O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 21 ledna, 2021 .

Rok 2015 je za námi. Bylo to náročných, ale zároveň také velmi krásných 12 měsíců. Co všechno se v 331 Dance Studiu Olomouc událo za uplynulý rok? Pojďte s námi krátce zavzpomínat v následujícím článku.

Už teď můžeme označit rok 2015 pro 331 Dance Studio Olomouc za velmi zásadní a přelomový. V tomto roce jsme do nabídky kurzů zařadili lekce, které nespadají pod street dance. Vyrazili jsme na vůbec první taneční soutěže. Poprvé jsme uspořádali letní taneční kemp pro děti. Zorganizovali jsme historicky první taneční flashmob v Olomouci. Naše pozvání přijala taneční ikona Aron Mitu z Etiopie a v Olomouci se tím pádem poprvé uskutečnil dancehallový workshop s tak zásadním lektorem. Všechny tyto, ale i mnohé další akce, které jsme pro vás v roce 2015 připravili, byly organizačně velmi náročné, zároveň ale pro naše tanečníky velmi přínosné.

Taneční kurzy v roce 2015

Jak už bylo řečeno, v uplynulém roce jsme se vůbec poprvé pustili do vod zdánlivě nesouvisejících se street dance. Díky lektorce Báře, která každý týden dojíždí do Olomouce, jsme spustili kurz Contemporary Dance. Ten si hned od začátku našel spoustu příznivců, za což jsme velmi rádi. Kromě toho jsme se také věnovali dětským kroužkům, v roce 2015 jsme do portfolia 331 Dance Studia Olomouc zařadili kurz pro děti už od 3 let. Díky postupnému rozdělování nyní máme nabídku kurzů pro všechny věkové skupiny.

Naši lektoři se samozřejmě také vzdělávali, aby mohli tanečníkům předávat opravdu kvalitní informace. Rok 2015 byl celkově ve znamení tanečního stylu Dancehall, což se hodně projevilo i na tom, od kterých zahraničních hvězd se naši lektoři učili. Právě teď navíc probíhá anketa, ve které můžete zvolit nejlepšího lektora 331 Dance Studia Olomouc v roce 2015.

[activecampaign form=325]

Taneční workshopy v roce 2015

Celkem 7x jsme se v roce 2015 mohli potkat na víkendovém workshopu. Tím nejzásadnějším bylo třetí pokračování Dancehall Workshopu, na který přijala pozvání Aron Mitu, dancehallová ikona z Etiopie. Bez jakéhokoliv přehánění můžeme tuto akci označit jako nejkvalitnější dancehall workshop, který se kdy v Olomouci uskutečnil. Poprvé jsme mezi víkendové lekce zařadili také Hip Hop Workshop nebo Contemporary Workshop a samozřejmě nechyběly ani tradiční Workshop 4 Ladies, MTV Style Workshop nebo Twerk Workshop. Vůbec poprvé jsme uspořádali také letní taneční kemp pro děti 331 Dance Summer.

Soutěže formací 2015

Rok 2015 byl pro nás přelomový, a to především z toho důvodu, že jsme se s dětmi a juniory zúčastnili vůbec prvních soutěží. S formacemi Šubydubytadydá a Keep Calm And Jump Up jsme vyrazili na soutěže O erb města Litovle, Dance Evolution a Olomoucký talent. Získali jsme první soutěžní zkušenosti, čekala nás první zklamání, ale především také první úspěchy. Tím největším bylo vítězství v dětské věkové kategorii na Olomouckém talentu.

Olomoucký talent 2015
Olomoucký talent 2015

Taneční vystoupení 2015

Kromě soutěžích jste nás mohli v uplynulém roce vidět tancovat na několika dalších akcích, mezi které patří např. slavnostní otevření ArtUm centra, Veletrh zájmových kroužků v obchodním centru Šantovka, seriál běžeckých závodů Night Run, atd. Zatancovali jsme si také na jedné svatbě nebo na firemním večírku v olomouckém NH Hotelu.

Ostatní akce 2015

Název 331 Dance Studio Olomouc se ale v roce 2015 objevil i na mnoha dalších místech. Jednou z nejviditelnějších akcí byl bezpochyby historicky první taneční flashmob v Olomouci, který jsme zorganizovali společně s AIESEC Olomouc. Jméno manažera 331 Dance Studia Olomouc se objevilo v souvislosti s organizací street dance akcí QSZ | Cropp Street Dance Battle (v roce 2015 proběhlo 17. a 18. vydání akce) nebo Beats For Love. Kromě toho jste název našeho tanečního studia mohli zaslechnout i při představování poroty na mnoha tanečních soutěžích.

Flashmob | OC Šantovka & Horní náměstí Olomouc
Flashmob | OC Šantovka & Horní náměstí Olomouc

Nový web 2015

V uplynulém roce jsme také změnili vzhled našich webových stránek a nově spustili blog. Nejoblíbenějším příspěvkem se stal článek, který vám prozradil 10 věcí, které byste měli vědět o svých lektorech. Zajímalo vás ale také 5 tanečních filmů, které ještě neznáte.

Co nás čeká v roce 2016

Kdyby měl být výčet věcí, které se staly v uplynulém roce staly, opravdu kompletní (nezmínili jsme se třeba o prvním 331 Bowling Cupu) byl by tento článek opravdu neúnosně dlouhý, což nechceme. Naopak chceme poděkovat všem, kteří v roce 2015 jakýmkoliv způsobem 331 Dance Studio Olomouc podporovali. Vážíme si toho, že se vám u nás líbí, proto na rok 2016 už teď připravujeme další várku skvělých akcí. Některé z nich možná budou očekávatalné, ale věřte, že máme v rukávu i docela zajímavá překvapení, na které se už teď těšíme. Pokud nechcete, aby vám něco uniklo, přihlašte se k odběru novinek a slev prostřednictvím formuláře kousek výše vlevo, sledujte náš web, facebook, twitter, instagram nebo youtube.

Přejeme vám jen to nejlepší do roku 2016, především pak spoustu nezapomenutelných zážitků. Nejen těch tanečních :-)

331 Dance Studio Olomouc | Děkujeme za rok 2015
331 Dance Studio Olomouc | Děkujeme za rok 2015

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Rubrika: 

Témata: 

Tipy na podobné články