.

Jak tvoje okolí vnímá to, že tancuješ? Rodiče fandí, jak můžou, to víme :-), ale co třeba kamarádi ze školy, atd.? Vědí vůbec, že tancuješ?

Celá rodina mě v tancování podporuje a i spolužáci o mém tancování ví a před každou soutěží mi drží pěsti.

Sleduješ tanec i jinak? Máš nějaké oblíbené tanečníky nebo taneční skupiny?

Tanec sleduji denně. Ráda koukám na jiné týmy z 331 Dance Studia Olomouc a zkouším si jejich sestavy. S mladší sestrou, která tancuje v Mini Stars, si vymýšlíme i své vlastní choreografie. Jinak se dívám i na YouTube na různé taneční skupiny a hledám inspiraci.

Získala jsi titul Tanečnice měsíce listopadu, gratulujeme! Proč si myslíš, že jsi toto ocenění získala právě ty? Co by měli udělat ostatní, kteří by také jednou chtěli být tanečníkem měsíce?

Myslím si, že jsem toto ocenění získala, protože jsem pilně trénovala nejen na trénincích, ale i doma. Kdo by chtěl získat Tanečníka měsíce, měl by poctivě trénovat, a hlavně ho musí tancování bavit a musí si tanec užívat :-)

Tanečník měsíce listopadu 2017 v 331 Dance Studiu Olomouc: Natálka z tanečního kurzu Streetdance Kids

Děkujeme za rozhovor a přejeme spoustu dalších úspěchů :-)

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články