O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, tancujeme Street Dance (Hip Hop, House, Dancehall, MTV Dance) a Contemporary Dance (moderní tanec, jazz, balet). Věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé a připravujeme také video taneční lekce

Článek byl naposledy aktualizován 19 ledna, 2021 .

Tanečnicí měsíce ledna 2018 se stala Bianca z kroužku Mini Stars a my si popovídali s její maminkou. Jaké je to být rodičem malé tanečnice? Tak třeba i to se dozvíte v tomto článku.

Už dva roky uplynuly od doby, kdy jsme se v 331 Dance Studiu Olomouc rozhodli pravidelně každý měsíc oceňovat účastníky našich tanečních lekcí za jejich snahu, přístup k tréninkům a samozřejmě také za jejich taneční dovednosti. Za uplynulé dva roky jsme rozdali již 20 titulů Tanečník měsíce (tj. za každý měsíc kromě letních prázdnin) a nyní vstupujeme do třetího ročníku, do třetí desítky oceněných.

Tu nám otevírá a titul Tanečnice měsíce ledna 2018 získává Bianca z tanečního kroužku Streetdance Mini Stars, gratulujeme! Abychom dodrželi tradici, poprosili jsme její maminku o krátký rozhovor, ve kterém se dozvíte, jaké je to být rodičem malé tanečnice z 331 Dance Studia Olomouc.

Dobrý den paní Rychlá, na úvod samozřejmě velká gratulace Biance k titulu Tanečník měsíce. Měla radost?

Děkujeme. Bianca se velmi radovala :-) Dříve jsme toto ocenění bohužel nikdy nezaznamenali, takže je to milé překvapení.

Bianca je už nějakou dobu členkou Mini Stars, týmu dětí ve věku 5-7 let. Jak se jí konkrétně v tomto kroužku líbí a jak vlastně přišla na to, že by chtěla tancovat? Je to Vaše zásluha?

Bianca má v 331 Dance Studiu Olomouc a v týmu Mini Stars ráda kolektiv dětí a hlavně své trenérky Domču a Elišku. Jako malou jsem ji přihlásila do baletu na ZUŠ a taky do tancování v taneční skupině Rytmus, protože Bianca nechodila, ale neustále a pořád jen hopsala :-) Díky tomu máme možnost srovnání, i když se to vlastně ani moc srovnávat nedá, protože Rytmus byl pro nás naprostý propadák. Jak trenérky, tak kolektiv, tak soutěže … V baletu ještě stále pokračuje, ale 331 Dance Studio Olomouc je u nás jednoznačně nejlepší a nejoblíbenější kroužek.

Mini Stars se pod vedením lektorky Domči připravují na letošní soutěže a vystoupení. Máte jako rodič představu, co děti připravují nebo se necháváte překvapit?

Abych pravdu řekla, nechávám se překvapit :-) I když teda díky neustálému tancování Biancy doma trošku tuším :-)

A budete poctivá fanynka? Dorazíte Biancu podpořit na nějakou soutěž nebo divadelní představení 331 Dance Show?

Fanynka budu nejpoctivější a podpořím Biancu vždy a všude, kde je a bude potřeba. Na to se můžete spolehnout :-)

Pozn.:
331 Dance Show proběhne 9. června 2018 v Divadle na Šantovce (Galerie Šantovka Olomouc).
Více informací o představení najdete tady.

Dovedete si představit, že Bianca u tancování zůstane a Vy se půjdete na její vystoupení podívat třeba za 10, 15 let?

Ano, ano, určitě. To by byla myslím ta nejhezčí odměna :-)

Kdyby se Vás nějaký rodič zeptal, jestli má dát své dítě tancovat, doporučila byste mu to? A proč?

Doporučila, určitě! Děti potřebují pohyb a kolektiv. Hlavně v dnešní uspěchané a osamělé době plné televize, počítačů, mobilů, atd. Taneční kroužek toto všechno skvěle kombinuje.

Na začátku rozhovoru jsme čtenářům slíbili, že prozradíte, jaké je to být rodičem malé tanečnice z 331 Dance Studia Olomouc. Tak jaké to tedy je?

Musím říct, že je to moc fajn :-) Možná se to nemusí na první pohled zdát, ale i pro nás rodiče to znamená seznámení se s novými lidmi a spoustu nových zážitků. Ty navíc můžeme nakonec prožívat společně s našimi dětmi. Co více si přát :-)

Bianca má ale určitě i jiné koníčky kromě tancování. Prozradíte, co ji baví?

Biancu baví tvoření všeho druhu, tedy např. keramika nebo malovaní. Kdyby bylo více času, určitě by přidala i hudební nástroj a zpěv. Ona kolem sebe potřebuje hlavně kolektiv.

Děkujeme za rozhovor a přejeme Biance spoustu dalších nejen tanečních úspěchů.

Tanečník měsíce ledna 2018 v 331 Dance Studiu Olomouc: Bianca z tanečního kroužku Streetdance Mini

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.


Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/www/hiphopdance.cz/domains/331.cz/www/wp-content/plugins/blogvault-real-time-backup/protect/prepend/logger.php on line 16