O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Tanečnicí měsíce října 2018 se stala Anet z juniorského týmu Steppaz. Podle tradice jsme ji samozřejmě trochu vyzpovídali :-)

Druhý titul Tanečník měsíce v této taneční sezóně získala Anet z juniorského týmu Steppaz. A právě kolem Steppaz se točila řada otázek v rozhovoru, který již tradičně děláme s každým oceněným tanečníkem.
Tady je :-)

Anet: Na soustředění je super, že tam člověk pozná i lidi z jiných týmů

Ahoj Anetko, jak dlouho tancuješ a co tě k tancování přivedlo?

V 7 letech jsem se sestrou chodila do Domu dětí a mládeže na zumbu a tancovaly jsme tam asi rok. Potom nás to ale přestalo bavit, a proto jsme přestaly. O pár let později jsme chtěly opět začít tancovat. Ségra se dozvěděla od kamarádky o 331 Dance Studiu Olomouc, tak jsme to zkusily :-) Teď tu tancuji druhým rokem a doufám, že budu ještě hodně dlouho.

Co tě na tancování nejvíc baví?

Všechno. Tancování mě naplňuje, nabije mě energií, a když tancuji, mám vždy super náladu.

Tým Steppaz, ve kterém tancuješ, prožil loni svou premiérovou sezónu. Jaká byla?

Byla super, choreografie se mi líbila, jako tým jsme se každou soutěží posouvaly výš a hodně jsme se poznávaly mezi sebou.

Na které společné akci se ti nejvíc líbilo a proč?

Nejvíc asi na soustředění o letních prázdninách. Hodně jsem se na něm naučila. Super je, že tam člověk pozná lidi i z jiných týmů. A už se ani tolik nebojím battlů a freestylu – naopak mě to začalo bavit. Soutěže mě ale taky hodně baví – to, jak si navzájem fandíme, a navíc můžu vidět choreografie ostatních týmů naživo :-)

Od loňského roku se toho v týmu Steppaz moc nezměnilo. Pár tanečníků odešlo, pár nových přišlo, ale ty změny nejsou tak velké. Je to výhoda?

Já myslím, že jo. Je fajn, že jsme spolu, známe se a bavíme se víceméně všichni. Nemusíme se před sebou nijak stydět, protože jsme si na sebe prostě zvykly. Jsme zkrátka dobrá parta.

Ve Steppaz tancuješ společně se sestrou Áďou. Je to spíš plus nebo ne?

No jasně, že to je výhoda, protože když není některá na tréninku, tak ji to ta druhá doučí. Trénujeme spolu a obě dvě se snažíme a navzájem se hecujeme :-)

Jak se těšíš na novou taneční sezónu? Už jste začali stavět novou choreografii?

Těším se hodně, máme dobré trenéry a vážně super mix. S choreografii jsme už začali a ta část, co už máme, se mi líbí a hlavně mě baví. Myslím (a hlavně doufám), že to bude pecka.

Sleduješ taneční dění i jinak? Kdo tě v poslední době zaujal?

Koukám na ostatní 331 týmy, třeba na soutěžích, a fandím jim. Na YouTube jsem se koukala i na videa ze starších sezón. Jinak ale jiné taneční skupiny moc nesleduji.

Získala jsi titul tanečnice měsíce října, gratulujeme! Proč myslíš, že jsi tento titul získala a co bys poradila ostatním, kteří by jej v budoucnu třeba taky rádi získali?

Nečekala jsem, že bych ho mohla dostat (samozřejmě mě to příjemně překvapilo :-)). Jenom jsem chodila pravidelně na tréninky a snažila se být lepší, protože mě to baví, a navíc, jak říká naše milovaná trenérka Nikča, se to snažím jet naplno. To je podle mě asi základ.

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně dalších tanečních úspěchů :-)

Tanečník měsíce října 2018 v 331 Dance Studiu Olomouc: Anet z tanečního týmu Streetdance Juniors Steppaz
Přečtěte si i rozhovory s dalšími tanečníky měsíce:

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články