O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 21 ledna, 2021 .

Titulem Tanečník měsíce října 2017 v 331 Dance Studiu Olomouc se může pyšnit Katka z kurzu Contemporary Adults. Gratulujeme!

Katka je poměrně dost zaměstnaná, proto zachytit ji na kus řeči nebylo vůbec jednoduché. Ale povedlo se :-) Dnes vám tedy přinášíme rozhovor s tanečnicí měsíce října 2017 Katkou, která navštěvuje taneční kurz moderního tance pro začátečníky Contemporary Adults.

Pokud byste měli zájem si nejen s Katkou v tomto kurzu zatancovat, máte možnost. Právě teď totiž probíhá zápis.

Taneční kurz CONTEMPORARY ADULTS | pondělí 19:30 – 20:30

V Contemporary Adults si přijde na své každý, kdo má rád moderní tanec

Katko, jak dlouho tancuješ a jak ses k tancování vlastně dostala?

Tancuji poměrně dlouho, ale aktivně jsem tančila mezi 14 – 18 rokem, kdy jsem chodila do taneční školy Hubený v Prostějově. Tančili jsme Street Dance a jezdili po soutěžích. Poté jsem toho nechala a věnovala se jiným věcem. Zpět jsem se k tanci dostala až letos od září díky kurzu Contemporary Adults v 331 Dance Studiu Olomouc. Tančím si ale tak nějak průběžně jak se mi chce a kdekoliv :-)

Ne všichni čtenáři našeho blogu kurz Contemporary Adults znají. Můžeš jim jej trochu popsat?

Je to začátečnický kurz. Naše lektorka Barbora Březíková je skvělá a snaží se z nás dostat maximum. Každý, kdo má rád moderní tanec, by si v kurzu přišel na své. Libí se mi, že žádná hodina není stejná. Učíme se flexibilitě a kontrole pohybů, jsou v tom i prvky baletu. Každou druhou hodinu navíc děláme jinou choreografii. Odcházím z lekce a chce se mi lítat … co dodat :-)

Co tě na lekcích nejvíc baví?

Je to bezpečný prostor, kde se můžu vyblbnout. Protáhnu tělo a udělám něco pro sebe. Naučím se nové taneční prvky. Pro mne je to dostatečné uspokojení.

Sleduješ tanec i jinak? Máš nějaké oblíbené tanečníky, taneční skupiny?

Moc ráda tančím. Ale musím se přiznat, že kromě navštěvování kurzu Contemporary Adults tanec jinak nesleduji. Chodím maximálně na balet do divadla :-) Aktivit mám více a ve spojení s prací a běžným životem už toho času prostě moc nezbývá.

Získala jsi titul Tanečník měsíce října 2017, gratulujeme! Proč myslíš, že jsi jej získala? Co by měli udělat ostatní, kteří by tento titul chtěli také získat?

Tato otázka je spíše na naši lektorku. Těžko říct, prý se snažím nebo co :-) Je to pro mě ale přirozené a baví mě to. Teď mě tak napadlo, jestli jsem ho nedostala, protože jsem nejstarší :-) … A co by měli ostatní dělat? Být sami sebou a užít si to? Nevím.

Co pro tebe všeobecně znamená tanec?

Tanec pro mne? Mnoho! … je jako život: je dobré ho mít naplánovaný, ale je třeba být připraven i improvizovat :-)

Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho dalších, nejen tanečních, úspěchů!

Tanečník měsíce října 2017 v 331 Dance Studiu Olomouc: Katka z tanečního kurzu Contemporary Adults

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články